קורונה טיסה לארצות הברית אפשר?!?!

עיניים צוחקות

משתמש מקצוען
לא הבנתי למה שלא יהיה אפשרי כל יום נוסעים מטוסים לחול לגי אומן אני מאמינה שתחול הגבלה אבל לבי טיסות כבר מזמן השמים פתוחים רק אנשים מפחדים לטוס...

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אפשר כבר מזמן. כשחוזרים צריך שבועיים בידוד.

לב זהבה

משתמש מקצוען
אפשר טכנית, סתם לידיעה, בבורו פארק יש עכשיו התפרצות קורונה מחודשת לא כדאי לנסוע (יודעת ממקור אישי, בני משפחה שחולים כעת)

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ואם הוא חלה והחלים האם הוא צריך גם בבידוד שהוא חוזר לארץ ?
לא יודעת. שאלו על זה כמה פעמיים בפורום.
אני חושבת שאין להם כ"כ איך לוודא מי היה חולה ומתי (ואין גם רצון) ולכן כולם חייבים בבידוד

משתמש רשום
לפי מה שידוע לי אחד שעשה בדיקה סורלוגית ויצא עם נוגדנים לא היה צריך בידוד בארה"ב אבל בארץ כשחזר היה צריך לא יודעת יותר מזה

אולפני צבע קול

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אין בעיה להיכנס לארה"ב?
הם לא מבקשים בידוד / תוצאות בדיקות?
הבנתי שהם כן חושבים לעשות את זה, שמי שמגיע ממדינה אדומה צריך בידוד....

מקווה שלא יעשו את זה....

ג'ינג'י אמיתי

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ע"פ שיחה מאתמול עם חברת "דלתא" שמבצעת טיסות לארהב לא צריך בדיקת קרונה ולא בידוד...
אבל היום כל דבר משתנה במהירות אז צריך לבדוק זה המספר שלהם 035138000 ותפנו לשלוחת מכירות, שם הם יודעים.

ליצ'י

משתמש מקצוען
אז מי שבא מישראל היום לא צריך להיות בבידוד בארצות הברית ?
ממה שידוע לי מלפני שבועיים
מכאן לארה''ב לא צריך בידוד.
כשחוזרים לכאן- שבועיים בידוד
מי שכבר חלה והבריא (כמובן רק אם עשה בדיקות ויש לו את המסמכים שמוכיחים זאת) יכול לקבל פטור מהבידוד.

מתענינת.

משתמש מקצוען
יוהו מקווה שבארהב לא צריך בידוד....
בעלי טס עוד שבועיים לשבועיים:(
בנתיים רק בישראל חיבים בידוד...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה