קורונה יצאתי חיובית, מתי אני מסיימת בידוד?

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
יצאתי חיובית, ללא תסמינים.
(לדעתי זה טעות, אבל אחרי שהדוגם חורר לי את הראש- אני לא נבדקת שוב)
לפי מה מחשבים את זמן ההדבקה, ומתי אני כבר מסיימת עם הבידוד המעצבן הזה???

ברברוג

משתמש פעיל
הסיכוי שיש טעות בחיובי הוא אפסי הרבה יותר מסתבר שאתם חולים ללא תסמינים מאשר שהיה טעות!!

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
הסיכוי שיש טעות בחיובי הוא אפסי הרבה יותר מסתבר שאתם חולים ללא תסמינים מאשר שהיה טעות!!
הכי מצחיקים האנשים שבטוחים שהבדיקה החיובית היא טעות, אבל מבחינתם מהיום והלאה הם מתנהגים בהפקרות (מסיכות, מגע בקבוצות סיכון, פטור מחובת בידוד) כאילו הם מחוסנים.
ממה נפשך...

בנצו'ש

משתמש פעיל
בכלל לא נכון יש טעויות על ימין ושמאל בדקו ליפני קצת זמן מטושים חדשים ונקיים במכשירים שלהם וחלקם היו חיוביים בלי שבכלל נגעו בהם איך אתם מסבירים את זה גם בהודו בדקו פירות נקיים בבדיקת קורונה וחלקם יצאו חיוביים וגם בדקו חיות ויצאו חיוביים ויש מלא כאלה שלא חיובים בכלל ללא תסמינים ויצאו חיוביים בבדיקה ומאידך יש כאלה שהיה להם את כל התסמינים והגיעו למצב שהוצרכו להזמין אמבולנס מספר פעמים עקב קשיי נשימה ובכל זאת יצאו שלילי ולאחר מכן הם עשו בדיקת נוגדנים וקיבלו אישור ממשרד הבריאות שהם לא צריכים בידוד כי לפי הבדיקה הם כבר עברו את הקורונה

ברברוג

משתמש פעיל
הכי מצחיקים האנשים שבטוחים שהבדיקה החיובית היא טעות, אבל מבחינתם מהיום והלאה הם מתנהגים בהפקרות (מסיכות, מגע בקבוצות סיכון, פטור מחובת בידוד) כאילו הם מחוסנים.
ממה נפשך...
בדיוק כמו האנשים שיש להם קצת חום והם אומרים לך נוו זה לא קורונה,מה הקשר קורונה באמצע החיים ודקה אחרי שיורד להם החום הם מסתובבים חופשי אני היה לי קורונה, גמרתי עם הסיפור הזה ....

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בכלל לא נכון יש טעויות על ימין ושמאל בדקו ליפני קצת זמן מטושים חדשים ונקיים במכשירים שלהם וחלקם היו חיוביים בלי שבכלל נגעו בהם איך אתם מסבירים את זה גם בהודו בדקו פירות נקיים בבדיקת קורונה וחלקם יצאו חיוביים וגם בדקו חיות ויצאו חיוביים ויש מלא כאלה שלא חיובים בכלל ללא תסמינים ויצאו חיוביים בבדיקה ומאידך יש כאלה שהיה להם את כל התסמינים והגיעו למצב שהוצרכו להזמין אמבולנס מספר פעמים עקב קשיי נשימה ובכל זאת יצאו שלילי ולאחר מכן הם עשו בדיקת נוגדנים וקיבלו אישור ממשרד הבריאות שהם לא צריכים בידוד כי לפי הבדיקה הם כבר עברו את הקורונה
אין לכל השמועות האלו מקור אמין, פתי יאמין לכל דבר.

ברברוג

משתמש פעיל
חחחחחחחחחח..

בנצו'ש

משתמש פעיל
בקשר לזה שחלה ויצא שלילי הוא אחי כך שתאמינו לי שזה לא שמועה מתגלגלת ובקשר לחיות ולפירות אז כמו שהזכרתי זה דברים שבעולם כולו די מאמינים להם אפשר לבדוק אולי יש סרטונים של זה איפה שהוא זה ראש ממשלת הודו הוא זה שעשה את הבדיקות וצחק על כל העולם כשגילה את האמת ואגב עכשיו אני נזכר משרד הבריאות בגל הראשון אמרו מפורש שהנכונות של הבדיקות זה רק 87 אחוזים ויכול להיות טעויות אבל בכל זאת אם יצאת חיובי אתה לא יכול לצאת וכו' וזה מובן

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
בקשר לזה שחלה ויצא שלילי הוא אחי כך שתאמינו לי שזה לא שמועה מתגלגלת.
מי שבאמת חיובי ובבדיקה יצא שלילי זה קיים ומכמה סיבות, להפך - נדיר ביותר.

בנצו'ש

משתמש פעיל
זה אני עוד לא בדקתי מה יותר נדיר רק הבאתי ראיות מהשטח מה קורה בעולם
ציפור לילית אבל ברור שאת צריכה לחכות מינימום אשרה ימים מיום הבדיקה ולקבל ליפני שאת יוצאת אישור מרופא שאפשר לצאת ולא שווה לנסות להתחכם יש להם מעקבים וגם דרך הטלפון לא כדאי לצאת זה 5000 שקל קנם אולי שהעלו כבר את המחיר אני לא זוכר כרגע מה עשו בסוף עדיף לסבול עוד כמה ימים ולאחר מכן לצאת מאשר גם לסבול וגם לקבל קנס

bracha

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
זה לא כזה אפסי.
כי הרבה פעמים הבדיקות נעלמות להם, (אפשר להבין למה, כן? כל כך הרבה בדיקות, מתוך 50,000 כל יום טבעי שיאבדו 10 לפחות...)
הבעיה שכשנעלמות להם הבדיקות הם לא מבקשים לבדוק שוב. הם אומרים חיובי וסוגרים סיפור.
או חלק מהם קצת יותר נחמדים וקוראים לזה "חיובי חלש" ומבקשים שתלך להיבדק שוב....

ציפור לילית

משתמש צעיר
צילום מקצועי
D I G I T A L
דווקא זה היה דוגם, והאמת שעד עכשיו אני מקווה שהוא לא הוציא לי חלקים מתוך הראש בבדיקה
אפילו בעלי הגיבור הבטיח לו שזה הפעם האחרונה שהוא מוכן להיבדק

ולכל מי שכתב על חובת הבידוד: ברור שאני לא יוצאת לפני סוף ימי הבידוד, בלי קשר לקנס אלא כי אני לא מוכנה לקחת על עצמי את האחריות שמישהו יכול למות\לחלות בגללי.
רק רציתי לדעת מתי אני יוצאתתתתתתתתתתתת מכאן לאוויר העולם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה