סקירה טינקו s5 יש לכם?

a rivki

משתמש פעיל
אתם משתמשים בו במקום ניגוב מקומי או במקום שטיפה שבועית?

מנתחת התנהגות

משתמש רשום
איפה הכי מומלץ מבחינת מחיר ושירות לקנות בארץ?
באמזון זה כבר לא כ"כ זול כמו בעבר, לדעתי לא שווה.
אלא אם כן, מישהו יודע להגיד לי איך מרוויחים קופונים. אני לא הצלחת/מצאתי...
זה דחוווף לי מאד!
תודה מראש!

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
איפה הכי מומלץ מבחינת מחיר ושירות לקנות בארץ?
באמזון זה כבר לא כ"כ זול כמו בעבר, לדעתי לא שווה.
אלא אם כן, מישהו יודע להגיד לי איך מרוויחים קופונים. אני לא הצלחת/מצאתי...
זה דחוווף לי מאד!
תודה מראש!
אני קניתי בערב פסח את הבובוט. לא הטינקו.
ממליצה מאד, והמחיר זול משמעותית.
הבית ממש שינה מראה ופנים. עם קטנטנים זו הצלה לתחזוק הבית

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
יש לי כמה נקודות בנושא הטינקו (אני כמעט פרופסור... בנושא)

1 - אני חיברתי שפכטל עם סכין לראש מקל של מטאטא, וביד אחת אני מחזיק את הטינקו, ובשניה את השפכטל - לכלוכים חזקים ודביקים של ילדימדות טובים טינקו לא יכול עליהם..
2 - לא נותן לילדים לגעת בזה, משום שצריך מאד להיזהר שהמקל של הטינקו לא יפול - ברגע שנופל - נכנס כל מי הפסולת לתוך המונע וזה ממש יכול להרוס את המנוע - גם מבוגר צריך להיזהר מאד בעניין ...
3 - יש קטע שהמיכלים לא ממש גדולים - וצריך להתרגל למלא מיכל מים + חומר וגם לרוקן את הפסולת כל זמן קצר - לא בטוח שמתאים לכל סוגי האנשים. (להלן 4 תראו שצריך לרוקן בצורה יסודית - בגלל השערות - ולא רק לשפוך)
4 - יש קטע במיכל הפסולת שכשיש שם שערות ארוכות (בית של בנות) זה בעצם סוגר מעגל בחיישנים של מי הפסולת (השערות רטובות) ואז הגם שלא מלא המיכל המכשיר עוצר פעולת ודורש לרוקן את הפסולת.
5 - צריך לשפוך פסולת לשירותים בלבד כי יש שם פסולת גדולה גם כן .

***********************************************************************************************
אני על אף הפרטים לעיל נהנה מהמכשיר מאחר שיש לו מעלות טובות בפני עצמם ששווים את ההשקעה בהנ"ל:
א: הוא לא מורח לכלוך - הוא שואב והניקוי יסודי יותר.
ב: ניקוי נקודתי מתאפשר בו ולא צריך לחלוש על כל הבית.
ג: אין צורך לטאטא ואחכ לעשות שטיפה ראשונה ואחר כך גריפה ואחר כך שטיפה אחרונה, ואין צורך בסחיטות סמרטוט ואין צורך לקלוע לתוך הבור של הביב..
ד: באופן כללי יש אפקט פסיכולוגי גדול מאד שאדם מגייס לעזרו כוחות חשמליים וטכנולוגיים זה פריקת עול והרגשת לוקסוס מסויים וזה ממש נחמד...
דוגמא: הילדים באחת ההסחות דעת רוקנו לי כמה מיכלים של סבון/מרכך על הריצפה - הכעס היה נשלט ... לקחתי טטינקו ושאבתי את הבלאגן תוך כמה דקות בודדות ... ותחשבו אתם על עוד שלל דוגמאות שמתרחשות רק בבית שלכם ...

חיים דוביד

משתמש סופר מקצוען
דוגמא: הילדים באחת ההסחות דעת רוקנו לי כמה מיכלים של סבון/מרכך על הריצפה - הכעס היה נשלט ... לקחתי טטינקו ושאבתי את הבלאגן תוך כמה דקות בודדות ... ותחשבו אתם על עוד שלל דוגמאות שמתרחשות רק בבית שלכם ...
כל הסיבה שמשתמשים בסבון מיוחד, הוא בגלל שאי אפשר שהוא ישאב סבון רגיל שעושה קצף, לא?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
כל הסיבה שמשתמשים בסבון מיוחד, הוא בגלל שאי אפשר שהוא ישאב סבון רגיל שעושה קצף, לא?
גם קפץ לי...
ובמקום שפכטל - מים רותחים. ממלאה קומקום, שופכת על כל הלכלוכים - שואבת. זה מתריך אותי לרוקן את המיכל בתדירות הרבה יותר גבוה, אבל הבית נוצץ

קו ירוק

משווק אינטרנט כשר (כל הארץ)
מנוי פרימיום
זה היה מרכך...

gpt

משתמש פעיל
מישהו מארגן קניה משותפת במחיר מוזל.
כי לי חשוב לקנות כבר בשבוע הקרוב.
תודה מראש!
יש בהייטקזון ב 2600-2300 שח.
תנסי למצוא אולי מישהי שיש לה את המועדון.
1686126114095.png

1686126085068.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה