דרוש מידע ייעוץ לגבי כרטיס אשראי אמריקאי / פתיחת חשבון בנק אמירקאי

מישהי אחת

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
מחפשת מישהו שיכול לייעץ לי לגבי פתיחת כרטיס אשראי אמריקאי וצבירת נקודות, איפה הכי שווה לי וכן לגבי חשבון בנק אמריקאי, אם אני תושבת ארה"ב -האם שווה לי להחזיק חשבון כזה ? ואיך בונים "קרדיט" על מנת לקחת הלוואה לעסק
כל מידע יעזור,
תודה

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום

יצחק77

משתמש מקצוען
אם יש לכם סיבה אמיתית של פרנסה אחרי התיעצות עם מומחה מיסוי בינלאומי בדגש על ארה"ב !
לא עם מומחי פרוג;)
אם לא, אל תעיזו להתקרב לחשבון אמריקאי הבנקים ומערכת המס בישראל רודפים באובססיביות בעלי חשבון בארה"ב
אם אתם לא רוצים להכנס מתחת למיקרוסקופ של רשות המיסים אל תעשו את זה

stars

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
מחפשת מישהו שיכול לייעץ לי לגבי פתיחת כרטיס אשראי אמריקאי וצבירת נקודות, איפה הכי שווה לי וכן לגבי חשבון בנק אמריקאי, אם אני תושבת ארה"ב -האם שווה לי להחזיק חשבון כזה ? ואיך בונים "קרדיט" על מנת לקחת הלוואה לעסק
כל מידע יעזור,
תודה
אני מכיר מישהו שעוסק בזה, וישמח לסייע בייעוץ (בחינם).
אינני רוצה לפרסם את הפרטים שלו, אז אם יש לך דרך לכתוב הודעה פרטית, אוכל לתת לך את פרטיו.

רמיזא

משתמש מקצוען
אם יש לכם סיבה אמיתית של פרנסה אחרי התיעצות עם מומחה מיסוי בינלאומי בדגש על ארה"ב !
לא עם מומחי פרוג;)
אם לא, אל תעיזו להתקרב לחשבון אמריקאי הבנקים ומערכת המס בישראל רודפים באובססיביות בעלי חשבון בארה"ב
אם אתם לא רוצים להכנס מתחת למיקרוסקופ של רשות המיסים אל תעשו את זה
מניין לך ? מכיר כמה וכמה עם חשבון בנק אמריקאי וישראלי ואף אחד לא רודף אותם

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
מעניין
מכיר כמה אזרחי ארה"ב עם חשבון אמריקאי, ולא שמעתי על בעיות עם מס הכנסה.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כל מידע יעזור,
תודה
אם אין לכם דירוג אפשר להתחיל עם כרטיס פשוט ואחרי משלמים בזמן וכו' הדירוג עולה.
יש כאן אתר עם הרבה מידע בנושא (יש לו גם מנוע חיפוש לכרטיסי אשראי, עם כל המידע הרלוונטי)

רבקה זקס

משתמש מקצוען
יש לנו נסיון רב בזה, ונשמח לשתף אותך. אם תרצה להשאיר לי את מס' הטלפון שלך בכתובת המייל שלי, נחזור אליך.
rivka.zaks1 ג'ימייל

יצחק77

משתמש מקצוען
אין לי עניין להפחיד אף אחד שבו עם בעל מקצוע וותיק התיעצו עם בעלי עסקים מנהלי עמותות וכדו'
וקבלו החלטה אם זה חשוב לכם לכו על זה, לדעתי בשביל נקודות והטבות אשראי זה לא מספיק שווה

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
השאלה מה קורה להם כשהם באים לפתוח חברה או עסק בארץ?
חיפוש מהיר בגוגל מעלה שצריך לדווח על חשבון בנק בחו"ל רק אם יש בו מעל 2 מליון ש"ח

יצחק77

משתמש מקצוען
קודם כן,
זה אומר הררי דרישות עיכוב העברות כספיות אישורי הנה"ח כפולה גם מכאן וגם מארה"ב דרישת הבהרות אין סופית על טיב הקשר שלך לכל אחד מהגורמים המעבירים עד כדי חטטנות בעסקים אישים,
באחד המקרים עמותה שאני מכיר כמעט איבדה תרומה גדולה ותורם חשוב בגלל הרעש שהבנק בארץ עשה,
אי חשק מהבנקים בארץ לקבלם כחותמים בחשבון בדיקה כפולה של כל תנועה ,
במקרה של חברי וועד בעמותה עדיף לוותר מראש על אזרח ארה"ב
במקרה אחר אזרח ישראלי נצרך שפתח חשבון קטן (ספק אם עברו שם עשרות אלפים וודאי לא 2 מליון) בארה"ב עבור קבלת תרומות בהיקפים זניחים הסתבך קשות עם מס הכנסה והיה צריך להסביר אחורה תרומות של 100$ שאפי' הוא לא זוכר מי נתן לו
בקיצור צריך סיבה כלכלית אמיתית כדי לעשות זאת
ואם יש סיבה לא צריך להבהל רק לעשות את זה לפי הספר עם יעוץ מקצועי בלי טריקים ובלי שטיקים

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
קודם כן,
זה אומר הררי דרישות עיכוב העברות כספיות אישורי הנה"ח כפולה גם מכאן וגם מארה"ב דרישת הבהרות אין סופית על טיב הקשר שלך לכל אחד מהגורמים המעבירים עד כדי חטטנות בעסקים אישים,
באחד המקרים עמותה שאני מכיר כמעט איבדה תרומה גדולה ותורם חשוב בגלל הרעש שהבנק בארץ עשה,
אי חשק מהבנקים בארץ לקבלם כחותמים בחשבון בדיקה כפולה של כל תנועה ,
במקרה של חברי וועד בעמותה עדיף לוותר מראש על אזרח ארה"ב
במקרה אחר אזרח ישראלי נצרך שפתח חשבון קטן (ספק אם עברו שם עשרות אלפים וודאי לא 2 מליון) בארה"ב עבור קבלת תרומות בהיקפים זניחים הסתבך קשות עם מס הכנסה והיה צריך להסביר אחורה תרומות של 100$ שאפי' הוא לא זוכר מי נתן לו
בקיצור צריך סיבה כלכלית אמיתית כדי לעשות זאת
יופי עכשיו אתה יותר ממוקד.
אם נכנס כסף לחשבון בחו"ל מגורמים שונים זה יכול לעורר שאלות אצל רשויות המס, במיוחד כשמעבירים את הכסף לישראל, לעמותה שמתנהל עם רואה חשבון וגביה מסודרת ועמותה בארה"ב זה כנראה יותר קל כי אפשר להציג פירוט מדוייק על ההכנסות בארה"ב (אני מכיר עמותות שרוב הכסף מגיע מארה"ב והם מסתדרים יפה) אבל למי שמקבל תרומות בלי עמותה או עם עמותה לא מסודרת זה כאב ראש רציני.
אבל למי שלא מקבל תרומות מאנשים זרים ולא עושה העברות לארץ אין סיבה שיהיה כאב ראש, למשל אזרח שמקבל קצבאות שונות ומשקיע אותם בשוק ההון בארה"ב לא אמור להיות שום בעיה (כמובן צריך להצהיר על הכנסות אבל זה לא קשור לבנק ולא אמור לעשות בעיות) ולגבי העברות לארץ אם יש לך כרטיס אשראי בינלאומי אין סיבה לעשות העברות בנקאיות מיושנות עם עמלות גבוהות, אתה פשוט עושה קניות בארץ והכסף יוצא מהחשבון בארה"ב (ובמקום לשלם עמלות אתה מקבל קאשבאק של1.5-3%)

יצחק77

משתמש מקצוען
אוקי עכשיו אתה יותר ממוקד. נתקלת באנשים הסתבכו כשפתחו חברה/עסק בארץ והיה להם חשבון בארה"ב.
מכיר אחד שהעביר את העסק על שם בתו הישראלית משום שנמאס לו להתעסק עם האזרחות הכפולה והטרטור שזה עשה לו מה בדיוק היה שם לא חפרתי מעבר למה שסיפר לי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה