טבלה מקושרת לאאוטלוק

ארי4791

משתמש צעיר
אני רוצה לעשות טבלה מקושרת לאנשי קשר שלי באאוטלוק, אבל הוא מקשר לי מלא שדות ולאו דוקא את מה שהייתי רוצה שיקשר.
ניסיתי בהגדרות תצוגה באאוטלוק ולא עזר.
יש דרך להגדיר איזה שדות לקשר?
תודה רבה מאוד.

ארי4791

משתמש צעיר
אולי זה לא מספיק ברור.
אני קישרתי לאקסס את תיבת דואר נכנס, הבעיה שהוא מביא לי את שם השולח, ואני רוצה שיביא לי גם את הכתובת דואל שלו.
או למשל כשאני מקשר את האנשי קשר הוא לא מביא לי חלק מהשדות שחשובים לי ( כמו למשל מספר ת"ז ).
למישהו יש מושג איך והאם אפשר לעשות את זה?

moishy

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מה זה טבלה מקושרת לאוטלוק?

ארי4791

משתמש צעיר
באקסס.
כמו טבלה מקושרת למסד נתונים, יש אפשרות לקבל נתונים מאאוטלוק.

כוכבת

משתמש פעיל
לא בדיוק הבנתי מה ניסית לקשר.
קישור לאנשי קשר יביא לך את כל פרטי אנשי הקשר, כשאתה מבצע את הייבוא תוכל להחליט אלו נתונים לייבא.
קישור לתיבת דואר נכנס יביא לך את הנתונים על השולח ללא כתובת הדואר, אבל תוכל לעשות קשר בין 2 הטבלאות הללו ולקבל את כתובת הדוא"ל מאנשי הקשר.

ארי4791

משתמש צעיר
כשאתה מבצע את הייבוא תוכל להחליט אלו נתונים לייבא.
איפה ראית אפשרות כזאת?
הבעיה שלי היא שאני רוצה לקשר את הדואר נכנס עם מאגר הנתונים שלי, ובשביל זה אני צריך ת"ז והוא לא מביא לי אותה.
תודה על העזרה.

כוכבת

משתמש פעיל
1. איפה יש תז באנשי קשר? לפי הידוע לי אין כזה נתון שם, ותצטרך למצוא דרך אחרת לקשר את הנתונים.
2. אם תבצע ייבוא מאאוטלוק תוכל לבחור מה להציג, אם תבצע טבלה מקושרת אכן לא תוכל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה