דרוש מידע טיפול רגשי מימון

אירילה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
רק לגבי מה שכתבו כאן על מספר מוגדר של מפגשים,
חשוב לציין שיש סוגים שונים של טיפולים. חלקם קצרי מועד וחלקם ממושכים.
טיפול דינאמי יכול לקחת גם שנים.
ברור הכונה היתה לטיפול בחרדה ספציפית וכל סוגי הבעיות הספציפיות

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
רק לגבי מה שכתבו כאן על מספר מוגדר של מפגשים,
חשוב לציין שיש סוגים שונים של טיפולים. חלקם קצרי מועד וחלקם ממושכים.
טיפול דינאמי יכול לקחת גם שנים.
גם שנים
וגם הרבה פעמים ההמלצה היא פעמיים בשבוע

באמת שטיפול קצר מועד ומוגדר הוא הבעיה היותר קטנה בנושא

אסתיס

משתמש מקצוען
כל אחד זכאי לטיפול רגשי במימון קופ"ח!!! זוהי בדיוק הרפורמה לבריאות הנפש!
תפנו לקופ"ח שלכם ותבררו מי הם הספקים שלהם בתחום בריאות הנפש, יש מכונים ויש פרטיים.

אירילה

משתמש צעיר
צילום מקצועי
גם שנים
וגם הרבה פעמים ההמלצה היא פעמיים בשבוע

באמת שטיפול קצר מועד ומוגדר הוא הבעיה היותר קטנה בנושא
נכון רק שהיא יודעת לחלק כל בעיה לגורמים כך שהיא מטפלת בשורש ומביאה לפתרון הבעיה הגדולה והנראת מסובכת

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכון רק שהיא יודעת לחלק כל בעיה לגורמים כך שהיא מטפלת בשורש ומביאה לפתרון הבעיה הגדולה והנראת מסובכת
כל מטפל מקצועי יכול למצוא שורש ולהתוות דרך לפתרון, ברמת מפה משורטטת
אבל הנפש, היא עדינה, והרבה מאד מקרים זקוקים לתהליך ארוך מאד של הפנמה איטית ומדורגת, של הטמעת חווית חיים חדשה שיכולה לקרות רק בטיפול דינמי חד או דו שבועי במשך שנתיים לפחות.

יש מקרים בהם מספיק טיפול קצר מועד, וגם שם זו הוצאה כבדה של כסף, אבל באמת קל יותר לפתור
בעיני, הקושי הגדול נמצא במקרים הממושכים, שלעיתים נראה כאילו בריאות נפשית עמוקה ראויה רק לעשירים,
ודווקא אלה שזקוקים לה כ"כ הם אלה שמעל ומעבר לכוחות שלהם לשלם את זה.

ליליאן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
כל אחד זכאי לטיפול רגשי במימון קופ"ח!!! זוהי בדיוק הרפורמה לבריאות הנפש!
תפנו לקופ"ח שלכם ותבררו מי הם הספקים שלהם בתחום בריאות הנפש, יש מכונים ויש פרטיים.

ותחכו בתורים...
ומעט מאוד יהיו באיזור מגורים שלכם...
או באורח החיים שלכם...
ולמכונים - לא תוכלו לבחור את המטפל או לברר עליו...

ליליאן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מישהי אמר -ללכת למטפלת שמטפלת בילדים ומבוגרים והיא מוציאה קבלה ע"ש אחד הילדים. יש לבקש מהרופא הפניה לטיפול רגשי לילד . ואח"כ לבקש את רשימת המטפלים ולברר מולם מי יכול לעשות זאת. יש הרבה שלא אכפת להם.

למה שזה יהיה מותר?

למען שמו

משתמש פעיל
למה שזה יהיה מותר?
אני ביררתי מול מזכירה בקופ"ח לאומית והיא אמרה לי שאם הילדים ירוויחו מהטיפול במבוגר אז זה אפשרי .
ובנוסף, לא חייב מטפל/ת שבהסכם איתם בדווקא אלא אמרו לי לבקש מהמטפל תעודות וקו"ח ולשלוח לקופה .
כדאי שתשאלו בקופה שלכם.

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

לאה ולדמן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את צודקת צד ג' זה הכי מוצלח התקוה שיהיה
את מכירה את השיטה לעוף אל האושר
כתבי לי
לי אין אפשרות לכתוב
חשוב ביותר!!!!
לא מכירה
אבל ממה שפגשתי בחיי בשיטות שמנסות לקצר דרך רק לפי השם אני מבינה לאיזה קטגוריה זה משתייך

YRN

משתמש מקצוען
במקרה שמדובר על מבוגר שנפגע בשנות הילדות, אפשר לקבל סבסוד מידידות טורונטו.
אם זה המקרה, אוכל לנסות לעזור.

אדונית

משתמש חדש
שבוע טוב,
אני מכירה מישהי מבני ברק שהיא מחנכת דגולה ואישיות משכמה ומעלה למדה אימון נוער בסיכון הורות ומשפחה אצל בת ציון טויסיג מקימה מרכז יהב ממנהלות הקשיבה של עיריית ב"ב. זה לא עוד טיפול רגשי אלא שיטה שעובדת על הצלחות. בד"כ בין 10-12 מפגשים במהלכם יוצאים עם משהו מעשי. השיטה מאד מובנת ועובדים בה בשלבים, המהלך מאד יפה וברור, כמו קאוצינג מתאים למי שלא מתחברת לחפירות דווקא.
כמתחילה יחסית בתחום הזה ובתור גמ"ח היא לוקחת עלות סמלית של 50 ש"ח למפגש (נסיון רב בתחומים נוספים ודומים)
לפרטים בג'ימייל ‫sb680135

אדונית

משתמש חדש
בעקבות השאלות למי מיועד-
מתאים לאמהות לנוער בסכון,לנערות בסכון-מתמודדות,לאחיות לנוער כזה,ולכל מי שרוצה להגיע למשהו בחיים ולא הצליחה עד היום היא מוזמנת להגיע ולקבל כח לעשות שינוי.
מתאים גם לאמהות לבנות מתבגרות שרוצות לשנות משהו ביחסים ביניהן ועוד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה