דרוש מידע יולדת פג שבוע 24

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
קודם כל מזל טוב! ומתנות כמו לכל יולדת. אבל לא מוצרי תינוקות תביאי לה שוקולד ופרחים וכאלו דברים.
ברכות לשחרור בקרוב וברית בהקדם האפשרי
בכלל- אופטימיות מחזקת אנשים אבל לא נאיביות, אל תגידי לה ברית בזמן למשל אלא ברית בהקדם,

kidinet

משתמש מקצוען
קודם כל מזל טוב! ומתנות כמו לכל יולדת. אבל לא מוצרי תינוקות תביאי לה שוקולד ופרחים וכאלו דברים.
ברכות לשחרור בקרוב וברית בהקדם האפשרי
בכלל- אופטימיות מחזקת אנשים אבל לא נאיביות, אל תגידי לה ברית בזמן למשל אלא ברית בהקדם,
בשבוע 24 לא ממש מדברים על ברית, יותר איך שורדים את השעה הקרובה.

מיכל ב'

כתבת
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
זה לא זמן לעודד ולא להגיד כלום.
אפשר לשלוח שוקולדים, לכתוב: הרבה כוחות.
ולא להציע כלום בקשר לטיפול בתינוק, לא לעודד ולא להגיד,
כי כל עידוד ממישהו חיצוני הוא תלוש ומנותק.
צריך להיות שם בשביל להבין מה היא עוברת.

במיוחד שאף אחד לא מבטיח לה שהתינוק יהיה בסדר..

סופר ס

משתמש רשום
איך מעודדים יולדת (קרובה!!!)
על הולדת ילד 4 חודשים מוקדם מהצפוי?
היא לא יודעת איך להכיל את זה...
וצריך לבקר אותה, צריך לעודד
מה אומרים?
מכירה משהי מקרוב שעברה את זה לפני שנה אם יש לך שאלות ספציפיות שאשאל אותם או שאתם מעוניינים לדבר איתם תעדכני

מישהו אחד ועוד

משתמש צעיר
אם יש ילדים בבית.
מה שהכי צריך זה ארוחות ועזרה בבית. בייביסיטר ניקיון כביסות וכו'.
במצב כזה ההורים נמצאים הרבה בבי''ח והם צריכים רוגע שהבית מתפקד.
עכשיו זה לא הזמן למתנות , זה רק בשחרור. כן אפשר ארוחה חמה וכד'

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
יש קבוצה ענקית של אמהות לפגים (לפום- פגים) (במייל/טלפון)
ויש שם שם אמהות משבועות כאלה
מומלץ להתחבר ולדבר עם אמהות שעברו את זה

פרוזדור

משתמש חדש
יש פה תשובות חכמות.
הכי חשוב להיות אופטימים.
לשאול אותה מה מחזיק אותה? מה מחזק אותה? ומה יחזק אותה. לפנק כמו יולדת רגילה וקצת יותר.
ובאמת כדאי להיכנס לקו של לפום ממש שווה. ומחזק. מנסיון אישי.

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
הדבר הכי מחזק זה קו מיוחד לנשים שנולדו להם פגים
- יש כזה קו עם מאות נשים מצורפות
שנולדו להם פג
מי שיודע את המספר ואת מספר התחברות שתכתוב את זה כאן או למסור את זה להנ''ל
כל אחת מספרת שם את התיק שלה והרבה שעברו מקרים גרועים יותר מרגיעות ומספרות את הסיפור האישי
והעיקר שכולם מבינים אותה

והבר הזה מומלץ לכל אחת שנולד לה פג

הקה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
אני לא יודעת אם אני יכולה לתת את הטלפון שלה בפומבי, אבל אפשר לשלוח לי במייל HHPAGIM בגימייל. הקבוצה בהחלט מומלצת.
לגבי הדיון על התגובות המומלצות אני כתבתי פשוט מנסיון מליווי של חברה אחת בשבוע 25+2 שאגב השתחררו בזמן הכי מוקדם כמעט שאפשר ושבוע או שבועיים אחר כך היה ברית!
(אני שם אבל ילדתי בשלב הרבה הרבה יותר מאוחר)

תותית י.

משתמש מקצוען
איך מעודדים יולדת (קרובה!!!)
על הולדת ילד 4 חודשים מוקדם מהצפוי?
היא לא יודעת איך להכיל את זה...
וצריך לבקר אותה, צריך לעודד
מה אומרים?
היי,
כל הכבוד על המחשבה האמיתית שלך...
אני אישית שנאתי ביקורים, למרות שלדעתי גם אם היתה לידה בזמן לא הייתי מתלהבת מהביקורים.. (ספרתי כל שניה עד שהלכו..), זה תלוי אופי
דווקא שיחות טלפון כן אהבתי.. הרבה התקשרו ודברו ושאלו איך זה.. (טוב היו כמה ששאלו איך אני לא עצובה.. :devilish:)
בפגייה שבה שהינו היו הרבה תינוקות משבועות כאלה ששרדו.. ואפילו באה לבקר משפחה עם ילדה בת שנה מתוקה וחייכנית שנולדה פחות מקילו.. לא זוכרת באיזה שבוע.. וזה ממש עודד את כולם...

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
תבקרי, זר פרחים, שוקולד ומארז מתנה ליולדת
תתמכי
תעודדי
מה שיצא לך מהפה באמת ומהלב

מי מכיר מי יודע

משתמש צעיר
המחשבה שלך מקסימה ובאמת במקומה.
יכולה להגיד מניסיון אישי שבהתחלה היה לי מאוד קשה לדבר עם אנשים וקיבלתי מלאאא טלפונים וכשכן עניתי, במקום לקבל תמיכה , שאלו אותי המון שאלות וקיבלתי יותר חפירות מאשר תמיכה...
כמו: הוא דומה לחייזר? קוף? שמחה בשבילך שלא סחבת את חודשי הקיץ, או מה צפי לשחרור? (זה אשפוז מאודדדד ארוך) ובעיקר, שאלת השאלות: כמה הוא שוקל? והתשובה היא: שאצל פגים קטנטנים זה ממש לא משנה כמה הוא שוקל, הם נלחמים על חייהם!
ל-א לשאול שאלות חפרניות בכלל!
רק לשאול אם היא מעוניינת בתמיכה/אוכל/עזרה/שמירה על הילדים בבית אם יש..
לתמוך לתמוך לתמוך
וזה באמת תלוי אישה ותלוי מצב של התינוק/ת. בדר"כ בשלב כזה מוקדם הם לא במצב טוב כ"כ בהתחלה וצריך הרבה תפילות.
וכן לפנק באוכל ודברים טעימים ולא בבלונים או בגדים לתינוק כי זה ממש לא שייך.
אם יש עוד שאלות מוזמנת לשאול, אני טרייה בנושא

יעקב ויצמן

משתמש סופר מקצוען
אנחנו הורים לפגה שבוע 24 (אחת מתאומות ושתבדל לחיים ארוכים אמן.
אחותה להבדיל אלף הבדלות נפטרה כעבור שבועיים מלידתה)
כיום בת 5 שנים.
עברנו את כל כברת הדרך הזו-את הטלטלות (בין חיים למוות ובין יאוש לתקווה),הכאוס והפרוגנוזה הרפואית "הלא מלבבת"(בלשון המעטה..)
בזכות האמונה והביטחון וההודיה המתמדת ראינו (בעבר ורואים בהווה )ניסים גלויים כפשוטו...תהילות לא-ל יתברך שמו.
ההינו שם (בט.נ פגים ופגיה) 5 חודשים ברצף 24/7.
בדיוק מהמקום הזה ומהניסיון האישי-אני אשמח לשוחח עם אב הפג,וכמו כן אשתי תשמח לשוחח עם היולדת.אם רק ירצו בכך כמובן...
ניתן ליצור קשר במייל
yv0528174820 שטרודל גימייל.

אנוכי

משתמש מקצוען
5 חודשים ברצף 24/7.
וואווו!
לא יאומן, ואגב יש בתי"ח שלא ניתן-
לדוג' ב2 פגיות שאנחנו היינו,.

פגיה היא תמיד רכבת הרים ריגשית, זו תקופה לא קלה בכלל, זר לא יבין, ככל וניתן לתת מעטפת בתחומי החיים האחרים- זה חסד גדול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יא

א לַמְנַצֵּחַ לְדָוִד בַּיהוָה חָסִיתִי אֵיךְ תֹּאמְרוּ לְנַפְשִׁי (נודו) נוּדִי הַרְכֶם צִפּוֹר:ב כִּי הִנֵּה הָרְשָׁעִים יִדְרְכוּן קֶשֶׁת כּוֹנְנוּ חִצָּם עַל יֶתֶר לִירוֹת בְּמוֹ אֹפֶל לְיִשְׁרֵי לֵב:ג כִּי הַשָּׁתוֹת יֵהָרֵסוּן צַדִּיק מַה פָּעָל:ד יְהוָה בְּהֵיכַל קָדְשׁוֹ יְהוָה בַּשָּׁמַיִם כִּסְאוֹ עֵינָיו יֶחֱזוּ עַפְעַפָּיו יִבְחֲנוּ בְּנֵי אָדָם:ה יְהוָה צַדִּיק יִבְחָן וְרָשָׁע וְאֹהֵב חָמָס שָׂנְאָה נַפְשׁוֹ:ו יַמְטֵר עַל רְשָׁעִים פַּחִים אֵשׁ וְגָפְרִית וְרוּחַ זִלְעָפוֹת מְנָת כּוֹסָם:ז כִּי צַדִּיק יְהוָה צְדָקוֹת אָהֵב יָשָׁר יֶחֱזוּ פָנֵימוֹ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה