טאבלט כשר ווינדוס יש דבר כזה?

• פותח הנושא zap
  • פורסם בתאריך

zap

משתמש צעיר
ביקשו ממני לברר על טאבלט כשר. שיעבוד עם ווינדוס ושלא יהיה לו בכלל אפשרות חיבור לרשת. עם אפשרות לשמוע שירים ולראות הרצאות. זאת אומרת שיהיה אפשר להעביר אליו קבצים מהמחשב. אבל כשר בלי חיבור לרשת בכלל והיה טוב אם אפשר היה לכתחילה שתהיה על זה מדבקה של כשר/מאושר וכו'.
גודל מסך 8-10". שיהיה קל לנשיאה. אורך חיי סוללה טוב. שיתן מספיק זמן עבודה על סוללה. וטעינה מהירה.
האם יש דבר כזה בחנויות? או חברות סינון מוכרות את זה עם הסינון שלהן?
כל מידע בפרטי יתקבל בברכה!
תודה!

zap

משתמש צעיר

זהו טאבלט מבית עסקן. לא ווינדוס וגם עם חיבור לאפליקציות דרך רשת. כלומר צריך סים ותשלום חודשי. אני מעוניינת במקרה זה בטאבלט כשר ללא גישה לרשת בכלל. אין לי מושג אם יש דבר כזה שסידרו את הטאבלט מראש שלא יהיה לו אפשרות כזאת.
שיהיה לו אפשרות לכרטיס להעברת חומר, איחסון, הוספת זיכרון שטח וכו'. אבל לא סים עם גישה לרשת או לאפליקציה כלשהי שמצריכים חיבור לרשת. מרכיבים פחות או יותר כפי שציינתי לעיל בתוכן ההודעה הפותחת.
אשמח לקבל כל מידע בעניין. ממי שיש לו כזה דבר או שיש לו מידע בעניין.
תודה!

FullTime

משתמש מקצוען
יש איזה דגם של טאבלט ווינדוס שאפשר להתקין את התוכנה של נטפרי כך הוא נחסם לכל הרשת החיצונית.
957 מפורום נטפרי נראה לי משווק כאלו

• תודה
Reactions: zap

5050

משתמש פעיל
ביקשו ממני לברר על טאבלט כשר. שיעבוד עם ווינדוס ושלא יהיה לו בכלל אפשרות חיבור לרשת. עם אפשרות לשמוע שירים ולראות הרצאות. זאת אומרת שיהיה אפשר להעביר אליו קבצים מהמחשב. אבל כשר בלי חיבור לרשת בכלל והיה טוב אם אפשר היה לכתחילה שתהיה על זה מדבקה של כשר/מאושר וכו'.
גודל מסך 8-10". שיהיה קל לנשיאה. אורך חיי סוללה טוב. שיתן מספיק זמן עבודה על סוללה. וטעינה מהירה.
האנם יש דבר כזה בחנויות? או חברות סינון מוכרות את זה עם הסינון שלהן?
כל מידע בפרטי יתקבל בברכה!
תודה!

כל טבלאט של וינדוס שתקנו אפשר להתקין עליו חסימה של גמ"ח אאוטנט שתחסום כל חיבור לרשת יהיה מה שיהיה - ולא משנה איזה דגם תקנו [בתנאי שהוא וינדוס]. זה חוסם בין אם מוציאים את הכרטיס רשת ובין אם לא.
טל' (גמ"ח ארצי) 0722-613613
אם עושים ניתוק מוחלט ע"י הוצאת כרטיס הרשת+התקנת תוכנת חסימה אזי מקבלים גם מדבקה מטעמם

• תודה

zap

משתמש צעיר
כל טבלאט של וינדוס שתקנו אפשר להתקין עליו חסימה של גמ"ח אאוטנט שתחסום כל חיבור לרשת יהיה מה שיהיה - ולא משנה איזה דגם תקנו [בתנאי שהוא וינדוס]. זה חוסם בין אם מוציאים את הכרטיס רשת ובין אם לא.
אם עושים ניתוק מוחלט ע"י הוצאת כרטיס הרשת+התקנת תוכנת חסימה אזי מקבלים גם מדבקה מטעמם

תודה רבה! על המידע היעיל. נראה שזה הרעיון המתאים ביותר כרגע. תודה על הפרטים ומספר הטלפון. ישר כוח! ותזכו למצוות!

zap

משתמש צעיר
יש איזה דגם של טאבלט ווינדוס שאפשר להתקין את התוכנה של נטפרי כך הוא נחסם לכל הרשת החיצונית.
957 מפורום נטפרי נראה לי משווק כאלו
אבדוק. זה גם יכול להיות רעיון. אבדוק מה טוב יותר למעשה. רעיון הגמ"ח או נטפרי.
רק שאלה: האם נטפרי נותנים מדבקה מטעמם על הסדר שכזה?
תודה!

bris

משתמש סופר מקצוען

רק לעידכון

קיבלתי אתמול טבאלטים מאינטל (דגמי לפני שיווק מבוססי SOC GEMINI LAKE) ושם השבב WIFI מובנה ב SOC ואא להוציא אותו בכלל
הייתי שולח תמונה אני לא בטוח שמותר לי (חתמתי על NDA)

• תודה

yosi44

משתמש פעיל
רק לעידכון

קיבלתי אתמול טבאלטים מאינטל (דגמי לפני שיווק מבוססי SOC GEMINI LAKE) ושם השבב WIFI מובנה ב SOC ואא להוציא אותו בכלל
הייתי שולח תמונה אני לא בטוח שמותר לי (חתמתי על NDA)

גם כיום יש במחשבי סמסונג ואולי עוד חברות שכרטיס מולחם וחלק בלתי נפרד מהלוח אם - באאוטנט פשוט מקלקלים ומסירים כמה נגדים שאחראים על הולכת חשמל או מידע לכרטיס ובזה נגמר הסיפור וכך עושים גם לטבלאטים שעובדים בצורה זו

• תודה

yosi44

משתמש פעיל
אבל באמת איני יודע מהו SOC האם זה שבב עם נגדים סביבו או משהו יותר פנימי?

• תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה