דרוש מידע טיפול שורש בשן קבועה לילדה בת 8

שרי דזימטרובסקי

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מחפשת המלצה לטיפול שורש במיקרוסקופ למבוגרים בירושלים!.. דרך קופת חולים מאוחדת.. מי מכירה רופא מומלץ? אמרו לי לנסות לבדוק או במרפאת הטורים או ביד שרה
אשמח ממש לשמוע ממי שהתנסתה...
תודה

מפתח12

משתמש חדש
בהמשך לכל התגובות כאן, אני גם עם מקרה דומה של ילדה בת 9 שחייבת טיפול שורש בשן קבועה, ומפחדת ממש מרופא שיניים מישהו מכיר אולי רופא נוסף מומלץ שמוכר ע"י מאוחדת, אבל באזור המרכז שמטפל בשורש בגיל הזה ויכול לטפל בזה בהצלחה למרות הפחד של הילדה?

אנציקלופדיה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
אשמח לשמוע איך קיבלתם החזר ממאוחדת על ד"ר ארביב,
המזכירה שם מבקשת ממני לפני הקביעת תור התחייבות,
מאוחדת לא מוכנים להוציא לי התחייבות-
כי אומרים יש לנו רופאים בקופות שלנו,

מישהי נתקלה בזה?
יש מישהו שיוכל לעזור לי בעניין?

מדובר על 2 שורשים לילדה בת 14

מפתח12

משתמש חדש
אצלנו קיבלתי הפניה ממאוחדת מהרופא שיניים ומנהל המרפאה חתם על זה. כי במאוחדת אין מענה בגיל הזה לטיפול שורש. לבנתיים לא סיימתי את תהליך בקשת וקבלת ההחזר ממאוחדת
אשמח אם יש כאן מישהו שטיפל לילד אצל ד"ר שפירר טיפול שורש וקיבל החזר ממאוחדת שיצור איתי קשר
תודה רבה! יעזור לי מאוד!!

אוהב ציון

משתמש רשום
אני הייתי במאוחדת , בלית ברירה טפלתי פרטי אצל דר הלפרסון , יקרה מאוד , אבל כשאין ברירה משלמים את המחיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

רבי שמעון - הסיפור המלא • אתגר 15

לוח מודעות

למעלה