מידע שימושי טלפון של הגרפולוג שאול הללי

יחסן

משתמש חדש
ראשית, כמו בכל דבר שהוא לא מתמטיקה תמיד זה לא 100%, לא רק אצלו אלא אצל כל אחד. גרפולוג כמו מכונת אמת.

הוא בהחלט, כן קולע מאד יפה.

שנית, מי שכותב כאן שהוא נתן 20%, ככל הנראה שמע מישהו ששמע ממישהו עד 10 דורות שמיעה.

המדרג אצלו הוא מ 1-10 כשהוא אומר בפירוש שאין 10!

גם כשהוא נותן אבחון, הוא מאד נזהר ואומר שהרבה דברים יכולים להשתנות....

לסיכום, אנחנו כיהודים החרדים לדבר ה' סומכים על גדולי ישראל שהם בכח תורתם יודעים ומקבלים כחות שמיימיים לסייע לסרים למשמעתם וקשורים בהם, כל הגרפולוגיה זה רק אם גדו"י שולחים לעשות את הבדיקה, וגם זה חלק מהאמונה בגדו"י שמלבישים עצמם בכל מיני דברים גשמיים.

ראינו גם אצל רבנים ואדמו"רים שנתנו ברכה לשידוכים ואח"כ הבית התפרק... אז זה מוריד מגדלותם להבדיל (מהגרפולוגיה)? ה' הוא שמכוין את העולם, מעשיר ומעני וכו' כדי שאנשים יסכימו לשידוך הנכון שלהם גם אם לכתחילה זה לא נראה לפי מעמדם.

שיזכו כולם להעמיד בית נאמן בישראל, ולראות דורות ישרים עדי עד.

10565

משתמש חדש
אני הייתי אצל גרפולוג מצוין בירושלים שדייק ממש, וכיוון אותי בצורה ממש מקצועית.
מספר הפלאפון שלו: 0533130262

פ.רייך

משתמש חדש
אני גם מחפשת פרטי התקשרות שלו דחוף- אין מענה בטל'- לאף אחד אין את הפלא' שלו?

יחסן

משתמש חדש
המספר של הללי 02-6712007 יש שם תא קולי לאחר הרבה צלצולים שאומר מתי הם עונים לטלפון.
יש גן את הגרופולוגית רוטשילד מיוחדת בכל הנושאים. 053-3119100

ML052717

משתמש פעיל
ממליצה לכן מאוד על פייגי הורביץ,
תלמידה הדוקה של שאול הללי שנים על גבי שנים- בקשר אישי איתו.
המיל שלה: f0504146480 גימיל וכו' וזה גם הפל
בהצלחה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה