כללי טשטוש בסגירה על PDF

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
א. האם יש שכבות שקופות מעל המקום שנוצר הטישטוש?
ב. נסה הדפסה ל-PS ואז דיסטילר בדרך הישנה והטובה. הרבה יותר בטוח

נשר גרף

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מי גיבב לך משפט מטופש זה
לא יודע מאיפה הוא לוקח את המידע הזה
מה שאני כן יודע שפעם אחת ניסיתי לייצא שלט בפוטושופ לפי די אף ישירות מהפוטושופ והוא שקל קרוב לג'יגה
וכשעשיתי ייצוא דרך אינדיזיין
כלומר פתחתי מסמך באותו גודל באינדיזיין וייבאתי לתוכו את הפוטושופ וייצאתי לפי די אף זה שקל 14 מ"ב
[זה עלה במייל רגיל, בלי דרייב ובלי ג'מבו...]

מאז אני מייצא רק דרך אינדיזיין

גיוון

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

אליהו פריד

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
צילום מקצועי
לא יודע מאיפה הוא לוקח את המידע הזה
מה שאני כן יודע שפעם אחת ניסיתי לייצא שלט בפוטושופ לפי די אף ישירות מהפוטושופ והוא שקל קרוב לג'יגה
וכשעשיתי ייצוא דרך אינדיזיין
כלומר פתחתי מסמך באותו גודל באינדיזיין וייבאתי לתוכו את הפוטושופ וייצאתי לפי די אף זה שקל 14 מ"ב
[זה עלה במייל רגיל, בלי דרייב ובלי ג'מבו...]

מאז אני מייצא רק דרך אינדיזיין

כמו שאמרתי, שעל אף שפוטושפ הוא תוצר של אדובי, עדיין מנוע הייצוא שלו ל-PDF צולע מאוד.
רק אוסיף ואומר, שמנוע של הייצוא לPDF הוא שונה מאוד מאשר זו של אינדזיין.
אדובי בברירת המחדל תנסה לשמור את קובץ הפוטושופ ל-PDF כך שביבוא מחדש הוא שומר על כל השכבות שלו.
דבר זה יצר המון בעיות במנוע היצוא של פוטושופ ל-PDF. וזו גם הסיבה שלא כל פעם שמתעדכן בשהו באידזיין, עובר עידכון זה אוטומטית גם לפוטושופ.

דגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סורי אבל זה לא משפט מטופש המורה שלי שהיא מלא שנים בתחום ..... וחוץ מזה את יכולה לנסות ולרוב הוא קובץ שעושה מלא בעיות אם את רוצה את לא חייבת לקחת את המשפט הזה.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  14  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה