דרוש מידע טאבלט נטפרי

R-F

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
מועדים לשמחה!

יש לי צורך עבור העבודה להיות זמינה גם בזמנים שאני לא מול המחשב בבית (נסיעות וכד')

רציתי לשאול את המומחים האם טאבלט עם חסימת נטפרי יוכל להיות פיתרון בשבילי?

כלומר - לשים כרטיס סים עם חסימה של נטפרי על טאבלט וכך תוכל להיות לי גם אפשרות גלישה אלחוטית גם לא ליד הראוטר בבית
כמה שאלות:
1. האם הקליטה תעבוד מהר כמו בסמארטפונים?
2. האם האתרים המאושרים במחשב במטפרי ייפתחו גם כאליקציות בטאבלט?
3. האם יש דגם מומלץ? - והאם תהיה בעיה עם אייפד (של אפל)?

תודה מראש!!

כותבת הטיוטות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
גם אני בררתי בזמנו.

1. אמור להיות. אין סיבה שהקליטה לא תעבוד כמו שצריך.
2. זה תלוי אם את מתקינה WIFREE. אם לא מתקינים האפליקציות אמורות להיפתח (כמה שאני יודעת).
3. לא ידוע לי שיש דגם ספציפי שמומלץ.
לגבי אפל, אני יודעת שיש תעודת אבטחה לאפל, אז זה אמור לעבוד. (לא ניסיתי באופן אישי לעבוד עם אייפד כשיש נטפרי.)

בהצלחה.
נשמח לשמוע בסוף איך הטאבלט / אייפד,
ועל מה את ממליצה.

חיימקה.

משתמש רשום
יש לי שני טאבלטים של הדרן ופשוט זוועה זוועה זוועה
אין להם קליטה החסימה משבשת את המכשיר יש המון תקלות
אני ממליץ יותר על נתיב פחות תקלות וקליטה נורמלית

חובבן חביב

משתמש מקצוען
יש שני אפשרויות לטאבלט של נטפרי,
1. טאבלט שתומך בסים של נטפרי, שאז הגלישה העיקרית בפועל היא של נטפרי. צריך בשביל זה להתקין תעודת אבטחה וכו' ובגדול זה מתאים לכל טאבלט. שני חסרונות עיקריים: אין חסימה לוויפי וניתן לגלוש גם באיטרנט פרוץ. (אולי יש חסימות אחרות, או לעקר את הוויפי שזה יכול להרוס את המכשיר.) והחיסרון השני שאי אפשר להתקין אפליקציות.
2. טאבלט עם וויפרי, שאז הטאבלט חסום לגמרי לרשת של נטפרי, וכן יש חנות אפליקציות של נטפרי ואפשר להגיש בקשה לפתיחת אפליקציות כפי הנוהל באתרים. יש תהליך ארוך שצריך לעבור בשביל זה כי זה עדיין נסיוני ועקרונית אין תמיכה מלאה של נטפרי בזה. באופציה הזו יש תמיכה רק באנדרואיד, ורק בדגמים מסויימים של טאבלטים, צריך לשאול את נטפרי מראש על דגם שרוצים לרכוש האם יש תמיכה.
כאן יש מידע מנטפרי בנושא

R-F

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אוטומציה עסקית
יש שני אפשרויות לטאבלט של נטפרי,
1. טאבלט שתומך בסים של נטפרי, שאז הגלישה העיקרית בפועל היא של נטפרי. צריך בשביל זה להתקין תעודת אבטחה וכו' ובגדול זה מתאים לכל טאבלט. שני חסרונות עיקריים: אין חסימה לוויפי וניתן לגלוש גם באיטרנט פרוץ. (אולי יש חסימות אחרות, או לעקר את הוויפי שזה יכול להרוס את המכשיר.) והחיסרון השני שאי אפשר להתקין אפליקציות.
2. טאבלט עם וויפרי, שאז הטאבלט חסום לגמרי לרשת של נטפרי, וכן יש חנות אפליקציות של נטפרי ואפשר להגיש בקשה לפתיחת אפליקציות כפי הנוהל באתרים. יש תהליך ארוך שצריך לעבור בשביל זה כי זה עדיין נסיוני ועקרונית אין תמיכה מלאה של נטפרי בזה. באופציה הזו יש תמיכה רק באנדרואיד, ורק בדגמים מסויימים של טאבלטים, צריך לשאול את נטפרי מראש על דגם שרוצים לרכוש האם יש תמיכה.
כאן יש מידע מנטפרי בנושא
יש מישהו עם ניסיון של טאבלט עם וואיפרי שיכול לאמר איך חוויית השימוש?

חובבן חביב

משתמש מקצוען
אני.
אחלה.
למה את צריכה אותו?
מומלץ t225 של סומסונג
אכן הדגם הזה מוצלח, משתמשים בו גם בשביל עמדות להפקדת צ'קים בחדרי מחשבים. (שעובדות עם נטפרי)

קחו בחשבון משהו ששכחתי לציין קודם, שעם וויפרי אי אפשר להתקין אפליקציות מקובץ APK, רק את האפליקציות שיש בחנות של נטפרי.

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש אייפדים עם סים
אבל נטפרי עובד באייפד רק לדפדפן, לא לחנות אפליקציות ולא לאפליקציות
וכן אני לא יודעת אם אפשר לחסום גלישה שלא בסים אלא בוויפי.

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

מינוף

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
איזה טאבלט יש הכי מומלץ עם סינון ?
שלא הורס את המכשיר, לא נתקע כל רגע
ואפשר להשתמש בווצאפ ? (בנטפרי א"א)

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עובדות ללא חיבור לאינטרנט, משום שנטפרי לא מסנן אז הגישה לרשת נחסמת. אפליקציה שלא צריכה חיבור - עובדת מעולה.
כך מהניסיון שלי.
מוזר
איזה אפליקציה לא עבדה לכם?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
יש לי טאבלט עם ווייפרי. פשוט פצצה. הסינון לא מאט את הגלישה, בשונה מסינונים אחרים כנטספארק והדרן ודומיהם. הכל עובד מעולה ומצויין. 2 דברים שחסרים, ראשית, אין ווצאפ. שנית, חשבונות גוגל לא עובדים באפליקציות. הפיתרון לזה הוא להשתמש בדפדפן.

בעבר היה לי סמסונג T295. חשבתי שהגעתי למכשיר טוב, אבל הוא אשפה ביחס למה שיש לי כיום. אלף רמות מעל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה