דרוש מידע ייעוץ השקעות = תואר? איפה לומדים

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
האם בשביל ייעוץ השקעות צריך תואר?
איפה יש לימודים כאלו?
תודה

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
צריך לעבור את מבחני משרד האוצר
יש לימודים כאלו באורין שפלטר
אבל זה מקצוע שלאט לאט עובר מהעולם... אין לו מספיק ביקוש בגלל התפתחות הAI ובגלל שלא צריך להעסיק הרבה יועצים- גם בנק או חברת השקעות ענקיים לא צריכים יותר מיועצים בודדים...

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אבל זה מקצוע שלאט לאט עובר מהעולם... אין לו מספיק ביקוש בגלל התפתחות הAI ובגלל שלא צריך להעסיק הרבה יועצים- גם בנק או חברת השקעות ענקיים לא צריכים יותר מיועצים בודדים...
תודה
אז מה זה תואר בכלכלה וניהול? לא קשור?

אחת מיוחדת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אשמח להסבר איך קשור ייעוץ השקעות לai

אוריגמי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח להסבר איך קשור ייעוץ השקעות לai
בינה מלאכותית יכולה לתת ייעוץ השקעות על בסיס המידע שהיא מלקטת, ועל בסיס אלגוריתמים מוטמעים

דוגמא מהירה וטיפשה, כמובן שגופים מקצועיים לא יסתמכו על רובי בוט:

צ׳אט עם רובי בוט

אני: יש לי 300K דולר להשקעה. מה כדאי לי לעשות איתם?

רובי:
בתור עוזר בינה מלאכותית, אני יכול לספק הנחיות כלליות כיצד תוכל להשקיע 300 אלף דולר. אנא זכור כי השקעה כרוכה בסיכונים, וחשוב לעשות מחקר מעמיק ולשקול את היעדים הפיננסיים האישיים שלך ואת סובלנות הסיכון שלך לפני קבלת החלטות השקעה כלשהן. להלן מספר אפשרויות בסיסיות שאולי תרצה לשקול:
  1. פורטפוליו מגוונים: שקול ליצור תיק השקעות מגוון הכולל תמהיל של נכסים כגון מניות, אג"ח, נדל"ן ואולי גם השקעות אלטרנטיביות. גיוון יכול לעזור להפחית את הסיכון.
  2. שוק המניות: אתה יכול להשקיע במניות בודדות, בקרנות נסחרות בבורסה (ETF) או בקרנות נאמנות. חשוב לחקור חברות ותעשיות שאתה מעוניין בהן לפני שאתה משקיע.
  3. נדל"ן: אתה יכול להשקיע בנדל"ן על ידי רכישת נכסים להשכרה או קרנות השקעות בנדל"ן (REITs).
  4. חשבונות פרישה: הגדל את התרומות לחשבונות המוטבים במס כמו 401(k) או IRA כדי לחסוך לפנסיה.
  5. התייעצו עם יועץ פיננסי: שקול לפנות לייעוץ מיועץ פיננסי שיוכל לספק הכוונה מותאמת אישית על סמך מצבך הפיננסי ומטרותיך.
לפני קבלת החלטות השקעה, ודא שיש לך קרן חירום במקום, תשלם חובות בריבית גבוהה ויש לך הבנה ברורה של היעדים הפיננסיים שלך וסובלנות הסיכון שלך.

אני:

איך אוכל לוודא שההשקעה תישא תשואות טובות ותאפשר לי להשיא את ילדי בכבוד?

רובי:

להבטיח שההשקעות שלך מניבות תשואות טובות כדי להבטיח את עתיד ילדיך דורשת תכנון ושיקול דעת מדוקדק. הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להשקיע בחוכמה ולגדל את ילדיכם בכבוד:
  1. הגדר יעדים פיננסיים ברורים: הגדירו את יעדי ההשקעה שלכם, בין אם זה חיסכון לחינוך של ילדיכם, לבית או להוצאות העתידיות שלהם. הכרת היעדים שלך תעזור להנחות את החלטות ההשקעה שלך.
  2. גיוון: גיוון תיק ההשקעות שלך יכול לסייע בהפחתת הסיכון. שקול לפזר את 300K$ שלך על פני סוגי נכסים שונים כגון מניות, אג"ח, נדל"ן ואולי השקעות אלטרנטיביות.
  3. פרספקטיבה ארוכת טווח: השקעה עם פרספקטיבה ארוכת טווח יכולה לעזור לך להתמודד עם תנודות השוק ולהפיק תועלת מריבית דריבית לאורך זמן. הימנע מקבלת החלטות אימפולסיביות המבוססות על תנועות שוק קצרות טווח.
  4. ניטור ואיזון מחדש קבועים: עקוב אחר ההשקעות שלך באופן קבוע ואיזון מחדש את תיק ההשקעות שלך לפי הצורך כדי להבטיח שהוא מתיישב עם היעדים הפיננסיים שלך וסובלנות הסיכון שלך.
  5. תכנון חינוך: שקול להגדיר חשבונות חיסכון לחינוך כמו תוכנית 529 כדי לחסוך עבור הוצאות המכללה של ילדיך באופן מועיל במס.
  6. קרן חירום: ודא שיש לך קרן חירום עם הוצאות של 3-6 חודשים שנחסכה בחשבון נזיל כדי לכסות הוצאות בלתי צפויות ולהימנע מטבילה להשקעות שלך בטרם עת.
  7. התייעצו עם אנשי מקצוע פיננסיים: שקול להתייעץ עם יועצים פיננסיים, אנשי מקצוע בתחום המס או מתכנני נדל"ן כדי להבטיח שההשקעות שלך תואמות את התוכנית הפיננסית הכוללת שלך ויעדי תכנון הנדל"ן.
על ידי ביצוע טיפים אלה והישארות מעודכנת לגבי ההשקעות שלך, תוכל לפעול להשגת תשואות טובות כדי לגדל את ילדיך בכבוד ולספק את צרכיהם העתידיים.

החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה