ילד עקשן

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
שלום לכולם.

כבר לא מעט זמן שאני צופה מהצד בפורום, נהנית לקרוא וללמוד מכם!

אני על סף סיום קורס צילום, ומתכוננת בע"ה לפתוח סטודיו בקרוב.
יצאתי לצלם ילד חלאק'ה (בפארק), והתוצאה היתה מאכזבת! הוא היה עקשן, בכיין, לא הסכים להסתכל עלי ולא על המצלמה! אימו ריפדה אותו בטופים... אך ללא הועיל! הוא אפילו לא הסכים להלביש חליפה... או כובע או כל דבר אחר...
הוא היה חזק משתינו, וחזרתי מתוסכלת!
שאלתי-
מה עושים במצב כזה?
איך גורמים לו לשתף פעולה?

אשמח לשמוע מנסיונכם
בתודה

מיכאל דב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עצות : נותנים לו ללכת לשחק איפה שהוא רוצה מצלמים אותו ומראים לו את התמונה זה עשוי לעזור.
2. נותנים לו להיות הצלם... לכמה תמונות !

בהצלחה בסטודיו ( זה יהיה גרוע יותר בתוך סטודיו. ילדים נתקפים שם בחרדה ומאבדים סבלנות מהר)

יעקב1

משתמש פעיל
בס"ד

יש הרבה טיפים לתת שאני בטוח שאת רובם ביצעתם בשטח, וזה לא עזר.

לפעמים אין קסמים, זה פשוט לא עובד ומחכים ליום אחר.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אולי במקרים כאלו כדאי שהאמא תצא עם הילד לשחק בפאר ללא ידיעתו על הצלמת,
ורק אח"כ אחרי שתצלמי מהצד תדמזגי בטבעיות?

שלמה

משתמש מקצוען
אסור להילחם עם הילד. בטח שאסור לצעוק עליו שיחיייך:)
אולי המקום בפארק קצת הפחיד אותו, צריך לנסות להיכנס לראש של הילד ולראות איזה דברים יכולים להפריע לו.
מה כן? לוקח זמן עד שהילד נפתח, אפשר לצלם מישהוא אחר ולשחק אותה בפוזות עד שהילד יראה שזה דווקא כיף להצטלם.
לצלם את הילד ולהראות לילד את התמונה שלו.
אצלי קרה מקרה בילד "נודניק" שרק רצה הבייתה, בשלב מסויים הילד שיחק בכדור וזרק אותו לכיוון הצלם. דברים כאלו שלא שגרתיים, גורמים פתיחות אצל הילד.

בע"ה נסיון והרבה סייעתא דשמיא עושים את ההבדל בין תמונה רגילה לתמונה מוצלחת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה