טיסה לליזענסק

מי שיכול לעלות לכאן טורס או מכיר חברות שמארגנות טיסות לליזענסק לכ"א אדר שמתקרב ומחירים...
אשמח לכמה שיותר פרטים מהר...!

האלמוני

משתמש מקצוען
מתארגן נסיעה לליזענסק ליומיים בפר' נצבים וילך - לקראת ימי הרחמים והסליחות.
המחיר נכוןן להיום (יש היום הנחה בטיסות) $480 כולל הכל
לפרטים LIR858 בגימייל.

ANK

משתמש פעיל
לענ''ד אתה ממש מפריז במחיר, אני עושה את זה קבוע, אחרי הכל זה לא עובר את החצי ממה שפרסמת,
אבל בכל אופן הרבה הצלחה לך

ישראל44

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עימוד ספרים
לענ''ד אתה ממש מפריז במחיר, אני עושה את זה קבוע, אחרי הכל זה לא עובר את החצי ממה שפרסמת,
איך אפשר לטוס ביותר זול? אני רוצה לטוס שבוע הבא מראשון עד שני בערב,
יש לך מחיר טוב עבורי?

האלמוני

משתמש מקצוען
זה כולל טיסות, לינות, נסיעות, ואוכל.
בכלל לא יקר למי שרוצה הכל מאורגן ולא רוצה לנסוע באופן עצמאי.
כ"א אדר משלמים כ$550 ל20 שעות.

יקותיאל שוורץ

משתמש פעיל
זה כולל טיסות, לינות, נסיעות, ואוכל.
בכלל לא יקר למי שרוצה הכל מאורגן ולא רוצה לנסוע באופן עצמאי.
כ"א אדר משלמים כ$550 ל20 שעות.
לא אכפת לי בכלל,
אבל טפשי ומגוחך ההשוואה לכ"א אדר שהמחירים כבר עכשיו בשמיים, ושבועיים לפני מי כבר מדבר...

ANK

משתמש פעיל
כ''א אדר זה משהו שונה לחלוטין! זה היארצייט
שלא תבין לא טוב, אין לי עניין ש/מישהו יפסיד,
רק להסב את תשומת לבך, שבתקופה הזו, זה פשוט לא המחיר, שלא תתקע סתם עם כרטיסים, כי אף אחד לא עושה את ההשוואה לכ''א אדר,
ושרק תצליח!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  26  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה