דיון טימין\רוזמרין מיובש

ח"ול

משתמש פעיל
אשמח לדעת מנסיון: מיועד לתיבול אך גם לאכילה?

ח"ול

משתמש פעיל
כשמכניסים את הרומרין לפה זה מרגיש כמו משהו שלא היה צריך להיכנס... כמו חתיכת ענף אז פשוט הוצאתי את כל הרומרין

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום

ליצ'י

משתמש מקצוען
מה לגבי טימין מיובש?
לגמרי לאכילה
טימין ורוזמרין הם בעיניי מהתבלינים השווים יותר...
הרוזמרין היבש לפעמים באמת מגיע ארוך יחסית, ואני אוהבת לשבור אותם, ככה בקטנה, עם היד לפני הפיזור, כי זה יכול להציק טיפה, בפרט כשהוא מתבל אוכל במרקם רך.
אבל זה עניין של הרגל, ועוד משהו- מפזרים ממנו בכל מקרה קצת, הרבה מדי ממנו יכול להעניק טעם מר...

ח"ול

משתמש פעיל
לגמרי לאכילה
טימין ורוזמרין הם בעיניי מהתבלינים השווים יותר...
הרוזמרין היבש לפעמים באמת מגיע ארוך יחסית, ואני אוהבת לשבור אותם, ככה בקטנה, עם היד לפני הפיזור, כי זה יכול להציק טיפה, בפרט כשהוא מתבל אוכל במרקם רך.
אבל זה עניין של הרגל, ועוד משהו- מפזרים ממנו בכל מקרה קצת, הרבה מדי ממנו יכול להעניק טעם מר...
תודה
סוף סוף מישהו מבין על מה אני מדברת....

סווצ'אר.

משתמש מקצוען
תודה
סוף סוף מישהו מבין על מה אני מדברת....
אם שמים קצת על הדגים או קצת באורז או על בשר זה ממש יכול להשביח ...
ואפשר לאכול את זה אם שמים קצת אז זה לא מפריע בתחושה אבל הטעמים שזה משחרר זה משגע...

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
ואם מצליחים להשיג בכשרות מהודרת (יש חנות בקריית ספר שמביאה את זה מדי פעם)
אז הרוזמרין והטימין הטריים - הם בליגה אחרת, במיוחד הטימין הלימוני (מגיע לפעמים בלי כיתוב מיוחד, הוא שונה בצורת סידור העלים, משהו שמזכיר הדסים משולשים בקטן מאוד)

ח"ול

משתמש פעיל
ואם מצליחים להשיג בכשרות מהודרת (יש חנות בקריית ספר שמביאה את זה מדי פעם)
אז הרוזמרין והטימין הטריים - הם בליגה אחרת, במיוחד הטימין הלימוני (מגיע לפעמים בלי כיתוב מיוחד, הוא שונה בצורת סידור העלים, משהו שמזכיר הדסים משולשים בקטן מאוד)
באמת בליגה אחרת!
מענין למה העדה החרדית לא משווקת אותם

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה