בקשה יומולדת 30 לבית ספר

R.N

משתמש חדש
התיכון שלי עושה יומולדת 30. ואני צריכה לעשות פעילות עוד שבועיים על היומולדת זה יוצא במחנה חורף והפעילות צריכה להיות כשהבנות קמות בבוקר למי שיש הצעה לפעילות אשמח ממש תודה רבהרבה!

uxui design

משתמש חדש
תנסי לברר בסמינר וולף היה להם לפני כמה שנים תוכנית במחנה על יומולדת - לא יודעת לתת לך פרטים
אבל אם יש לך משהו נראה לי משהו כמו לפני 4 שנים בתיכון- בוולף , יכול להיות שיהיו לך רעיונות חמודים משם .

חנה 5060

משתמש צעיר
לא יודעת כמה זה מתאים אבל בכל אופן..
לחלק את הבנות לקבוצות ולתת להם מלא חומרים נפסדים, חומרי יצירה, גואש, צבעי שמן, ספריי וכו'..
בנוסף כל קבוצה מקבלת פוליגל שחתוך בצורת פאזל.
והכותרת של הכל היא: 30 סיבות למה התיכון שלנו...
בסוף מחברים את כל החלקים על קיר גדול, כמובן תמונות והרבה אוירה!

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בן 30 לכח.
אולי איזו תוכנית בנושא כוח . כוח האמונה, כוח הרצון ,כוח הרבים וכו'
"הוא הנותן לכם כח לעשות חיל" ועוד...

R.N

משתמש חדש
לא יודעת כמה זה מתאים אבל בכל אופן..
לחלק את הבנות לקבוצות ולתת להם מלא חומרים נפסדים, חומרי יצירה, גואש, צבעי שמן, ספריי וכו'..
בנוסף כל קבוצה מקבלת פוליגל שחתוך בצורת פאזל.
והכותרת של הכל היא: 30 סיבות למה התיכון שלנו...
בסוף מחברים את כל החלקים על קיר גדול, כמובן תמונות והרבה אוירה!
וואי רעיון מושלם נראה לי שאני יאמץ אותו , ותודה רבה על הרעיונות האחריםם

R.N

משתמש חדש
בן 30 לכח.
אולי איזו תוכנית בנושא כוח . כוח האמונה, כוח הרצון ,כוח הרבים וכו'
"הוא הנותן לכם כח לעשות חיל" ועוד...
זהו גם אני חשבתי על העניין של הכוח אבל אין לי תוכנית יש לי רק מזכרת שזה יהיה חטיף אנרגיה ועליו לוגו של 20 שנה לחכמה בקטן ו30 שנה לכוח בגדול, אם יש לכם רעיון לתוכנית כזאת אני ישמח המחנה שבוע הבא ואין לי עדיין רעיון .
בנוסף, על הרעיון עם החומרים הנפסדים גואש וכו' ביררתי וזה לא אפשרי מבחינה פרקטית אז למי שיש רעיון על תוכנית בנושא כוח לסמינר זה ממש יעזור לי. תודה רבה מראש!

איירבראש

משתמש רשום
לקחתי מפה רעיון של 30 שנה ליום נישואין בענין ל טוב שההגה בידיים שלכם
לקחתו את האות ל ללימוד נהיגה ועשינו משחק קליקרים - כאילו זה התאוריה עם שאלות
תראי איך את יכולה לפתח את זה שיתאים לתיכון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  20  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה