קורונה טיפול תומך לנגיף

מצב
הנושא נעול.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
האם יש מישהו שיודע על טיפול תומך למי שנדבק, או שחושב שנדבק?
האם יש רופא כזה, אלטרנטיבי או קונבנציונלי?

ממממממ

משתמש מקצוען
טיפול הומיאופתי - מרב: 0522934247 נותנת יעוץ בטלפון של רופא שעוזר לחולי קורונה בכל העולם. (פורסם פה בפרוג)
ניסיתי אבל לא יכולה לאמר שעזר במשהו.

אקסוס

משתמש צעיר
יש איזשהו שמן ששמעתי שהעסקן הרפואי שמעון ברוין ממליץ עליו מי שרוצה פרטים באישי

nechami21

משתמש מקצוען
רופאים רבים ממליצים על נטילת אבץ. כמו כן נמצא שלחולים רבים היה מחסור באבץ.
חשוב לשים לב שאין למטפלים טבעיים נסיון עם קורונה. כך שכל מה שאומרים זו השערה בלבד.

kiwi

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
לחזק את המערכת החיסונית שזה אומר:
לאכול בריא (מרק עוף וירקות עם הרבה בצל, למשל) כורכום נחשב לתבלין בריא ומומלץ, תה ג'ינג'ר, צחוק ושמחה ומצב רוח עושים עבודה טובה, כתבו פה באתר המלצה לקחת ראש שום לחתוך בסכין חד פעמי, להשרות במים רותחים בכוס ח"פ וכל כמה שעות לשתות בכף ח"פ (כנראה כדי שלא יגע במתכת), יש דעות שצריך ליטול ויטמין C ו D, ואומרים גם שצריך לשתות הרבה מאוד, בעיקר מים אבל גם שתיה חמה כמובן.
ולהתפלל, זה עוזר תמיד!
בריאות לכולם

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
חשוב לזכור שכל אלו מחזקים את המערכת החיסונית מה שיכול להועיל אבל הם לא מהווים ריפוי לקורונה בשום אופן.
חשוב גם לזכור שלנטילת ויטמינים ותוספים בהגזמה יש השפעה על מערכות אחרות בגוף גם כאלו שעלולים להתגלות לאחר תקופה.
אז תזהרו משרלטנים
לא כל מי שמציג את עצמו כמטפל מקצועי הוא אכן כזה
אישית הגעתי לסכנת חיים בגלל מטפלת מאוד מוכרת ומומלצת....שלא שמעה לי ולדברי ולדברי הרופאה שלי וכמעט הלכתי בגללה.

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
חשוב לזכור שכל אלו מחזקים את המערכת החיסונית מה שיכול להועיל אבל הם לא מהווים ריפוי לקורונה בשום אופן.
חשוב גם לזכור שלנטילת ויטמינים ותוספים בהגזמה יש השפעה על מערכות אחרות בגוף גם כאלו שעלולים להתגלות לאחר תקופה.
אז תזהרו משרלטנים
לא כל מי שמציג את עצמו כמטפל מקצועי הוא אכן כזה
אישית הגעתי לסכנת חיים בגלל מטפלת מאוד מוכרת ומומלצת....שלא שמעה לי ולדברי ולדברי הרופאה שלי וכמעט הלכתי בגללה.
והיא עדיין מטפלת ?!
אני רוצה להלשין עליה לרשויות, תנו לי פרטים ואעשה זאת.

נערך לאחרונה ב:

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
והיא עדיין מטפלת ?!
אני רוצה להלשין עליה לרשויות, תנו לי פרטים ואעשה זאת.
היא עדיין מטפלת
ויש לה לכאורה הצלחות
הבעיה היתה, כמו אצל הרבה מרפאים כאלו, שהיא האמינה רק במה שהיא אומרת ועל הכל טענה שהרופאה פשוט לא מבינה ולכן היא אומרת כך וכך.
בסוף הבטיחה לי רק דברים שבאמת בטוחים. ואני הטיפשה הלכתי שולל אחריה כי כל כך רציתי למצוא פתרון לבעיה שבגללה פניתי אליה
אבל...
הגעתי למיון בטיפול נמרץ מחוברת למוניטור לבבי במצב מורכב.

אליעזר המתוק

משתמש צעיר
אני לא חסידה של רפואה טבעית אבל יש דברים עם הרבה הגיון למשל התמודדות הגוף עם חיידיקים,
אחד האפשרויות של הגוף להתמודד עם מחלות הוא לעלות חום, כך שהסביבה עבור התרבות החיידק היא לא אופטימלית. מישום מה הטיפול תומך שמציעים לחולי קורונה הוא לקחת אקמול וממילא להוריד את ההגנה של הגוף...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה