יעוץ עסקי

כיף של חויה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
מפתח!

נכתב ע"י 22;2378398:
תודה על ההגדרה המדויקת. בתור עובד במפתח אולי תוכל להחכים אותנו ולתת לנו עוד ארגונים שעושים קורסים או ליווי בפתיחת עסק ובליוויו

האם זה גם לנשים??

לאה גולדברג

משתמש צעיר
צילום מקצועי
נכתב ע"י משה צבי;2376730:
גם אני אשמח לשמוע מעסק ששודרג, אחרי שהכניס יועץ עסקי
מי הוא היועץ עסקי שלו
עד כמה שהבנתי, יש המון יועצים ומעטים שבאמת יודעים להרים עסק

ממליצה בחום רב על יהושע הס!
יועץ עסקי מקצועי נמבר וואן!!!
ומה שעוד חשוב- חרדי ומאוד בנאדם
(אם העסק פונה לציבור החרדי- קריטי לעבוד עם יועץ חרדי שמבין את הנפשות הפועלות. מסקנה שהגענו אליה לאחר פגישה חד פעמית עם יועץ מעולה אבל חילוני)

אנחנו היינו על צומת דרכים עם העסק ואז פנינו ליהושע. עשינו וממשיכים לעשות צעדים מאוד נכונים בהכוונתו ובס"ד יש תוצאות מעולות בשטח!!

אציין עוד משהו שאהבנו אצל יהושע הס ועזר לנו לסגור אתו בלי להסס:
בתקופה מוקדמת יותר פנינו אליו אך הוא סרב לקבל אותנו, משום שלדעתו העסק לא היה בשל להחזיר את ההשקעה של הייעוץ. הכנות והיושר שלו זה לכל אורך הדרך... הוא קבל אותנו רק בשלב מאוחר יותר כשהמחזור גדל ב"ה והיו לנו תכניות התפתחות. כיום אנחנו רואים אכן שההשקעה משתלמת ביותר!

בכללי- לעבוד עם יועץ עסקי טוב זה להקפיץ סיכויים ולמזער סיכונים.

מי שמעוניין יכול לפנות אלי בשמחה לפרטים נוספים
(הוא לא נותן לי אחוזים, זה פשוט הכרת טובה... וגם מה אכפת לי לעזור לעוד אנשים להזניק את העסק שלהם?)

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י לאה גולדברג;2378690:
ממליצה בחום רב על יהושע הס!
יועץ עסקי מקצועי נמבר וואן!!!
ומה שעוד חשוב- חרדי ומאוד בנאדם
(אם העסק פונה לציבור החרדי- קריטי לעבוד עם יועץ חרדי שמבין את הנפשות הפועלות. מסקנה שהגענו אליה לאחר פגישה חד פעמית עם יועץ מעולה אבל חילוני)

אנחנו היינו על צומת דרכים עם העסק ואז פנינו ליהושע. עשינו וממשיכים לעשות צעדים מאוד נכונים בהכוונתו ובס"ד יש תוצאות מעולות בשטח!!

אציין עוד משהו שאהבנו אצל יהושע הס ועזר לנו לסגור אתו בלי להסס:
בתקופה מוקדמת יותר פנינו אליו אך הוא סרב לקבל אותנו, משום שלדעתו העסק לא היה בשל להחזיר את ההשקעה של הייעוץ. הכנות והיושר שלו זה לכל אורך הדרך... הוא קבל אותנו רק בשלב מאוחר יותר כשהמחזור גדל ב"ה והיו לנו תכניות התפתחות. כיום אנחנו רואים אכן שההשקעה משתלמת ביותר!

בכללי- לעבוד עם יועץ עסקי טוב זה להקפיץ סיכויים ולמזער סיכונים.

מי שמעוניין יכול לפנות אלי בשמחה לפרטים נוספים
(הוא לא נותן לי אחוזים, זה פשוט הכרת טובה... וגם מה אכפת לי לעזור לעוד אנשים להזניק את העסק שלהם?)
אתה יודע אם הוא מסובסד ע"י מעוף?

לאה גולדברג

משתמש צעיר
צילום מקצועי
איזה מסובסד...
אבל שווה את הכסף
למשל רק רעיון אחד שהוא דחף אותנו לבצע- מכסה לנו חצי מהתשלום החודשי על הייעוץ!! וזה לאחר שביצענו בינתיים באופן חלקי ביותר...
מעבר להגדלת המחזור במיידי הוא מכוון בראיה רחבה לבסס את העסק לטווח ארוך ולחסן אותו שיוכל לעמוד גם במצבים מאתגרים (ויש מצבים מאתגרים כל הזמן... ברגע שלומדים לעבוד נכון זה הופך מתסכול לחוויה ומנזקים כספיים לרווחים...)

נתתי טעימה על קצה המזלג ממש!!!
הכי פשוט להרים טלפון ליהושע עצמו ולראות אם יש על מה לדבר
אם הוא יתרשם שלעסק שלכם אין פוטנציאל לכסות את העלות של הייעוץ- הוא פשוט יגיד לכם את זה בגובה העיניים. בנוסף למקצועיות הוא אדם אמיתי וכנה שאפשר לתת בו אמון מלא!

יהושע הס- ליווי עסקי
052-8903995

האורות

משתמש פעיל
אני גם עברתי דרך מעוף בני ברק,
אני הייתי ממליץ על ראובן בילסקי.

לענייננו,
יועץ עסקי - בעיניי - הוא לא רק לתת לך ייעוץ ספציפי על העסק, דהיינו אם אתה למשל עסק לנעליים - לומר לך איפה יש סוכנים של נעליים, אלא גם ובעיקר, תפקידו של היועץ העסקי הוא, איך לנהל עסק באשר הוא עסק, איך לנהל עובדים, איך להתנהל מול בנקים הלוואות וכו' איך לנהל הוצאות והכנסות, כמובן הכל בהתאמה לסדר גודל של העסק שלך.

דגאיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
נכתב ע"י האזרח הפשוט;2375284:
יש לי רעיון לפתוח ארגון כלשהוא.
בשיחה עם חברים המליצו לי לקחת יעוץ עסקי.
כפי שהבנתי יעוץ כזה אינו זול (כמה באמת?).​
​אשמח לשמוע מנסיונכם האם יעוץ עסקי הוא אכן מועיל ושוה את המחיר?
האם קרה לכם לקחתם יועץ עסקי ונכוויתם איתו?
למה אני צריך לשים לב?​

יש קורסים זולים של מט"י לפתיחת עסק, שווה כל שקל
בערך 400 ש"ח 12 קורסים

המרצים הם מיועצי העסקים הגדולים בארץ.

- דגאיש

מנטור

משתמש פעיל
אם אתה רוצה יועץ עסקי מקצועי חינם ללא תשלום באחריות קצת מאמץ והוא אצלך מומלץ מאוד יותר מ50 איש שנתתי להם את הרעיון ניסו והצליחו!!!
תברר מי המודל לחיקוי שלך למי יש את העסק בתחום הספציפי הכי קרוב למה שאתה רוצה לייצר
אחרי שיש לך 3 מספרים כאלו אתה מסודר ,
שלב2: לחייג אליהם ולהגיד שאתה רוצה להשקיע הרבה כסף בעסק ומפחד ליפול ולכן את/ה רוצה להתייעץ אתם [רובם יענו בשמחה] זה היועצים הכי מנוסים בשבילך לשלב התחלתי .
אפשר לשאול הכל
מה הם אומרים על התחום ?
כמה אחוזי רווח ?
מה הבידול/יחודיות שלהם?
מי הספקים? ועוד
הרבה הצלחה ...

בתוכנית-מרחב אונליין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
וכן, חשוב לברר על יועץ עסקי ספציפי שבחרתם בו.
כי הוא יכול להוביל למהלכים רבי סיכוי, אך גם רבי סיכון,
מכירה כמה כאלה,
שהגיעו אלי, והתייעצו והשקיעו סכומי עתק, באופן לא הגיוני ולא פרופורציונלי לעסק בעקבות כל מיני תוכניות יעול שהובילו אותם כמעט לפשיטת רגל.
לברר היטב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה