כללי טיול מגמה

morit

משתמש רשום
אני מורה לעיצוב בתיכון בירושלים וכמידי שנה אנחנו עושות טיול מגמה (שנה שעברה היינו במוזיאון הקומיקס ובדיאלוג בחשכה) השנה אני רוצה לקחת אותן לתערוכה/הרצאה/וכו' שעוסקים בנושא הטיפוגרפיה והפרסום אפשרי גם בית דפוס או מפעל שמייצר ניירות ודפים מיוחדים...(גם אם זה יהיה במרכז הארץ זה יהיה בסדר, רק שהכל חייב להיות באותו איזור פחות או יותר) אשמח אם יש למישהו/י רעיון והמלצות (ניסיתי למשל את נדב עזרא אבל הוא כבר לא מוסר הרצאות ואת בתצפר-שזה מקום שבו לומדים פרסום אבל נראה לי לא מתאים לבנות דתיות...) הטיול אמור להיות ב23 בדצמבר
זה גם צריך להיות מאוד מעניין כי הן בנות תיכון י'-יב'...
בקיצור תודה רבה לכל מי שיעזור...

go

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
דפוס אלמוג יכול להיות מענין אך רק אם הן בנות שאוהבות פרינט.

ariels

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרלוד - מפעל נייר ובית דפוס, שמתמחה בדברים מיוחדים והשבחות
ניירות מדהימים ביופיים
הדפסות של הבלטות וכל מיני דברים ייחודיים
נמצאים ליד בית שמש, אין לי מושג אם עורכים סיורים אבל תנסי
(הם הציגו בתערוכת פרוג השנה)
מתוך האתר שלהם:

כתובתנו:
אזור התעשייה הר-טוב ב`
שרות לקוחות:
מייל
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
טלפון 1.700.700.144
פקס 1.700.700.145
משרדי הנהלה:
טלפון 02.990.9010

חדוה

משתמש מקצוען
סיורים

אצלינו במפעל ניתן לתאם סיור, השאלה בכמה בנות מדובר
זה לא בית דפוס שגרתי, אבל אני מבטיחה לך סיור מרתק
ניתן לראות:
חיתוכי לייזר וחריתה ע"ג עץ, ניר,פלסטיק, בד ועוד
יצירת מבנים תלת מימד מקרטון בשיטת השטנצים
התזות חול ע"ג זכוכית
הטבעת סובלימציה ע"ג בד, עץ, מתכת
חיתוכי טפט
כל הדברים הללו יוכלו לשמש אותם במהלך השנים כי גרפיקאית טובה יכולה ליעץ ללקוח אפשרויות וטכניקות נוספות מעבר לדף פשוט
וחוץ מזה כל האומנויות שהזכרתי עוברות דרך תוכנות גרפיות מוכרות
ועל הדרך אם נשאר זמן אוכל לתת להם טעימה של אומנויות בזכוכית אבל זה ממש לא קשור לגרפיקה אלא עבודה ידנית לחלוטין
הסיור כרוך בתשלום
לפרטים ניתן לפנות באישי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה