דרוש מידע טיול זוגי באירופה

חושב מחדש

משתמש מקצוען
מה בנוגע לקפריסין?
מכל הבחינות האמורות לעייל. אוכל. תפילות. אטרקציות.

כי הטיסה קצרה וזו לה בהרבה!

יש המלצות?

קפריסין זה כמו לצאת לתל אביב,
יש חוף - וכל מיני אירועים שלא מתאימים למגזר החרדי.
מי שנוסע לאילת יכול לנסוע לשם...

יש שם מלון כשר, אני חושב 3 כוכבים, אבל מלון טוב...
ושירות מצוין.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
2. ידיעות חשובות לאלו שחושבים להזמין טיסה
1. איזי ג'ט פותחים מחר את חודשי יולי אוגוסט... 2019... אלו שידועים להיות מתוכננים מראש, יכולים למצוא כרטיסים בגרושים.
2. אל על עושים מבצעים לא רעים, חלקם אפילו עם מלון במחיר מעולה...
גם לתקופה הקרובה.
בהצלחה.

ST+

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ל @מחשבה אחת
קיבלתי במייל:

מחר איזי ג'ט פותחים את מכירת הכרטיסים ליולי-אוגוסט 2019.
כרגיל הם לא מודיעים מראש על שעת הפתיחה,
אבל המכירה ביום חמישי האחרון התחילה ב 7:20 שעון ישראל.
כדי שתצליחו לתפוס כרטיס זול, כדאי להתכונן: להבין לאן הם טסים, לגבש רעיון או שניים לטיול שלכם, לעבור על תהליך הקניה כדי לא להתבלבל בזמן אמת.
לכל הזמנה מוקצות דקות בודדות. אם תתעכבו, המערכת תחזיר אתכם להתחלה והכרטיסים הזולים שניסיתם לקנות כניראה יעברו למטייל זריז יותר. כי מלאי המושבים הזולים תמיד מוגבל.

איך נדע שהמכירה התחילה?
פשוט ניראה בלוח השנה באתר אפשרות להזמין טיסות ליולי אוגוסט, שסגורה כעת.
אז אל תחכו לשום הודעה קופצת או הכרזה, פשוט היכנסו מדי פעם לאתר או לאפליקציה ובדקו אם התאריכים החדשים כבר מופיעים.

ועוד רעיון - מחר בדקו גם טיסות בחברות נוספות. ייתכן וחלקן יפתחו במבצעים כדי להתחרות באיזי ג'ט או יורידו מחירים כי רוב תשומת הלב תהיה מופנית לאיזי ג'ט וכך אצל האחרים תהיה ירידה בביקושים.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
ל @מחשבה אחת
קיבלתי במייל:

מחר איזי ג'ט פותחים את מכירת הכרטיסים ליולי-אוגוסט 2019.
כרגיל הם לא מודיעים מראש על שעת הפתיחה,
אבל המכירה ביום חמישי האחרון התחילה ב 7:20 שעון ישראל.
כדי שתצליחו לתפוס כרטיס זול, כדאי להתכונן: להבין לאן הם טסים, לגבש רעיון או שניים לטיול שלכם, לעבור על תהליך הקניה כדי לא להתבלבל בזמן אמת.
לכל הזמנה מוקצות דקות בודדות. אם תתעכבו, המערכת תחזיר אתכם להתחלה והכרטיסים הזולים שניסיתם לקנות כניראה יעברו למטייל זריז יותר. כי מלאי המושבים הזולים תמיד מוגבל.

איך נדע שהמכירה התחילה?
פשוט ניראה בלוח השנה באתר אפשרות להזמין טיסות ליולי אוגוסט, שסגורה כעת.
אז אל תחכו לשום הודעה קופצת או הכרזה, פשוט היכנסו מדי פעם לאתר או לאפליקציה ובדקו אם התאריכים החדשים כבר מופיעים.

ועוד רעיון - מחר בדקו גם טיסות בחברות נוספות. ייתכן וחלקן יפתחו במבצעים כדי להתחרות באיזי ג'ט או יורידו מחירים כי רוב תשומת הלב תהיה מופנית לאיזי ג'ט וכך אצל האחרים תהיה ירידה בביקושים.

אצל זואי לסרי אני מנוי כבר שנים :)

-LIGA

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
קפריסין זה כמו לצאת לתל אביב,
יש חוף - וכל מיני אירועים שלא מתאימים למגזר החרדי.
מי שנוסע לאילת יכול לנסוע לשם...
גם אנחנו רצינו לנסוע ואמרו לנו את זה.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
מכיוון והגיעו כמה שאלות בפרטי: אענה כאן, אולי יהיה לסיוע למישהו

כאשר מזמינים טיסות בחברות הללו, אין אפשרות לבטל!, וגם שינוי שם או תאריך עולה כסף.
לשם כך יש אפשרות לעשות ביטוח טיסה, וזה נותן לבטל את הכרטיס ללא עלות [ברוב המקרים]

מומלץ

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
מישהו היה בוינה לנופש?
אשמח לשיתוף. ממה נהניתם וממה לא.
כן. עיר יפהפיה עם המון אתרים ואטרקציות, תחבורה ציבורית מצוינת וגם קהילה יהודית גדולה, כך שיש בתי כנסת, חנויות ומסעדות כשרות.
כאן יש לך סיפור של טיול לוינה (חציו אמנם בזלצבורג אבל רובו וגם השבת בוינה):
http://www.metaylimbkipa.com/a-week-in-austria/
כאן יש לך מקומות לינה מתאימים לשומרי שבת וכשרות בוינה:
http://www.metaylimbkipa.com/kosher-hotels-in-vienna/
וכאן יש לך את רשימת המסעדות הכשרות בוינה:
http://www.metaylimbkipa.com/kosher-restaurants-abroad/kosher-restaurants-in-vienna/

!Dreams

משתמש פעיל
יש מלון מיו הוטל קרוזו, לא יקר, בנין ליד בית חבד

פראג הינה אחת הערים הכי מתוירות שיש, גם בציבור החרדי.
קל להתמצא בעיר, ויש מקומות מקסימים לטייל.
לדעתי 3 ימים זה די והותר לשהות שם, [אלא אם כן נוסעים לערים בסביבה כמו דראזדן וכו']

ביום הראשון - סיור רגלי בעיר העתיקה, יש מקומות שווים להיות שם, כמו בכיכר וואצלב, ובשעון האסטרונומי, קצת במדרחוב, כרגיל לא זול שם, אבל עדיין יש חנויות כמו ניו יורק וכאלה שהם כן זולות.
בלילה כייף לטייל באזור הנהר וואלטבה.
ביום השני - מומלץ להתעדכן לפני במבצעים, אבל יש את קניון פשיון ארנה, שלפעמים יש מבצעים מדהימים, וזה עודפים של כל הרשתות הכי נחשבות בעולם.
בנוסף, תלוי במזג אוויר, אבל ישנה אפשרות לעשות הפלגה, [תתמקחו על המחיר]
בשעות הערב להכנס לבית כנסת האלטנוי שול, בשעה תפילת ערבית חינמי.

ישנה אפשרות לקנות כרטיס לכל הבתי כנסת העתיקים, וכן לבית קברות בו קבור המהר"ל, ה'כלי יקר', ועוד. קונים את זה במשרד שצמוד לבית הכנסת האלטנוי שול.

ישנם חברות נסיעה [אל תדאגו בכל פינה יש פרסומים שלהם] שעושים נסיעות לדראזדאן [יש שם חנויות כמעט חינמיות, סוג של שוק... ], לא לשכוח דרכון. זה בגרמניה.
נסיעה משדה התעופה למלון [חצי שעה לערך]
ישנה אפשרות באוטובוס, קו 100 מהשדה תעופה, עד תחנה אחרונה, ואז רכבת תחתית עד הרובע היהודי, מחיר 32 קרונות ל90 דקות. או מונית יהודית שזה 20 יורו, או לקחת אובר שזה לערך 350-600 קרונות.

בתי כנסיות - חב"ד יש מנינים מסודרים, וגם מסעדה [לא זולה]
יש בבית מלון קינג דיוד
מסעדות יש כמה
שוב בבית מלון קינג דיוד [אני חושב 45 יורו לארוחה לאדם.]
יש את דיניץ [ מרחק קטן מבית חב"ד] מסעדה טובה ויחסית זולה.
יש את קינג סלומון, אבל לא דרכתי שם מעולם, לא יכול להמליץ.
בנוסף לחב"ד יש מסעדה חלבית הנקראת 'שלום', ליד האלטוני שול.

מלונות
אם רוצים מקום כשר - בית כנסת צמוד - ומקווה - יש את קינג דיוד [פתוח כל השנה]
יש מלונות ליד בית חב"ד חלקם מאד מומלצים.
ההמלצה שלי - לקחת דירה באזור בית חב"ד, יש שם כמה דירות זולות ומדהימות. לחפש בairbnb

טיסות - ישנה אפשרות לחפש בUP
ההמלצה שלי לנסות באתרי חיפוש, עדיפות לסקאיסקאנר, או אתרים דומים.

חושב מחדש

משתמש מקצוען
יש מלון מיו הוטל קרוזו, לא יקר, בנין ליד בית חבד

ליד בית חב"ד אכן יש מספר בתי מלון, המלון אותו את ממליצה עבר שיפוץ לאחרונה. והמחירים לא רעים בכלל.

ההמלצה שלי היא לקחת דירה.. אבל אם כבר מלון, הוא בהחלט בא בחשבון.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מכיוון והגיעו כמה שאלות בפרטי: אענה כאן, אולי יהיה לסיוע למישהו

כאשר מזמינים טיסות בחברות הללו, אין אפשרות לבטל!, וגם שינוי שם או תאריך עולה כסף.
לשם כך יש אפשרות לעשות ביטוח טיסה, וזה נותן לבטל את הכרטיס ללא עלות [ברוב המקרים]

מומלץ
איך עושים ביטוח טיסה ומה העלויות?

חושב מחדש

משתמש מקצוען
איך עושים ביטוח טיסה ומה העלויות?

יש לא מעט חברות שעושות זאת,
אני אישית עושה בחברה אחת, אבל זה לא כל כך משנה.
העלויות תלוי כמובן איזה כרטיס, אבל קטנות מאד.

כעת עשיתי ביטוח לטיסה שקנינו לקיץ, עלה לי משהו באזור 20 דולר.. לערך. אם ממש חושב לך, אחפש את החשבונית.

• תודה
Reactions: bbr

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הזמנתי כרטיסים צד אחד בryanair וצד שני לא זוכרת אני צריכה לבדוק, והזמנתי לעוד כמה חודשים השאלה אם יהיו שינויים ולא נוכל לטוס בכל סיבה שהיא האם אפשר למכור למישהו אחר או לבטל ולהזדכות? זה יעד מאוד פופולארי בתאריך שהזמנתי, אני מאמינה שזה יחטף במחיר שקניתי השאלה אם בכלל תהיה אפשרות כזו?

חושב מחדש

משתמש מקצוען
הזמנתי כרטיסים צד אחד בryanair וצד שני לא זוכרת אני צריכה לבדוק, והזמנתי לעוד כמה חודשים השאלה אם יהיו שינויים ולא נוכל לטוס בכל סיבה שהיא האם אפשר למכור למישהו אחר או לבטל ולהזדכות? זה יעד מאוד פופולארי בתאריך שהזמנתי, אני מאמינה שזה יחטף במחיר שקניתי השאלה אם בכלל תהיה אפשרות כזו?

ברוב החברות [בעיקר בזולות] יש עלות על שינוי שם או תאריך..
ולכן לא תמיד זה יהיה משתלם, בעיקר שאת/ה לא יודע מה תהיה רמת המחירים אז...

• תודה
Reactions: bbr

סטודנטית ת

משתמש רשום
אני אישית הייתי בחופשה עם בעלי לפני כחודש בניס -הריוריה הצרפתית קודם כל יש במקום קהילה חרדית וכמובן בתי כנסת וחנויות אוכל כשרות.
זה מקום מהמם וקל מאד להתניד יש שם הרבה חברות של טיולים מאורגנים והינוו פשוט במקומות עם נופים מהממים.
הטיסה לשם עלתה לי 1200 הלוך חזור לבן אדם והזמנתי שבוע לפני.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה