טיולון יויו של בוגבו

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
טוב כנראה זה יורד מהרשימה. אז מה, בייבי גוגר?

אפרתה

משתמש מקצוען
תסבירי- את צריכה טיולון? אז רחמי על עצמך וקני עגלה קלה, בייגיגוגר זו עגלת שכיבה והיא כבדה בהחלט.

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בייביגוגר שוקלת 9 קילו והיא יחסית קלה
אבל באמת אם את מחפשת טיולון יש קלים וזולים מזה

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י אפרתה;973126:
תסבירי- את צריכה טיולון? אז רחמי על עצמך וקני עגלה קלה, בייגיגוגר זו עגלת שכיבה והיא כבדה בהחלט.

היא כבדה אבל נוסעת. היה לי עגלה קלה מאוד אבל היה צריך לדחוף אותה

zahav1

משתמש מקצוען
שמעתי של מאמאס אנד פאפס יש עגלת טיולון טובה,
יש למשהי כאן המלצות?

ביקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לי יש עגלה בשם taytay של חברת ביבה, ואני מאד מרוצה. דומה לביבגוגר, אבל הרבה יותר קלה, ויותר צרה. נשכבת 180

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
טיולום המאמאס אנד פאפאס חדש בשוק כך שעדיין אין איתו ניסיון.
ומברור שעשיתי בשבועיים האחרונים,
הוחלט בסוף על המקלרן בהמלצת כל החנויות.(גם באנגליה).
הוא הוכיח את עצמו ויש איתו הכי הרבה ניסיון....!

zahav1

משתמש מקצוען
נכתב ע"י topo;973164:
ומברור שעשיתי בשבועיים האחרונים,
הוחלט בסוף על המקלרן בהמלצת כל החנויות.(גם באנגליה).
הוא הוכיח את עצמו ויש איתו הכי הרבה ניסיון....!

איזה מקלרן?

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
גם מקלרן לא נשכבת 180 מעלות.
וגם אני ממליצה על ה TAYTAY מבחינת נוחות, יופי ןמחיר, אך אין לי אותה מספיק זמן בשביל לדעת על האיכות.
את יכולה לראות גם פה.

חני

אפרתה

משתמש מקצוען
נכתב ע"י הלו קיטי;973130:
בייביגוגר שוקלת 9 קילו והיא יחסית קלה
אבל באמת אם את מחפשת טיולון יש קלים וזולים מזה

9 ק"ג זה המון לטיולון. זה משקל סטנדרט לעגלת שכיבה, יש טיולונים בארבע קילו. תוסיפי את משקל הילד שלפעמים 15 ק"ג, יש לך כוח לסחוב? להעלות מדרגות?
אגב, בייביגוגר וגם האחרות לא עולות מדרגות מקדימה, את בטח יודעת איזה הבדל זה.
שימי לב, לעגלות שכיבה יש פרמטרים חשובים אחרים מלטיולון, מנסיון שלי- שכיבה צריכה להיות נוחה, יציבה, ואיכותית, פחות חשוב- קיפול נוח משקל ורוחב קטן, בטיולון- חשוב מאוד משקל- כי התינוק עצמו כבד, קיפול קל וגם שתהיה צרה- למי שנוסע באוטובוס ורץ במדרכה זה קריטי ההבדל בין עגלה צרה שעוברת בכל מעבר, לא תופסת מקום ענק בכל מקום ועולה צ'יק צ'אק במדרגות. אגב, העגלות מסוג בייביג'וגר תופסות גם בבית המון מקום גם כשהן מקופלות.
אני הייתי ממליצה אם יש לך תקציב- קחי מקלרן או פג- הן צרות, קלות יחסית ואיכותיות.

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רק מקלרן!
שווה כל שקל. ואם חשבת להשקיע בעגלה יקרה קני מקלרן XT אדומה או קווסט ג'ינס,- יפיפיות, נוחות, קלות, עולות מדרגות הפוך וישר, מתקפלות קטן, נשכבות 180 מעלות,- דבר מקסים, נשלפות לכביסה נהדר כולל הגגון, מה עוד צריך?

אההה... 1400-1700 ש"ח.
במקרה הזול.

אפרתה

משתמש מקצוען
קניתי פג אריה לא מזמן ואני מאוד מאוד מרוצה, יתכן שהמקלרן יותר חזקה אבל אני אוהבת יותר את הפג מבחינת עיצוב ויציבות, וכן יש סל גדול, כיסוי רגליים לתינוק וריפוד מעולה כמו של פג. והיא גם יותר זולה כמובן.

פקאן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
נכתב ע"י topo;973164:

אין נסיון עם הטיולון, אבל עם העגלות האחרות של החברה יש נסיון מצוין של שנים.

chf

משתמש רשום
המשתמש נחסם
נכתב ע"י פקאן;973309:
אין נסיון עם הטיולון, אבל עם העגלות האחרות של החברה יש נסיון מצוין של שנים.

יש לי כבר כמעט 4.5 שנים מקלרן בשימוש יום יומי משמש עכשיו ילד שני - דגם XTL רחב יותר - נח לילד לשכב מתאים מגיל 0 מגיע עם מגן לראש , כיסוי רגלים ומזרן וכמובן הנילון שלהם שנתפס לעגלה מעולה גם מרוחות.הריפוד נשלף לכביסה. מאד מאד מרוצה נוסע טוב (לא כמו גלגלי אויר) עולה ישר במדרגות , ממולץ למי שלא מחפשת להחליף עגלה כל שנה ויש לה אפשרות כלכלית

rosmarin

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
וואו. הסתבכתי.

טוב אני לא מתחברת לסוג טיולונים עם שתי ידיות, כי אני צריכה יד אחת פנויה בשביל הפלאפון, לדוגמא. אז לא מקלרן.

התינוק שלי בן 8 חודשים אבל מאוד קומפקטי. (דגם רזה) בגלל זה מלחיץ אותי קצת העגלה כמו היויו. זה נראה קצת צעצוע.

אז אני כן צריכה עגלה שתגונן עליו ותהיה יציבה.
גלגלים נוחים- מאוד חשוב.
תקציב- 1000-1500.
עיצוב מעניין- יתרון משמעותי.

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ראיתי היום כזאת עגלה בחנות.
הפלוס שלה זה הקומפקטיות, הקיפול הקל והמשקל המועט.
לפי דעתי זו עגלה מאד יציבה (ישב שם מבוגר לניסוי...)

ניצן

משתמש פעיל
למה לא סייבקס?
קניתי בין הראשונים בארץ (לפני 3 שנים) בשימוש יומיומי, ילדים שמנמנים והיא מעולה מעולה, ממליצה בחום!!!

אולי מעניין אותך גם...