שיתוף - לביקורת יאפצ'וק בצבע ורוד

• פותח הנושא lab
  • פורסם בתאריך

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
ציפי פשפשה בכיס חצאיתה וכמות של מסמכים נשרו לרצפה.
"מוטי אני קופצת לסיבוב קטן, 'חבורה' עם הרבנית ולדמן משו קצר כזה"
מוטי נאנח, "כבר חוזר אליך, ביוש" מלמל לשפופרת ולחץ על השתק.
"שוב את יוצאת? אני כבר מכיר את ההרצאות שלך, סיבוב בשלוימלה וניוס של שעה עם כל החברות.
נראה אותך נשארת עם הילדים כל היום לבד, ממחר אני מתחיל ללכת להרצאות, נראה אותך." הטיח לעברה מוטי.
טוב לפחות תורידי את הגניזה בדרך".
"אתה פשוט נפשית לא מסוגל לראות אותי יוצאת מהבית! חייב לבקש משהו על הדרך. טוב נו." הרימה בחוסר שביעות רצון את שקית הגניזה והשתחלה מהבית בשקט.

מוטי לחץ שוב על כפתור ההשתק והידק את הנייד מתחת הכיפה, "אז איפה היינו, אתה שומע? לא יכול איתה כבר, כל היום מחפשת סיבות לצאת מהבית" מוטי היטיב אטב סורר לגרב מתנדנדת, והתכופף לקערת הכביסה.

ציפי הציתה את הרכב ועברה על הודעות הוואצאפ האחרונות, הפעילה את ה'מהדורה' על ווליום, ולגמה מפחית האקסל.
דקותיים של הפוגה ופתחה במרדף סוער לכיוןן בית הכנסת 'שערי'.
האולם היה שקט ואפלולי ובשלחן צדדי ישבו כמה בנות ופטפטו.
"בסקרים האחרונים של רפי סמית יש לו 61" טענה בלהט שרה פרוידליך.
"להההה..... עזבי אותך, רפי סמית עובד עם הליכוד, עמית סגל אומר את זה" עדינה חייבת תמיד להשבית שמחות.
"טוב, תביאי איזה אור החיים ככה ונשב קצת, משהו לנשמה" דבורה מעשית.
ציפי התחילה להקריא, "ויקרא אל משה.... אגב, עוד דקה אספר לך מה קיבלתי היום מ'כל מה שרץ', טוב נסיים את הפסקה הזו.... לא באמצע הלימוד...."

מוטי חישב להתפקע, מוישי סחב לו בצד אחד של המכנסיים, ובמקביל ניסה להפריד בין יענקוש לחיימקה שמרטו זה בשערותיו של האחר.
"דייייייייייי!"
מוטי שמע את עצמו פולט צווחה לא אנושית.
"עוד מעט אני מתקשר לאמא שתבוא ואז אוי ואבוי מה שהיא תעשה לכם! עם המטפחת היא תפליק לכם!"
הזאטוטים השתתקו בבהלה, ומוטי מימש את איומיו במקום, וחייג לנמען הראשון ברשימת אנשי הקשר.
"אוי ואבוי לה אם היא לא תענה עכשיו, עלק שיעור אור החיים חחחח, בטח זוללת קוגל עם החברות.
מהיום היא עושה 'חבורה' לעצמה בבית..."

הטלפון של ציפי רטט על השלחן ועל הצג הופיע "איש חיל".
אוף! לא עונה לו עכשיו.. אני באמצע שמונה עשרה שיסתדר.
עם החפירות שלו.. מתי את מגיעה מתי את מגיעה, די, קצת שקט מגיע לי.
"חחחח כשבעלי מתקשר אני עונה לו ומלמלת "אמן יהא שמיה נווו אוהו ננווו." דבורה עם הרעיונות שלה.
"הלו, כן אני פה ב'חבורה' חצי שעה ואנחנו גומרים..."
"חחח שקרנית!" לשרה תמיד היתה תאווה כזו להביך אחרות בשיחות.
ציפי מחצה את פומית הטלפון בחזקה, ונתנה מבט רושף לעברה של שרה.
"שששש, מה הקטע שלך תמיד להביך אותי בשידור?"
"טוב, מוטי אני לא יכולה לדבר עכשיו, אני אדבר איתך מאוחר יותר, בייי".

ציפי פלטה אנחה עמוקה, ולקחה ביס ממהיאפצ'וק הרותח.

נערך לאחרונה ב:

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
ולכן התלבטתי אם כל הסיפור מיותר
אם זה רק להחליף שמות, אין ערך לכל הסיפור
לא מיותר בכלל
זה כל הפאנץ לראות איך זה נחווה מהצד השני ולהרגיש כמה זה מגוחך לפעמים
בזכותך אולי מחר בעלי יצא בלי שקית פח ביד :p;):eek:

Bestimedia

לשעבר- צבעי פסטל :)
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
"עוד מעט אני מתקשר לאמא שתבוא ואז אוי ואבוי מה שהיא תעשה לכם! עם המטפחת היא תפליק לכם!"
הזאטוטים השתתקו בבהלה,
חחחחח
איפה אבאמאאאאאא???
איך צחקתי...
גדול!!

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מוטי סיים את קערת הכביסה ופנה לעבר המטבח, לאחר חיטוט קטן בארון העלה בחכתו חבילת וופלים בטעם לימון ובקבוק משקה ענבים צלול ברובו, ופנה להתישב על הכורסה בסלון.

"אתה שומע איציק, לפעמים אני מרגיש כזה אבא רע. צועק על הילדים, לא יכול להתמודד לבד עם כלום, איזה חינוך אני נותן להם...." מוטי החל ליבב קלושות.

מהעבר השני איציק לקח פיקוד, "מוטי אתה לא אומר את זה! אתה כזה אבא מדהים, כשאני חושב על כל מה שאתה עושה לילדים ולאשתך, אתה פשוט אבא מושלם! עזוב את הנפילות הקטנות, זה לא אומר עליך כלום, אתה פשוט מדהים!"

כעת היבבה הפכה לצווחה של ממש, "אני כל כך מדהים" מוטי נשנק.
"ואתה איציק בכלל, פשוט מדהים!"
"אתה מדהים!" איציק לא נשאר חייב.

ציפי גמרה ללעוס את היאפצו'ק ופתחה את בקבוק הקולה.
"כשאני חושבת על זה, אני פשוט אמא מזעזעת... נעלמת מהבית כל הזמן, לא לוקחת אחריות..."
שרה לעסה את הרוגל'ה קצובות ומלמלה בפה עמוס,
"כן... לגמרי. אמא גרועה. לחפש את הפח הקרוב ולתקוע אותך עמוק בפנים שלא תוכלי לצאת..."
ציפי לקחה את הפקק של הקולה וניסתה לצלוף בשרה היושבת מולה ללא הצלחה.
"תרגעי.. אני לא באמת כזו גרועה כמו שאת עושה את זה.."
שרה גמרה ללעוס את הרוגלה כשירתה לעברה "בהחלט, את כ ז ו גרועה"

מוטי התרומם בפרץ של אנדרנלין מהכורסה והחל לסדר את הבית באקסטזה.
"היא תהיה כל כך מרוגשת כשהיא תחזור... הבית יהיה פשוט פיקס..."

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה