דרוש מידע טנדר זול לחתונה מירושלים לאשדוד

• פותח הנושא mommy
  • פורסם בתאריך

mommy

משתמש פעיל
מחפשת טנדר 16-20 מקומות, נוח וזול להסעה לחתונה מירושלים לאשדוד וחזור.
מישהו מכיר?

יהודי רגיל

משתמש פעיל
יש 'צורים הסעות', אין לי כרגע את המספר
הכי זולים כמדומני
אבל הם ערבים ישראליים [כמו הרבה מנהגי האוטובוסים]

ניחי

משתמש רשום
יש 'צורים הסעות', אין לי כרגע את המספר
הכי זולים כמדומני
אבל הם ערבים ישראליים [כמו הרבה מנהגי האוטובוסים]
למה לפרנס ערבים?????:mad::mad::mad:
באותו מחיר אולי קצת יותר בכמה שקלים
זוכים לפרנס את אחינו !!!
ולא לדבר שהשירות והאמינות מעל הכל.

mommy

משתמש פעיל
תודה לכולם.
קיבלתי הצעת מחיר זולה ממוניות מאה שערים, מישהו מכיר? אני לא רוצה להתקע עם רכב ישן וקופצני...

"איש תמים היה"

משתמש רשום
למה לפרנס ערבים?????:mad::mad::mad:
באותו מחיר אולי קצת יותר בכמה שקלים
זוכים לפרנס את אחינו !!!
ולא לדבר שהשירות והאמינות מעל הכל.
והמחירים???
לא חשבתם על זה ????
פי 8
וחוץ מזה אני בתור אחד שארגן הרבה הסעות בחיים שלי אומר מנסיון אני לא יודע מה עם כולם אבל היהודים שלקחתי מזעזע!!!!!
חושבים שהם עושים לך טובה אתה משלם הון וכל הנסיעה תחושה של נזקק מחסדיו..
הערביים שאני לוקח מגיעים כמו עבדים רכבים טובים כל הנסיעה מה שאתה רוצה אתה מקבל ורבע מחיר מהנ"ל
.....

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה