טיפ חשוב להיות מוכנים למשכנתא טובה

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
איזה מלך y996 . כל הכבוד על התשובות.

אגב גם בבנק לאומי אפשר להיעזר קצת יותר מהנטו אם מביאים טופס 106....
הכנסה מהורים הבנקים שמסכימים להתייחס לזה רוצים לפחות חצי שנה וגם יותר . נתקלתי גם בשנה

אהרן2

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
איזה מלך y996 . כל הכבוד על התשובות.

אגב גם בבנק לאומי אפשר להיעזר קצת יותר מהנטו אם מביאים טופס 106....
הכנסה מהורים הבנקים שמסכימים להתייחס לזה רוצים לפחות חצי שנה וגם יותר . נתקלתי גם בשנה
וקרן השתלמות?

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

יהודה גל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם יש הפקדות חסכונות. זה ממש גבוה.
אני מפקיד מידי חודש סכום מסויים לקופת חיסכון בבנק לצורך קניית דירה בעז''ה (בקרוב...), כך יוצא שלעיתים אני מגיע למינוס קטן עקב קופת החיסכון, שאלתי האם זה מזיק לעתיד כשארצה לקחת משכנתא בתנאים טובים?
אשמח מאוד לתשובה בעניין!

abc321

משתמש פעיל
אני מפקיד מידי חודש סכום מסויים לקופת חיסכון בבנק לצורך קניית דירה בעז''ה (בקרוב...), כך יוצא שלעיתים אני מגיע למינוס קטן עקב קופת החיסכון, שאלתי האם זה מזיק לעתיד כשארצה לקחת משכנתא בתנאים טובים?
אשמח מאוד לתשובה בעניין!
אם יש לך מסגרת והמינוס הוא בתוך המסגרת וזה לא קרוב לניצול המסגרת
לא מפריע

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אם יש לכם סכום כסף לא קטן? יש בנקים שברגע שזה נמצא בעובר ושב שבועיים שלושה זה משפר את הדירוג הפנימי של הלקוח הזה בתוך הבנק.. כדאי לדעת בפרט בתקופה של לפני לקיחת משכנתא.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

מאושרים

משתמש רשום
מוזיקה ונגינה
קבלת משכורת כל חודש לחשבון הבנק אבל לא בתאריך מסויים (גם אחרי העשירי, וגם לפעמים יותר מאוחר מכך, בתאריכים שונים. אבל באותו החודש עצמו).
האם יכול להיות בעיה בזה?

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
קבלת משכורת כל חודש לחשבון הבנק אבל לא בתאריך מסויים (גם אחרי העשירי, וגם לפעמים יותר מאוחר מכך, בתאריכים שונים. אבל באותו החודש עצמו).
האם יכול להיות בעיה בזה?
אם זה תמיד ככה זה פחות נורא. יש וותק מספיק ממקום העבודה בזה??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה