יודעים לעשות קרניים?

אות לי

משתמש סופר מקצוען
יש לי אפשרות לקבל כמות של קרניים גולמיות בכל מיני גדלים וצורות,
כאלה שעושים מהם בסוף שופר לתקיעה לראש השנה.

יש לכם רעיון ליצירה או לקישוט שאפשר לעשות בקרן?

אולגה.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אפשר לתלות אותם עם חוט - ליצור כמו מובייל שמרעיש ברוח.. (יש לי מקני סוף עבים)

זה דבר שאפשר לקדוח בו כדי ליצור חורים??

תרצה

משתמש מקצוען
הגננות שנותנות לילדים, לקראת ראש השנה,שופר-צפצפה בוודאי תעדפנה לחלק (אם זה באותו מחיר) שופר אמיתי, מקרן אמיתית.
(אני חיפשתי בעבור בני, שופר אמיתי ולא יקר כי הוא השתוקק מאוד לשופר - אבל לא מצאתי במחיר שפוי כשזה בתור צעצוע לילד.
ודרך אגב, הוא העלה עכשיו רעיון להתחפש בפורים ל"בעל תוקע" - ושוב, נתקענו בקשר לשופר. הרי לא אתן לו להסתובב עם שופר אמיתי ויקר.
כך שאפשר פשוט לארגן מזה שופרות שאינם כשרים בדווקא לתקיעת שופה אבל יכולים לשמש לילדים כשופר או כחצוצרה).

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
להפוך קרן איל לשופר שאפשר לתקוע בו זה תהליך של קידוח, ניסור, שיוף ועבודה של בערך שעה במינימום על כל קרן להביא אותה למצב נורמלי.
דורש גם "ציוד כבד" של כל המכשירים הנ"ל, משקפי מגן, כפפות עור וכו'
יש לי לקוח ותיק שמתמחה בסדנאות ליצירת שופר לילדים מגיל 4 (הבנים שלי יצרו שופרות מקסימים ומאוד נהנו, זה גם שימש אותנו בתחפושת "אליהו הנביא" פעם אחת, אבל לילד גדול)

אם שיתוף פעולה בנושא מעניין אותך - אשמח לקשר ביניכם.

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י יעל;1515005:
אפשר לתלות אותם עם חוט - ליצור כמו מובייל שמרעיש ברוח.. (יש לי מקני סוף עבים)
זה דבר שאפשר לקדוח בו כדי ליצור חורים??
קוראים לזה 'פעמוני רוח' אם תראי את הקרניים 'שלי' תביני שזה לא מתאים לזה..:)

נכתב ע"י תרצה;1515187:
הגננות שנותנות לילדים, לקראת ראש השנה,שופר-צפצפה בוודאי תעדפנה לחלק (אם זה באותו מחיר) שופר אמיתי, מקרן אמיתית.
(אני חיפשתי בעבור בני, שופר אמיתי ולא יקר כי הוא השתוקק מאוד לשופר - אבל לא מצאתי במחיר שפוי כשזה בתור צעצוע לילד.
ודרך אגב, הוא העלה עכשיו רעיון להתחפש בפורים ל"בעל תוקע" - ושוב, נתקענו בקשר לשופר. הרי לא אתן לו להסתובב עם שופר אמיתי ויקר.
כך שאפשר פשוט לארגן מזה שופרות שאינם כשרים בדווקא לתקיעת שופה אבל יכולים לשמש לילדים כשופר או כחצוצרה).
זה קרן עדיין לא שופר זה דבר פראי שעדיין לא עיבדו אותו, זה יכול להתאים לתחפושת של ויקינג..כמו שזה עכשיו זה עלול רק להפחיד ילדים.

נכתב ע"י ariels;1515261:
להפוך קרן איל לשופר שאפשר לתקוע בו זה תהליך של קידוח, ניסור, שיוף ועבודה של בערך שעה במינימום על כל קרן להביא אותה למצב נורמלי.
דורש גם "ציוד כבד" של כל המכשירים הנ"ל, משקפי מגן, כפפות עור וכו'
יש לי לקוח ותיק שמתמחה בסדנאות ליצירת שופר לילדים מגיל 4 (הבנים שלי יצרו שופרות מקסימים ומאוד נהנו, זה גם שימש אותנו בתחפושת "אליהו הנביא" פעם אחת, אבל לילד גדול)

אם שיתוף פעולה בנושא מעניין אותך - אשמח לקשר ביניכם.

תודה.
כך באמת חשבתי שצריך ציוד מיוחד לעבד את הקרניים זה עכשיו גולמי לחלוטין חלקן קטנות מאוד וחלקן באורך 1 מטר..
ראיתי ברשת שיש סרטונים איך מעבדים קרן לשופר זו עבודה לא נקייה במיוחד..

אני חשבתי על יצירה שלא קשורה ליצירת שופר, יצירה לשמה.
ראיתי שיוצרים מהקרן ידיות לכלי אוכל עם חריטה וגם תולים אותם לאחר עיבוד על הקירות לקישוט.
לגבי שיתוף פעולה, תודה. למרות שיש לי כרגע כמות גדולה של קרניים זה לא משהו שיש לי בקביעות.

אולגה.

חדוה אמסלם

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
מה אומרת על מנורת לילה?
ראיתי פעם שמכרו כזה דבר אבל לא מקרניים אלא מענף של עץ.
זה נשמע מעניין יותר מנורה מקרניים!
פשוט צבעו והבריקו את הגזע והוסיפו אהיל שהשתלשל בצורה יפה מאחד הענפים
המנורה נמכרה במספר גדלים אפי' בגובה של מטר+
בהצלחה

אות לי

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י חדוה אמסלם;1520539:
מה אומרת על מנורת לילה?
ראיתי פעם שמכרו כזה דבר אבל לא מקרניים אלא מענף של עץ.
זה נשמע מעניין יותר מנורה מקרניים!
פשוט צבעו והבריקו את הגזע והוסיפו אהיל שהשתלשל בצורה יפה מאחד הענפים
המנורה נמכרה במספר גדלים אפי' בגובה של מטר+
בהצלחה

רעיון נחמד, תודה.
הבעיה שכל הקרניים ומדובר בכמות גדולה מאוד הושלכו כבר לאשפה.
התברר שאסור לילדים צעירים לגעת בקרניים גולמיות כמו שהיה לנו, ולנו לא היה דרך וידע לעבד או לנקות את הקרניים האלה.

אולגה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה