טיול טיול לנשים בחול, יש קבוצות בקרוב?

567890

משתמש פעיל
הי
מי יודעת על טיול מאורגן לנשים לחו"ל (הולנד/פראג..)?
מיד אחרי פסח (ואם אין, אז מתי יש?)
אנחנו כמה בנות שרוצות לנסוע.
נשמח לשמוע המלצות, מידע כללי, היכן מומלץ לטייל, עם איזה קבוצה, וכל דבר שחשוב לדעת.
תודה מראש!

אסתושש

משתמש חדש
יאוו
אני גם אשמח לדעת אם יש קבוצה מאורגנת לחול למקום זול שלא יעלה מדי יקר
תודהה

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
המלצתי פה בעבר על שטיינברג טורס הטיולים ברמה הכי גבוהה שיש מבחינת מלונות אוכל ואטרקציות והמדריכה שלהם מדהימה ממליצה מכל הלב!!
קיבלתי מהם במייל על הטיולים שיוצאים עכשיו, יש להם כמה מהשבוע

אסתושש

משתמש חדש
אני יודעת
אבל זה עולה יקר
אני צריכה משהו יותר זול אולי ליעד יותר זול כמו גאורגיה

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אפשר לקבל פרטים על פראג?

NBS DESIGN

משתמש צעיר
הי
מי יודעת על טיול מאורגן לנשים לחו"ל (הולנד/פראג..)?
מיד אחרי פסח (ואם אין, אז מתי יש?)
אנחנו כמה בנות שרוצות לנסוע.
נשמח לשמוע המלצות, מידע כללי, היכן מומלץ לטייל, עם איזה קבוצה, וכל דבר שחשוב לדעת.
תודה מראש!
אני ראיתי פרסום של קראסטיר שמארגנים טיול לנשים ובנות לבודפשט עם המדריכה שטיינברג, אם תרצי אחפש את זה ואעלה לך פרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה