יסוד מלכות באינדיזיין

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מאוד מעניין.
זה ממש מה שאנחנו צריכים כדי לעשות ביאור כדוגמת יסוד מלכות, אבל זה עובד רק באינדיזיין גירסת מזרח אסיה.
יש דרך לשנות את האינדיזיין הקיים שלכם לגירסת אסייתי, אבל אז מאבדים את כל ההגדרות של הגירסה העברית...

מישהו צריך להגיד לאדובי שגם לגירסת עברית יש צורך בפיצ׳רים האלו.
זה אולי יעניין אותך:
שאלתי גם בסטאק אקסצ'יינג, ומישהו שם הציע אלגוריתם לסקריפט שיבצע את זה - הבעיה היחידה היא שזה בעצם יוצר מלא אובייקטים מעוגנים, והם כידוע מאיטים מאוד את התוכנה....
בכל מקרה:

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
שאלתי גם בסטאק אקסצ'יינג, ומישהו שם הציע אלגוריתם לסקריפט שיבצע את זה - הבעיה היחידה היא שזה בעצם יוצר מלא אובייקטים מעוגנים, והם כידוע מאיטים מאוד את התוכנה....
יש פה אחד בפורום שכבר יצר את הסקריפט הזה

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מאוד מעניין.
זה ממש מה שאנחנו צריכים כדי לעשות ביאור כדוגמת יסוד מלכות, אבל זה עובד רק באינדיזיין גירסת מזרח אסיה.
יש דרך לשנות את האינדיזיין הקיים שלכם לגירסת אסייתי, אבל אז מאבדים את כל ההגדרות של הגירסה העברית...

מישהו צריך להגיד לאדובי שגם לגירסת עברית יש צורך בפיצ׳רים האלו.
קשה לי להאמין שהם יעשו את זה בגרסה העברית אם תגיד להם שזה בשביל כמה ספרי קודש מסויימים
עדיף לומר להם שיאפשרו עבודה רב-לשונית - גם בשפות מזרח-תיכוניות יחד עם שפות מזרח-אסייתיות

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
עדיף לומר להם שיאפשרו עבודה רב-לשונית - גם בשפות מזרח-תיכוניות יחד עם שפות מזרח-אסייתיות
זה לא יעזור
באינדיזיין ביפנית קימת אפשרות לכתוב גם בעברית רגילה
אם ממלאים את התיבת טקסט בלורם איפסום ההגדרות של הטקסט הופכות לעברית
ועדיין הוא לא נתן לי להוסיף תו רובי
רק כשכתבתי טקסט עברית בהגדרות יפנית ונכתב לי הפוך - רק אז הוא נתן
זאת אומרת שגם אם תהיה אפשרות לעבוד עם כמה שפות במקביל לא תהיה אפשרות להוסיף תוי רובי בכתיבה עברית
אלא א"כ אדובי יפתחו את זה במיוחד לעברית

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
אלא א"כ אדובי יפתחו את זה במיוחד לעברית

מה שלא יקרה...

אבל מה אתם אומרים לזה?

2פירוש יסוד מלכות.gif

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
גדול, על מה זה על אינדיזיין?

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה שלא יקרה...

אבל מה אתם אומרים לזה?

צפה בקובץ המצורף 619755
יפה מאוד מאוד מאוד! אבל במחכ"ת אם זה לא אינדיזיין או תג מה אנחנו המעמדים נעשה בזה?
נישט אהין נישט אהער.
בכל אופן זה יכול להיות כלי יעיל מאוד מאוד למלמדים וכדו' שרוצים לעשות טייטש משלהם על חומש ומשנה וכו' כמו שהדגמת.
(אגב, גם הבחירה של הפונטים יפה מאוד)
~~~
מה בעצם עשית? אני מנחש שפיתחת אפליקציה שמחלקת את המילים לפי תגי div, ואז בעצם בתוך הdiv אתה יכול להכניס input field מתחת או מעל המלה, ולסדר עם flex וכדומה, לא?

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
גדול, על מה זה על אינדיזיין?

לא, זה אפליקציית רשת [בדפדפן], פרוייקט שאני עובד עליו כרגע. מי שרוצה קישור לגישה מוקדמת, יכול לשלוח לי הודעה פרטית.

בכל אופן זה יכול להיות כלי יעיל מאוד מאוד למלמדים וכדו' שרוצים לעשות טייטש משלהם על חומש ומשנה וכו' כמו שהדגמת.

אני באמצע לעבוד על משהו, וחשבתי שזה יכול להיות תוספת מעניין.

מה בעצם עשית? אני מנחש שפיתחת אפליקציה שמחלקת את המילים לפי תגי div, ואז בעצם בתוך הdiv אתה יכול להכניס input field מתחת או מעל המלה, ולסדר עם flex וכדומה, לא?

בדיוק, עם CSS flexbox זה פשוט.
החלק הקשה היה להרחיב את ה-input בהתאם לתוכן, כי input לא מתרחב לבד... סידרתי את זה עם js.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מה שלא יקרה...

אבל מה אתם אומרים לזה?

צפה בקובץ המצורף 619755
אגב, כעת אני רואה שיש אופציה רק לעשות ביאור מלה במלה.
מה התכנון למי שצריך לעשות ביאור על שתי מילים ביחד, או יותר? (נגיד "אינו צריך" מתבאר ביחד "ער דארף נישט", אבל "אינו" != "ער דארף", ו"צריך" != "נישט", כמובן).

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
מה התכנון למי שצריך לעשות ביאור על שתי מילים ביחד, או יותר? (נגיד "אינו צריך" מתבאר ביחד "ער דארף נישט", אבל "אינו" != "ער דארף", ו"צריך" != "נישט", כמובן).

נכון!
חשבתי איך לעשות את זה, יש לי כיוון, כשאתפנה...

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים

הנה, הצלחתי ליישם :cool: :

groups.gif

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה התכנון למי שצריך לעשות ביאור על שתי מילים ביחד, או יותר?
אפשר פשוט לשתול מקף בין שתי המילים ולהפוך אותם למילה אחת, ואח"כ לצבוע אותו בלבן בחיפוש והחלפה.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מה כל הבלגן? למה לא לכתוב שורה אחת תהילים ושורה אחת פירוש וזהו? בלי יפנית ובלי סקריפטים.

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אפשר פשוט לשתול מקף בין שתי המילים ולהפוך אותם למילה אחת, ואח"כ לצבוע אותו בלבן בחיפוש והחלפה.
אפשר רווח בלתי שביר במקום מקף בצבע לבן.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
מה כל הבלגן? למה לא לכתוב שורה אחת תהילים ושורה אחת פירוש וזהו? בלי יפנית ובלי סקריפטים.
פשוט מאד
כי לא רוצים לעצב כל שורה בפני עצמה
מספיק שהלקוח יבקש להקטין את הפונט בנקודה אחת וזה עלול לגרום סמבטוכה שלמה

Rרחמים

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
פשוט מאד
כי לא רוצים לעצב כל שורה בפני עצמה
מספיק שהלקוח יבקש להקטין את הפונט בנקודה אחת וזה עלול לגרום סמבטוכה שלמה
אם כך, הכי טוב להכין את כל התהילים עם הערות שוליים שוליים, כאשר כל הערה מחזיקה את מילות ההסבר של כל מילות התהילים עד הערה הבאה
וסקריפט ישבור את השורות של התהילים ושל ההסבר לפי גודל הפונט הרצוי להסבר ולתהילים.
אפשר לעשות כזה סקריפט גם בוורד וגם באינדיזיין בלי בעיה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה