יחי''ד 25 מ''ר עובר?

שאולניק

משתמש צעיר
אני לא מבין יש לך שטח לבניה של 25 מ"ר?
או שאחרי הבניה שה יהיה 25?
זה מאוד משנה..

למעש'ה

משתמש פעיל
אני משכירה יחידה כ25 מטר + מרפסת
והזוגות ממש נהנו שם
(אפילו שלחו לנו אחרים אחרי שעזבו עם המלצה שכדאי להם )
אתם יכולים לזרוק עגבניות בכיף
לא חייבתי אף אחד לשכור את היחידה
ולא חייבתי להשאר מעבר לחצי שנה
ועובדה שכולם נשארו שנה וחצי
יש אפשרות לראות את התוכנית?

styehoshua

משתמש מקצוען
והזוגות ממש נהנו שם
קומה?

שאולניק

משתמש צעיר
והזוגות ממש נהנו שם
זה מאוד מאוד נדיר!

טאלי

משתמש פעיל
אנחנו גרנו ביחידת 25 מ"ר ..אם היא בנויה נכון זה בסדר ..
אצלנו לא היה מקום לספה ..אבל זה עוד היה גג ככה שהיה מקום אם לא בבית אז בחוץ ..
וכמובן שתצטרך גם לתמחר בהתאם ..
ולקחת בחשבון שזה רק לזו"צ ...ז"א שיעזבו לך בערך כל שנה כשהמשפחה מתרחבת..

C

משתמש מקצוען
כנראה שגם תלוי איפה בבני ברק
אמנם אני לא גרה בבני ברק אבל יש לי שם משפחה קרובה
האחד גר ביחידה 40 מ"ר, לא מרוהט, סלון ומטבח ביחד בגודל יפה מאוד, חדר שינה וחדרון בגודל 2מטר על 2 מטר, משלם 4500 ש"ח.
השני ביחידה 35 מ"ר, מרוהט, סלון ומטבח ביחד הרבה יותר קטן מהנ"ל, חדרון נוסף כנ"ל, משלם 4000 ש"ח.
בשניהם יש חלונות רגילים, זה כן בבני ברק אין חניונים ודירות מתחת לפני הקרקע :(
מוזר מאוד. מכירה מקרוב 4 יחידות ודירות שכורות באזורים המבוקשים של בני ברק, והמחירים נמוכים בכ1000 ש"ח מהמחירים שכתבת:
1. דירת שלושה חדרים יפה חדשה מקבלן, לא מרוהטת, קומה שניה עם מעלית: 4,300.
2. דירת שלושה חדרים ישנה יותר (הבנין נבנה לפני כ20 שנה) 57 מ"ר בארנונה, לא מרוהטת, קומה שניה עם מעלית: 4,000.
3. יח"ד של סלון ומטבח נפרד, חדר שינה יפה + חדר קטן (2.2*2.5) סה"כ 40 מ"ר בנוי + מרפסת גדולה , מרוהט חלקית (חדר שינה ומטבח ללא סלון) קומה חמישית עם מעלית: 3,500.
4. יח"ד של סלון ומטבח מחובר בגודל יפה, חדר שינה גדול, 37 מ"ר, קומה שלישית ללא מעלית: 3,200.

שאולניק

משתמש צעיר
מוזר מאוד. מכירה מקרוב 4 יחידות ודירות שכורות באזורים המבוקשים של בני ברק, והמחירים נמוכים בכ1000 ש"ח מהמחירים שכתבת:
1. דירת שלושה חדרים יפה חדשה מקבלן, לא מרוהטת, קומה שניה עם מעלית: 4,300.
2. דירת שלושה חדרים ישנה יותר (הבנין נבנה לפני כ20 שנה) 57 מ"ר בארנונה, לא מרוהטת, קומה שניה עם מעלית: 4,000.
3. יח"ד של סלון ומטבח נפרד, חדר שינה יפה + חדר קטן (2.2*2.5) סה"כ 40 מ"ר בנוי + מרפסת גדולה , מרוהט חלקית (חדר שינה ומטבח ללא סלון) קומה חמישית עם מעלית: 3,500.
4. יח"ד של סלון ומטבח מחובר בגודל יפה, חדר שינה גדול, 37 מ"ר, קומה שלישית ללא מעלית: 3,200.
לגבי מחירים תמיד אפשר למצוא בכל איזור בפרט בסדר גודל של עיר
את כל המחירים גם בהבדלים כאלו שציינת {מנסיון בחיפוש דירות }

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
הבנתי שלזוגות יש ביקוש
אבל היות וזה נראה כאילו שאצא כאן עם דם על הידיים....
שאלתי-למשרד או משהו קבוע יש גם ביקוש?
בבניין שלנו (גם מרכז ירושלים) יש כמה יחידות קטנות (ממש קטנות, 18 מ"ר), חלקן משמשות למגורים של אנשים בודדים (לא זוגות) וחלקן למשרדים, כולם מאוכלסים כל הזמן. לנו אישית יש שם יחידונת שגר בה אדם בודד כבר קרוב ל 20 שנה ולא חושב לצאת לפני 120....
המשרדים גם קיימים שם כבר שנים וטוב להם.
יש לי לברה בשכונה שיש לה יחידה לשבתות וחגים, בחגים היא בתפוסה מלאה, ובשבתות בעיקר בתקופות של שמחות.
יותר קל זה השכרה לטווח ארוך במקום להתמודד עם השכרה לתקופות קצרות, מה שדורש מצעים ומגבות ותחזוק שוטף.

למעש'ה

משתמש פעיל
בבניין שלנו (גם מרכז ירושלים) יש כמה יחידות קטנות (ממש קטנות, 18 מ"ר), חלקן משמשות למגורים של אנשים בודדים (לא זוגות) וחלקן למשרדים, כולם מאוכלסים כל הזמן. לנו אישית יש שם יחידונת שגר בה אדם בודד כבר קרוב ל 20 שנה ולא חושב לצאת לפני 120....
המשרדים גם קיימים שם כבר שנים וטוב להם.
יש לי לברה בשכונה שיש לה יחידה לשבתות וחגים, בחגים היא בתפוסה מלאה, ובשבתות בעיקר בתקופות של שמחות.
יותר קל זה השכרה לטווח ארוך במקום להתמודד עם השכרה לתקופות קצרות, מה שדורש מצעים ומגבות ותחזוק שוטף.
אבל אני מתאר לעצמי שליחיד ממוצע השכירות היא איזה 1200-1800 ש''ח

נערך לאחרונה ב:

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אבל אני מתאר לעצמי שליחיד ממצוצע השיכות היא איזה 1200-1800 ש''ח
אנחנו מקבלים 1800 ₪, אבל היחידה בלי מרפסת ועם חלון לא לגמרי החוצה אלא לחצר המקורה של הבניין. בתנאים אחרים השכירות יותר גבוהה

קול תורה

משתמש פעיל
סליחה אבל אני לא מבינה מי נותן לילדים שלו לגור בכזה מקום
ההורים שלי למשל:eek:

לא הבנתי על מה הדיון, מי שרוצה לשכור שישאל את השוכרים ומי שרוצה להשקיע שישאל את המתווכים...
אני גר ביחידה ב ב"ב 25 מ' משלם 2500 נראה לי הכי הגיוני לשים נתונים על השולחן והרואה יראה וישפוט

מה שכן צריך לשים לב, שיתכן שבפיצול לכמה יחידות קטנות התשואה גדלה, אך השוכרים מתחלפים בקצב מהיר יותר
ולפעמים נשארים תקופות בלי שוכר ואז זה כבר לא משתלם

נערך לאחרונה ב:

אברימי אלינגר

משתמש רשום
אבל יש כמה דברים שצריך לשים לב בדירות הקטנות, כדוגמה שלפעמים אין קליטה וזה נורא, או ששומעים כול מילה בחוץ אנשים לא יודעים שמעוממים כול מילה ויש להם המון פדיחות והם אפילו לא יועדים מזה ולא צריך לפרט, וגם יש היום שיש כמה יחדות ויש להם דברים משותפים וזה אסון כגון מכונת כביסה או בוילר וכו' לדעתי עדיף יחידה לבד ולא עיר יחידות שאז יש כול מיני בעיות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה