דרוש מידע טיפים לנקיונות לקראת פסח

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ומפורים לא אוכלים אצלך בבית לחם? ביסקויטים? עוגיות?
ביסקוויטים ועוגיות זה דבר שמימלא אין אצלינו כל השנה מטעמי בריאות
אבל לחם בטח אוכלים!
קונים לחמניות ונותנים להם לחיידר להפסקה
הילקוטים נשארים ליד הדלת
צהרים אוכלים במטבח הפסחי מאכלים מבושלים בריאים דגים עוף ירקות
בערב אפשר לקנות פיצה לאכול בשולחן קטן ליד הדלת בצד פעמי או לקנות טוסט
או מאכלים כשרים לפסח ( אפילו לא מהדרין לפסח עצמו אבל כשרים לימות השנה )

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ומה עושים עם סעודות שבת??
אוכלים פיתות שהם הכי פחות מתפוררים
כזית ליד הדלת ( קונים בדיוק אחת לכל אחד) גומרים לאכול מתנערים שוטפים את הפה ובאים לאכול ארוחה טעימה ומבושלת בכלי פסח יפים בלי לחץ

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
משחקים - כל מכונה שאני מכניסה השבוע אני דוחפת ציפית אחת עם משחק אחד, מפזרת לייבוש על מגבת במרפסת ותוך שעה הכל יבש ונקי (במזג אויר כמו של השבוע). מפנה ארון אחד למעלה וכל משחק נקי עולה לשם אחר כבוד. תוך שבוע כל המשחקים נקיים וללא כל עבודה 2-3 דקות ביום. כנ"ל עם כל הבובות והדובים. משאירה את המשחקים הפעילים שלא יכולים בלעדיהם לשבוע האחרון.
מלבד משחקי קופסא שאני מוכרת לגוי ויכולים לשחק גם כן.
ובובות עם שערות שאני לא מכבסת משאירה להם גם לשחק
עד שעלה לי הרעיון הפשוט הזה היה לוקח לי יום שלם לפחות רק למיין ולנקות וכו'.

שימור הניקיון - כשאני מסיימת לנקות את הספריה בסלון - ספריה פתוחה, אני עוטפת בנילון ח"פ ככה גם נשמר נקי מאבק וגם אני לא פוחדת שהילדים יכניסו חמץ.
גם על הספה - אני משתדלת לעשות בסוף אבל גם בכמה ימים האלו שמה נילון ועליו שמיכה, לא הכי נח אבל לכמה ימים זה נסבל.
ובענין התריסים, התריסים שמתגלגלים אני לא מנקה מאחורה רק מקדימה מעבירה ניגוב. תריסים של השלבים נשלפים לי בקלות מכניסה לאמבטיה, שוטפת ומחזירה -5דקות לחלון! וכבר ראיתי תריסים שהיו עטופים בנילון:rolleyes:

סכין אמריקאית - העוזרת הצמודה שלי! ממליצה בחום, אפשר לקנות בכל חנות טמבור עולה באזור 15-20 ש"ח, מוציא כל לכלוך מכל מקום ולא משאיר סימנים. מנקה עם זה את הגז, שאריות צבע בפנלים ובקרמיקות, כתמים בחלונות שנדבקים ועוד ועוד

קבצים מצורפים

• סכין.JPG
    סכין.JPG
    2.1 MB · צפיות: 69

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה