יום עיון באריג'נט- נחשו מי בין המרצים?

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
"תהליך שלם של יצירה דיגיטלית - החל מהרעיון, דרך השלבים הראשונים בתוכנת אילוסטרטור וכלה בקווים הסופים בפיינטר. התהליך כולו על מסך אינטרקטיבי של Wacom. יוני (יונתן) גרשטיין תושב בני ברק אב לשמונה ילדים בוגר ישיבת נתיבות עולם, עוסק בציור וגרפיקה, איור ספרים, ספרי ילדים, ספרי קודש, קריקטורות לעיתונים ופרסומת מסחרית. מרצה: יוני גרשטיין."
ציטוט מתוך הניוזלטור של אריג'נט.
התעוררה בי תחושת גאווה, אם ליום עיון חילוני מוזמן מרצה חרדי, משמע אפילו הם מודים, שהאמנות אצלנו היא מדרגה אחת מעל.
מה דעתכם?

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
כמדומני שיוני גרשטיין הוא בוגר "בצלאל", ולכן יתכן שהוא הוזמן בשל כך ולא בשל חרדיותו...

נקודות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אני לא ממתינה לחיזוק מהם.
תחושת הגאוה היהודית שלי קיימת מזמן! (ולא רק בהקשר האומנות...)
בכל אופן ההרצאה של יוני נשמעת מענינת,יש לנו מה לחפש בכזה כנס???(מבחינה רוחנית?)

סא איור

מהמשתמשים המובילים!
איור וציור מקצועי
תחושת גאוותנו צריכה להיות קיימת בכל מיקרה בין עם יוני מרצה או לא[ודאי שיוני בעצם הופעתו ואישיותו-מקדש ש"ש] זה -בגלל ש"שולחננו גדול משולחנם" וחוץ מזה אין אצלנו אומנות לשם אומנות -אומנות אצלנו היא לא ערך,אלא אמצעי להגיע למטרה
ולענ"ד אין בינינו שום תחרות על מדרגות האומנות כי זה נובע ממקומות שונים
[שלא תהיה טעות,אני בתור אומנית ומאיירת שרוצה שרמת ההבנה בתחום בציבור שלנו יהיה ברמה טובה
אבל בלי קשר כלל לצד השני]

dvory

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
לפי התגובות כנראה לא הייתי מובנת. ברור שאנחנו לא צריכים חיזוק מהם.
אבל אהבתי את העובדה, שהם לא מפרסמים שיוני בוגר בצלאל, כי אם בוגר ישיבת נתיבות עולם.

prog

מנהל ראשי
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
אוטומציה עסקית
עיצוב ואדריכלות פנים
קשה לי להאמין שר' יוני הוזמן רק בשל מקצועיותו הרבה (ויש לו הרבה), אלא בגלל שזה יותר 'אייטם' ויותר גימיקי להביא חרדי בעל מקצוע מוכשר, שונה מכולם. מה לעשות מאייר קריקטורות עם זקן עושה את ההופעה ליותר מסטנדרט.
לגבי ההוואי הרוחני, אריג'נט רצו שנכתוב על האירוע כאן באתר, והפיקוח הרבני של פרוג (משמרת הקודש והחינוך) לא יכל לתת אישור לפרסם את האירוע כל עוד שאינו מותאם לחרדים, והוא לא נערך על גדרי הצניעות המקובלים.

Danbarlev

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לא נראה לי בגלל האומנות של החרדים
יותר בגלל שיוני חסיד גדול של הסינטיק של וואקום על זה הוא ידבר לא?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י dvory;478712:
אם ליום עיון חילוני מוזמן מרצה חרדי, משמע אפילו הם מודים, שהאמנות אצלנו היא מדרגה אחת מעל.
מה דעתכם?

לדעתי קצת נסחפת.
אכן נחמד שאיש מקצוע חרדי מרצה בכנס מקצועי, אבל מכאן ועד להשליך השלכות תרבותיות רחבות טווח לגבי פלחי אוכלוסיה שלמים זה קצת תלוש.

גם אבא שלי (חרדי) מרצה במכללת בילדינג והוא נחשב לאיש מקצוע מוביל בתחום הבניה בישראל.
הוא מרצה על בסיס קבוע בפני קהל חילוני בכל רחבי הארץ.
כמובן שאיש לא יסיק מכך ש"הבניה אצלנו היא מדרגה אחת מעל"...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  7  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה