טיול יער שוייץ- הר בריניקי

יחשבאף

משתמש מקצוען
מישהו היה ועשה את המסלול מלמעלה למטה?
האם קשה? לילדים?
מעשי?
לא הבנתי בדיוק מאיפה זה מתחיל, אשמח אם תוכלו לציין לי במפה כי מגיעה לשם רגלית/בתחבורה ציבורית.
אשמח לשמוע ממישהו שהיה שם השבוע.
תודה!!!

ר.א.א

משתמש פעיל
לכניסה ליער שוויץ אפשר להגיע בתחבורה ציבורית יש שם תחנה ממש בכניסה.
יער שוויץ זה מקום גדול ויש שם כמה אפשרויות
אתם מתכוונים ל-
1.) סתם יער שוויץ: זה הרבה ללכת אפשר גם עם עגלות זה אספלט (ומכיוון אחר אפשר להכנס גם עם רכב - לא על הכניסה שאני מדבר של התחנת אוטובוס שם אי אפשר)
2.) יש את המסלול מהתחנה הנ"ל עד הירדנית (על התוואי של שביל ישראל) (זה בערך 9 קילומטר ומסתמא לא על זה אתם מדברים) החלק הראשון זה לחצות את היער כמו שאמרנו בשביל נוח ולאח"כ יורדים לשבילי עפר (אמם לא מסלול עם סלעים וכדו' אבל לא מתאים לילדים וכמובן שלא לעגלות וזה ארוך)
3.) יש מסלול מנקודה מסוימת ביער שוויץ המדובר (כן זה עם האספלט) שיורד לקבר רבי מאיר בעל הנס ומסתמא על זה דיברתם כי זה מה שנקרא המסלול של הר ברניקי. יש שם המוווון מקומות שאפשר להתבלבל ולא כדאי לעשות את זה בלי מפה (את צבעי הסימונים אני כבר לא זוכר) לדעתי זה לא מתאים למשפחה (אפי' שיש חיידרים שעודים את זה בכיתות ד' ה' אבל עם מדריך וכו') וזה דיי הרבה ללכת מהאוטובוס

המקום עצמו מאוד יפה ויש אפי' גינה עם מתקנים ומקומות לעשות מנגל ושולחנות
בימים חמים במיוחד ההליכה במקום הופכת לבלתי אפשרית בגלל הג'וקים (ולא מדובר על איסטניסטים אלא פשוט לא אפשרי אני אישית התמודדתי עם שביל ישראל אבל עם כמות כזאת של ג'וקים אי אפשר בכלל לנשום ולפתוח את העיניים זה פשוט לא מעשי ולכן המלצה שלי תשמרו את המקום היפה הזה למזג אוויר יותר נוח)
בהנאה

ר.א.א

משתמש פעיל
בתחבורה ציבורית קווים 9/39/5/12
שעולים עליהם בצומת מצפה ויורדים בתחנה שנקראת שדרות ספיר /שדרות אורנים
שם כבר תראו

מלי :)

משתמש צעיר
בתחבורה ציבורית קווים 9/39/5/12
שעולים עליהם בצומת מצפה ויורדים בתחנה שנקראת שדרות ספיר /שדרות אורנים
שם כבר תראו
קו 5 לא עובר שם, ואפשר לעלות על האוטובוסים מכל תחנה בעיר, ולשאול את הנהג אם הוא לכיוון שדרות ספיר, מהעיר למטה - לכיוון שיכון ד, ומטבריה עילית לכיוון העיר

ר.א.א

משתמש פעיל
יש בטבריה כמה כיוונים של קו 5 (נראה לי יותר מ2)
בכל אופן תבדקי במפות גוגל ותראי שקו 5 זה אחד מהאופציות
בהנאה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  42  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה