דרוש מידע טיסה זולה ללונדון

• פותח הנושא dag
  • פורסם בתאריך

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
כתבו כאן בפורום שניתן להשיג ב500 שקל, הייתכן?
אודה למידע בנושא.

דודסטו

משתמש סופר מקצוען
להוסיף שלילדים יכול להיות עוד הרבה יותר זול כי יש מס גבוה על יציאה מאנגליה (כלול ב500 שח) שלא משלמים על ילדים

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואם רוצים להזמין טיסה מהיום למחר וכדו' - גם אין סיכוי?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
ואם רוצים להזמין טיסה מהיום למחר וכדו' - גם אין סיכוי?
קשה להאמין, כל הקטע בטיסות האלו הוא שככל שמזמינים מוקדם יותר, המחיר זול יותר.
את יכולה לבדוק באתר שלהם. המחירים לטיסה קרובה הם מהרבה מעל 500 ש"ח. זה ללא כבודה. והטיסות הקרובות מלאות.
https://www.easyjet.com/

• תודה
Reactions: dag

dag

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה על המידע! 1000 ש"ח זה מחיר טוב?

לאה ורחל

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש כאלה שנוסעים לאילת ומשם יוצאים לטיסות כי שם יוצא להם יותר זול

הדסדס

משתמש מקצוען
אם יש לך מישהו בחו"ל שיכול לבדוק לך יש לגוגל מנוע חיפוש ששמעתי שבישראל עוד לא ניתן לשימוש שמאתר לך את הטיסות המשתלמות ביותר. גוגל פלייטס

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
ואגב אני הזמנתי המון טיסות ועשיתי חיפוש בהמון מנועי חיפוש ותמיד המבחר הכי גדול והמחיר הכי זול היה באתר https://www.skyscanner.net/
אני לא כל כך מכיר את סקיי סקנר, אבל נראה לי שהכי טוב לאחר שמוצאים שם (ובכל מנוע חיפוש אחר) טיסה כדאי לבדוק באתר החברה, הרבה פעמים יותר זול!! (הרי הם צריכים להרוויח משהו...)

BREAKING NEWS

משתמש מקצוען
אני לא כל כך מכיר את סקיי סקנר, אבל נראה לי שהכי טוב לאחר שמוצאים שם טיסה כדאי לבדוק באתר החברה, הרבה פעמים יותר זול!! (הרי הם צריכים להרוויח משהו...)
לא מזמינים באתר עצמו הם שולחים לאתר שהכי זול להזמין שם אם זה אתר החברה אז הם שולחים לשם ואם זה אתר אחר אז לשם ואגב מה שכתבת בכלל לא מדויק שבאתר של החברה עצמה הכי זול וע"ע אלעל שיש כמה אתרים שאפשר למצוא שם טיסות של אלעל יותר זול מהאתר של אלעל

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
לא מזמינים באתר עצמו הם שולחים לאתר שהכי זול להזמין שם אם זה אתר החברה אז הם שולחים לשם ואם זה אתר אחר אז לשם ואגב מה שכתבת בכלל לא מדויק שבאתר של החברה עצמה הכי זול וע"ע אלעל שיש כמה אתרים שאפשר למצוא שם טיסות של אלעל יותר זול מהאתר של אלעל
טוב, כבר אמרתי שלא מכיר טוב את האתר...
מה שכתבתי זה מידע כללי להרבה מנועי חיפוש, וברור שבכל כלל יש יוצא מן הכלל...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה