דרוש מידע טיפול "איזון שמיעתי" ?

הפתעה

משתמש מקצוען
לטיפול בליקויי למידה, קשיי התנהגות ורגשנות יתר...
היום שמעתי לראשונה על דבר כזה.
מישהו מכיר ? יודע מה זה ?

נערך לאחרונה ב:

הפתעה

משתמש מקצוען
לא זוכרת במדויק אבל נראה לי ששמעתי גם את השם הזה.

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
הוא הבן של עדנה, עובד יחד איתה.
אני מכיר מקרים שזה מאד עזר אבל אני לא מכיר מקרים שלא אז קשה לדעת.
ככל הידוע לי זה לא כ"כ יקר.

הפתעה

משתמש מקצוען
עדנה אלמוג ? נכון. זה השם הנוסף ששמעתי.
מה המקצוע שלה ?

מעצב פנימיות

משתמש מקצוען
עדנה אלמוג ? נכון. זה השם הנוסף ששמעתי.
מה המקצוע שלה ?

עדנה גלבוע.
מה המקצוע? היא קוראת לזה נוירומוטוריקה. אינני יודע אם זה השם הפורמלי או שהיא מכנה כך את עבודתה. וזה עוסק, להבנתי, בתרגילים פיזיים בכדי ליצור קשרים חדשים במוח, ובאמצעות זה לטפל בלקויות הקשורות במח. החל מבעיות התפתחות ועד פרקינסון.

Y ישראלי

משתמש חדש
רם גלבוע למד את השיטה אצל יהודי יקר ממודיעין עילית בשם הרב עודד אלמוג הי"ו שאפשר לומר שהינו "מאסטר" בתחום זה,עם "קבלות" רבות ביד,חוץ ממה שמדובר ביהודי ת"ח וירא שמים,וכל הטיפול נעשה באוירה ובאופן הראוי.....

ליצירת קשר:
הרב עודד אלמוג-08-9742939 050-4128929

עיתונאי ומדיה

משתמש רשום
דוד קרלינסקי, מומחה מוסמך לאיזון שמיעתי, טיפל בהצלחה בשתי הבנות שלי עם בעיות קשב וריכוז חמורות.
הודות למומחיות שלו, הבנות שלי עכשיו חלקות ומסודרות.
אני ממליצים בחום על דוד קרלינסקי על התוצאות המדהימות שלו בשיפור התפקודים הקוגניטיביים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה