יעוץ על עיצוב משרדים

עיצוב קונקט

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מעצבת כרגע משרדים.ומתלבטת ב-2 דברים.

1.הרהוט הוא לבן. האם השולחנות לא יתלכלכו בצורה שיהיה ניתן לנקות רק עם חומר ניקוי? ניסיתי לצייר על פורמיקה לבנה עם עט ו/או עפרון. ולא ירד לי בניגוב עם מטלית לחה. או שכדאי לשים פורמיקה בגוון אפור רק במשטח העליון של השולחן.
2. עיצבתי נישה פתוחה בארון. וכן מתחת לשולחן לכיוון הלקוח ( פתוחה לקלסרים שימושיים) ואני מתלבטת האם לתת שתוך הנישות צבע, או להשאיר את כל הרהוט חלק בצבע לבן. ולעצב על הקיר משהו צבעוני. היום מאד טרנד שבקירות יהיה עיצוב.והרהוט ישאר חלק. (דוגמא: איקאה המחודש)

תודה מראש לכל העונות.:eek:

shifrbor

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י עיצוב קונקט;1704743:
אני מעצבת כרגע משרדים.ומתלבטת ב-2 דברים.

1.הרהוט הוא לבן. האם השולחנות לא יתלכלכו בצורה שיהיה ניתן לנקות רק עם חומר ניקוי? ניסיתי לצייר על פורמיקה לבנה עם עט ו/או עפרון. ולא ירד לי בניגוב עם מטלית לחה. או שכדאי לשים פורמיקה בגוון אפור רק במשטח העליון של השולחן.
2. עיצבתי נישה פתוחה בארון. וכן מתחת לשולחן לכיוון הלקוח ( פתוחה לקלסרים שימושיים) ואני מתלבטת האם לתת שתוך הנישות צבע, או להשאיר את כל הרהוט חלק בצבע לבן. ולעצב על הקיר משהו צבעוני. היום מאד טרנד שבקירות יהיה עיצוב.והרהוט ישאר חלק. (דוגמא: איקאה המחודש)

תודה מראש לכל העונות.:eek:

לחברת אגר יש פורמיקה שמדמה בטון מוחלק ויכול ללכת מעלף על השולחן וכך לא יראו שום לכלוך ואז ניתן לשים עוד צבע....

lunashayo1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
לדעתי עדיף להוסיף את הצבע על הקירות ולהשאיר את הרהיטים נטרלים.

דוריתA

משתמש צעיר
מתאים ביותר משטחי זכוכית על חלקו העליון של השלחן,
וכך נשאר הצבע הלבן ששולט בכל.
יש לזה גם שימוש מעבר- מסמכים נחוצים שנמצאים בין פלטת הזכוכית וה פורמיקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה