מידע שימושי טסטים

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
לא קיבלתם תאריך לטסט?? כנראה המורה אוחז שאתם עדיין לא בשלים לטסט אך לא נעים לו לומר לכם תשקיעו עוד קצת ו'פתאום' תקבלו מועד בחינה...
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!

אות באות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה תורנית
chanab מסתבר שאני חולק על רוב הדברים שכתבתם, כמובן שאין להסיק מדברי שכך הם אכן פני הדברים והם צריכים בדיקה והוכחות:
בוחני הנהיגה הם בד"כ קציני בטיחות ומורי נהיגה במשך שנים עם נסיון רב בתחום
לא בהכרח, וגם אם כן זה אינו הופך אותם להגונים יותר.
הם לא מגיעים להכשיל אף אחד!. על דברים קטנוניים (כמעט) אף פעם לא פוסלים תלמיד.
תוצאות הבחינה הן ע"פ שיקול דעתם, לכאורה ייתכנו מצבים של מצבי רוח שייגרמו לפסילת המבחן על דברים קטנים.
מורי הנהיגה לפעמים מתרשלים מעבודתם ( - דן לכף זכות עומס, תלמיד לא מוכן לקבל הערות וכד') ולא משפרים את הנקודות שבהם נכשלתם בטסט.
"לפעמים", אבל בדר"כ גם המורה וגם התלמיד יודעים היכן היתה טעות ודואגים להשתפר.
הם קובעים תאריך לטסט תוך יומיים ממועד הבקשה.
נכון לתקופת??
הם עלולים לשלוח הודעת ביטול ''עקב חוסר זמינות מורה' אך אף פעם לא מעכבים את קביעת התאריך לטסט.
אם הטסטר לא מרגיש טוב, הם פשוט יכולים לבטל את הטסט מהרגע להרגע.
לא קיבלתם תאריך לטסט?? כנראה המורה אוחז שאתם עדיין לא בשלים לטסט אך לא נעים לו לומר לכם תשקיעו עוד קצת ו'פתאום' תקבלו מועד בחינה...
אין קשר בין מוכנות התלמיד לטסט לבין קבלת תאריך.
ברגע שהמורה מחליט לשלוח את התלמיד לטסט, הוא מתאם עם התלמיד שמתקדמים למבחן.
המורה משדר למערכת שיזמינו מבחן, מכאן והילך חשוב להתאזר בסבלנות...
תתעודדו!! הסיבה שלא ראינו שיפור בנושא עד כאן היא: כל אחד שעבר בהצלחה טסט בסופו של דבר מרגיש כל כך מוצלח עד שהאכזבות בדרך מתגמדות, בהצלחה רבה!! (בדקנו את הנושא לעומק)
אם יש תלמיד שמרגיש ויודע שהיה מגיע לו בצדק לעבור את הטסט, וגם המורה ישב איתו והעיד ע"כ, לא חושב שהתלמיד יוכל פעם להשלים עם הפסילה.

חיים9

משתמש חדש
דברתי עכשיו עם הבית ספר שלי ואמרו לי שנפלטה היום או אתמול כמות גדולה של נבחנים והזמינו לי טסט שכל אחד יבדוק לעצמו בהצלחה !

שלמה ברנד

משתמש פעיל
זה ישמע קצת חצוף אבל חשוב להדגיש:
1) בוחני הנהיגה הם בד"כ קציני בטיחות ומורי נהיגה במשך שנים עם נסיון רב בתחום - הם לא מגיעים להכשיל אף אחד!. על דברים קטנוניים (כמעט) אף פעם לא פוסלים תלמיד.
2) מורי הנהיגה לפעמים מתרשלים מעבודתם ( - דן לכף זכות עומס, תלמיד לא מוכן לקבל הערות וכד') ולא משפרים את הנקודות שבהם נכשלתם בטסט.
3)שיבוץ הטסטים נעשה על ידי חברה חיצונית (טרלדור, חברת הייטק מהמובילות במשק) הם קובעים תאריך לטסט תוך יומיים ממועד הבקשה. הם עלולים לשלוח הודעת ביטול ''עקב חוסר זמינות מורה' אך אף פעם לא מעכבים את קביעת התאריך לטסט.
לסיכום:
1) נכשלתם בטסט?? בקשו ממורה הנהיגה שיראה לכם בבירור על מה נכשלתם - הם מקבלים את זה בהודעה מסודרת, ותבקשו לעבוד על הנקודות הדורשות שיפור. אם המורה מתעקש שהבעיה בטסטר 90% מהמקרים מדובר במורה עצלן!! בקשו חוות דעת ממורה אחר - אתם משלמים כסף על שירות וזכותכם לקבל זאת!!
2)לא קיבלתם תאריך לטסט?? כנראה המורה אוחז שאתם עדיין לא בשלים לטסט אך לא נעים לו לומר לכם תשקיעו עוד קצת ו'פתאום' תקבלו מועד בחינה...
3)לדעתי טרלדור אכן צריכים להשתפר, מעניין מי ירים את הכפפה ויפעל בנידון.
4) תתעודדו!! הסיבה שלא ראינו שיפור בנושא עד כאן היא: כל אחד שעבר בהצלחה טסט בסופו של דבר מרגיש כל כך מוצלח עד שהאכזבות בדרך מתגמדות, בהצלחה רבה!! (בדקנו את הנושא לעומק)
אני חולק עליך בכמה דברים דבר ראשון יש איפה ואיפה בטסטים וזה לא דבר שאפשר לחלוק עליו זה עובדה בחורות חילוניות עוברות הרבה פעמים מה שחרדים לא עוברים בהרבה פחות טעויות
ודבר שני יש עכשיו מושג שנקרא תלמידים כלואים שהם תקועים במערכת והזמינו להם ושלמו אגרה ולא קיבלו טסט וזה ממש לא קשור למורה מה שכן המורה יכול לא להזמין טסט אבל עכשיו זה המצב

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני לא בטוח אבל לא נראה לי שצריך לעדכן במשרד התחבורה.
נראה לי שפשוט צריך להזין את המס' ת.ז. ובתיבה המתאימה את מס' הטל' שאתה רוצה לקבל אליו הודעה וזהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה