טיפים בקניית חומר לבן

שושי מביתר

משתמש מקצוען
אני עומדת לפני רכישת ריצוף קרמיקה דלתות כיורים וכולי
מדובר בעיסקה גדולה מאוד
שאין לי שום מושג לגביה
אשמח אם תעזרו לי מנסיונכם:
איך אפשר להגיע למחיר זול / להשוות מחירים / לעשות 'מכרז'
וסתם כל טיפ והמלצה יעזרו לי מאוד

cherry c

משתמש סופר מקצוען
לברר על חנויות שנחשבות זולות במקום מגוריך (כמובן תבררי האם הן איכותיות שירותיות בסף שדרוש לך)
וללכת לכתת רגליים לראות את הסחורה והמחירים.
לקנות כל דבר במקום אחר.
כל אחד משיג הנחות על מוצר אחר.

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
1. הקבלנים לפעמים יכולים להשיג מחירים טובים יותר מהלקוח הפרטי, לבדוק את האפשרות לקנות "דרך" הקבלן.
2. אני פוגש הרבה לקוחות שלא נשאר להם כסף למטבח, כי הם הוציאו על הריצוף ועוד הרבה יותר ממה שתכננו. לרוב ההבדלים בין 2 סוגי ריצוף דומים, הרבה פחות חשובים לכם מאשר אם הייתם חוסכים את זה למטבח.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
2. אני פוגש הרבה לקוחות שלא נשאר להם כסף למטבח, כי הם הוציאו על הריצוף ועוד הרבה יותר ממה שתכננו. לרוב ההבדלים בין 2 סוגי ריצוף דומים, הרבה פחות חשובים לכם מאשר אם הייתם חוסכים את זה למטבח.

כל כך נכון.
השקעה ראשונה בדירה זה במטבח, וגם בריצוף איכותי שלא בהכרח חייב להיות יקר.

וללקוח שרוצה להשקיע את התקציב המצומק שלו בריצוף דמוי פרקט בחדרים לדוג' - אני אומרת תמיד שקודם המטבח, ואחר כך - תאורה מוצלחת תוסיף לבית הרבה יותר, ותעלה הרבה פחות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טו

א מִזְמוֹר לְדָוִד יְהוָֹה מִי יָגוּר בְּאָהֳלֶךָ מִי יִשְׁכֹּן בְּהַר קָדְשֶׁךָ:ב הוֹלֵךְ תָּמִים וּפֹעֵל צֶדֶק וְדֹבֵר אֱמֶת בִּלְבָבוֹ:ג לֹא רָגַל עַל לְשֹׁנוֹ לֹא עָשָׂה לְרֵעֵהוּ רָעָה וְחֶרְפָּה לֹא נָשָׂא עַל קְרֹבוֹ:ד נִבְזֶה בְּעֵינָיו נִמְאָס וְאֶת יִרְאֵי יְהוָה יְכַבֵּד נִשְׁבַּע לְהָרַע וְלֹא יָמִר:ה כַּסְפּוֹ לֹא נָתַן בְּנֶשֶׁךְ וְשֹׁחַד עַל נָקִי לֹא לָקָח עֹשֵׂה אֵלֶּה לֹא יִמּוֹט לְעוֹלָם:
נקרא  10  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה