טיפ קטנטן ביבוא קובץ לאינדיזיין, לעצלנים

• פותח הנושא lab
  • פורסם בתאריך

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
קורה לי מדי פעם שאני עומד על קובץ בתקיה מסוימת ואני מעונין לגרור אותו לתוך אינדיזיין
אבל מהסייר של ווינדוס
עד כאן הכל טוב ויפה אבל מדי פעם אני רוצה גם שיפתח לי את הגדרות היבוא
וזה לא קורה כשאתה גורר קובץ
אז נכון שאפשר פשוט לעשות place מתוך האינדיזיין
אבל לפעמים הקובץ נמצא בתקיה שאני לא כ"כ מכיר את הדרך אליה (כמו למשל במקרה שמצאתי אותו דרך החיפוש)
אז נכון שאפשר לבדוק במאפינים וכו'
אבל אני מדבר לעצלנים
פשוט לעשות העתק לקובץ
ובשורה הזאת:
ביאור 2020-04-29 122245.jpg

לעשות הדבק

ביאור 2020-04-29 122344.jpg

אולי לכם זה היה פשוט, לי בכל אופן לא

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
אם בעניין אשמים…
אני מאשים את @איתמר נתן וההגדה שלו
מאז אני במק…

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אכן, אני חייב לציין שהפעם האחרונה שהשתמשתי בפיסי היתה לפני כעשור והוא לא היה זול, המפרט היה ברמה גבוהה ועלה בשעתו קרוב ל-10 אלף ש״ח, אתה יכול לראות בתקיית העבודות שלי הגדה של פסח - העבודה האחרונה שעשיתי בפיסי, קובץ מאד כבד באינדיזיין שתקע את כל המחשב כל הזמן, אחרי פסח עברתי למק ואחר שהתקנתי אינדיזיין הדבר הראשון שפתחתי זה את הקובץ של ההגדה שכצפוי נפתח חלק ובאיכות תצוגה גבוהה ללא בעיות.
אני אכן לא יודע לאשורו מה מצב הפיסי היום אבל זה לא סיבה לחזור ברוורס, וכמי שעוקב אני יכול לומר לך שגם המק התקדם עשרת מונים מאז וכמדומני שהפער עדיין נשאר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה