ידיות אינטגרליות או חיצוניות במטבח?

זהבית87

משתמש מקצוען
צריך לשים לב שהידיות הרוכבות [אלו עם ההתקנה האחורית] מצריכות ידע ודיוק בכיוון החזיתות, כיון שהידית בעצם יוצרת רווח בין החזית לגוף הארון, הכי בולט זה בין המגירות: המגירה העליונה יוצאת החוצה בגלל הגוף אך המגירות שמתחתיה צמודות ושקועות יותר.
כאחד שבנה מטבח ללל-בבב-דדד [אני לא נגר ולא בן נגר, אברך עם ראש מתמטי], אגב, הוא יצא ברמה גבוהה מאד, + כמה פטנטים שיישמתי בו לחיסכון בעלויות [אולי אעלה תמונות וטיפים היכן שהוא, בעצם.... היכן מעלים דבר כזה?] והשתמש בידיות אלו - נתקלתי בקושי והתגברתי עליו, אך צריך לתת על כך את הדעת ולא לעזוב את המתקין עד שהכל יהיה ישר וחזק! וחזק! לאחר כמה טריקות [שקטות אמנם, אך משפיעות על הכיוון ברמה כלשהיא] הכל נראה אחרת.

נשמח לקבל טיפים ותמונות

חדוי לינד

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
@חרש עץ
יש לך מושג איזה שיש וחיפויים הם לקחו למטבח הזה:
1623828066114.png

אלו הצבעים שלי ואני צריכה לבחור שיש וחיפוי קרמיקה לכל המטבח.
אשמח לעוד רעיונות.
תודה!

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה צבע החזיתות?
בארונות למטה פורמייקה מבריקה 616 של ארפא, למעלה פורמייקה של לביא בגוון פנינה עם דוגמת פסים, לא זוכר את המספר שלה כרגע.
WhatsApp Image 2021-06-03 at 16.45.22.jpeg

חן המקום

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
לי יש מטבח מדהים בסגנון פרובנס , במטבח יש ידיות שעלו מאד מאד מאד יקר, מתאימות למטבח פרובנס, עיצוב מהמם. מה שלא בררתי בשעתו, את עמידותן למגע מים. היות שבמטבח עובדים הרבה עם ידיים רטובות, ולא תמיד טורחים לנגב הצבע המיוחד יורד לאט לאט. (אולי אפשר 'להתנחם" שזה מתאים את עצמו למצב רטרו שהפך למבוקש היום).
אז לפני קניית ידיות יש לבדוק את עמידות הצבע וקלות הנקיון.
מה שכן ראיתי, שהיות שהידיות בולטות הן מגנות לא אחת על החזיתות מפני עגלה, כסא וכיו"ב

רבקה111

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
מחפשת גם
איפה אפשר למצוא מגוון של ידיות איכותיות במחיר שפוי

מקרר

משתמש רשום
לי בבית יש ידיות אינטגרליות מאאד יפה אבל השפיץ שבסוף הידית מאד מפחיד אותי תמיד שאחד הילדים שלי יפול על זה וזה מאאד חד סוג של שיקול....

bracha5

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
לי המליצו על אינטגרלי, כי זה נוח יותר שאין בליטה להיתקל בה
אני מאוד מרוצה מזה (אני הטיפוס הפרקטי, יופי פחות מדבר אליי...)

מקרר

משתמש רשום
למי ששאלה איפה אפשר למצוא ידיות
בעלי אקספרס יש מאאאאד יפות וזולות
צר לי אין לי קישורית

פולה

משתמש פעיל
צריך לשים לב שהידיות הרוכבות [אלו עם ההתקנה האחורית] מצריכות ידע ודיוק בכיוון החזיתות, כיון שהידית בעצם יוצרת רווח בין החזית לגוף הארון, הכי בולט זה בין המגירות: המגירה העליונה יוצאת החוצה בגלל הגוף אך המגירות שמתחתיה צמודות ושקועות יותר.
כאחד שבנה מטבח ללל-בבב-דדד [אני לא נגר ולא בן נגר, אברך עם ראש מתמטי], אגב, הוא יצא ברמה גבוהה מאד, + כמה פטנטים שיישמתי בו לחיסכון בעלויות [אולי אעלה תמונות וטיפים היכן שהוא, בעצם.... היכן מעלים דבר כזה?] והשתמש בידיות אלו - נתקלתי בקושי והתגברתי עליו, אך צריך לתת על כך את הדעת ולא לעזוב את המתקין עד שהכל יהיה ישר וחזק! וחזק! לאחר כמה טריקות [שקטות אמנם, אך משפיעות על הכיוון ברמה כלשהיא] הכל נראה אחרת.
סיקרנת ממש. אנחנו באמצע תהליך של בניית מטבח עצמאית. נשמח מאד מאד להתייעץ איתך בכמה עניינים, אם אפשר:
elchanan64אין לכתוב כתובת מייל

שוקלטין

משתמש צעיר
אני מחפשת ידיות רוכבות זהב
האם לדומיסיל יש ידיות זהב? היה נראה לי שהפליז שלהם הוא לא ממש זהב אלא יותר כהה
@חרש עץ אולי תוכל לעזור לי, אם יש ספק של ידיות "נובי" ?

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מחפשת ידיות רוכבות זהב
האם לדומיסיל יש ידיות זהב? היה נראה לי שהפליז שלהם הוא לא ממש זהב אלא יותר כהה
@חרש עץ אולי תוכל לעזור לי, אם יש ספק של ידיות "נובי" ?
יש כמה ספקים שמחזיקים ידיות אוכבות זהב
למשל טיראדור או ארקילביץ עמליה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה