דרוש מידע טלפון ביתי עם כרטיס סים

• פותח הנושא ת"ח
  • פורסם בתאריך

ת"ח

משתמש פעיל
אני קצת הולך לאיבוד בנושא הטלפון הביתי.
משלמים הרבה כסף עבור השיחות (לפחות 30-50 ש"ח לתוכניות ללא הגבלה שמוגבלות ב3000 דק') לעומת הסלולארי שמשלמים 10-15 לתוכניות דומות.
חשבתי שאולי יש מוצר שיכניסו בפנים כרטיס סים והוא יהפוך את הקו לקו ביתי עם טלפון רגיל/אלחוטי. ואכן לאחר חיפושים נראה לי שמצאתי משהו.
האם ידוע כאן למישהו דבר מה בנושא?
האם מישהו מכיר את המוצר ויכול להמליץ או להיפך?
האם מישהו יודע תוך כמה זמן מגיעים דברים מסין בימינו?
תודה לכל מידע!

הישבישער

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יש עוד דגם הרבה פחות מסורבל ובלי כל המערכות האלה שהוא גם טלפון אלחוטי, (כלומר שיש לו כן שאפשר להטעין אותו אבל הוא בעצם אלחוטי ויש בו סים, של חברת DANO מכשיר ממש פשוט נראה לי עולה פה בסביבות 300 שח, אבל אני חושב שקשה מאוד להשיג אותו.

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
יש עוד דגם הרבה פחות מסורבל ובלי כל המערכות האלה שהוא גם טלפון אלחוטי, (כלומר שיש לו כן שאפשר להטעין אותו אבל הוא בעצם אלחוטי ויש בו סים, של חברת DANO מכשיר ממש פשוט נראה לי עולה פה בסביבות 300 שח, אבל אני חושב שקשה מאוד להשיג אותו.
זה מה שאני מוכר....

chocolate

משתמש צעיר
יש גם

הבוטח בה'

משתמש צעיר
אני קצת הולך לאיבוד בנושא הטלפון הביתי.
משלמים הרבה כסף עבור השיחות (לפחות 30-50 ש"ח לתוכניות ללא הגבלה שמוגבלות ב3000 דק') לעומת הסלולארי שמשלמים 10-15 לתוכניות דומות.
חשבתי שאולי יש מוצר שיכניסו בפנים כרטיס סים והוא יהפוך את הקו לקו ביתי עם טלפון רגיל/אלחוטי. ואכן לאחר חיפושים נראה לי שמצאתי משהו.
האם ידוע כאן למישהו דבר מה בנושא?
האם מישהו מכיר את המוצר ויכול להמליץ או להיפך?
האם מישהו יודע תוך כמה זמן מגיעים דברים מסין בימינו?
תודה לכל מידע!
אני מכיר היטב את המכשיר.
השתמשתי בו כדי בבית בו היתה בעיית קליטה.
הכנסתי את הסים לראוטר הזה כשהוא מחובר לאנטנה חיצונית( האנטנה קיימת בערכה), ולזה חיברתי טלפון אלחוטי רגיל.

עבד מצויין.
כרגע המכשיר ללא שימוש בגלל מעבר לרשת סלולרית בה יש קליטה בבית.

למאי נפקא מינה

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מכיר כמה. הם מאד מרוצים.

ת"ח

משתמש פעיל
אני מכיר היטב את המכשיר.
השתמשתי בו כדי בבית בו היתה בעיית קליטה.
הכנסתי את הסים לראוטר הזה כשהוא מחובר לאנטנה חיצונית( האנטנה קיימת בערכה), ולזה חיברתי טלפון אלחוטי רגיל.

עבד מצויין.
כרגע המכשיר ללא שימוש בגלל מעבר לרשת סלולרית בה יש קליטה בבית.
אפשר לקנות את זה בארץ במקום לחכות לסינים? אולי אתה מוכר יד2?

סוגרים שידוך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה