התייעצות חשבת שכר? על איזה תוכנת שכר את ממליצה?

y100

משתמש רשום
אני עובדת היום על תוכנת שיקלולית
בחברה של כ-200 עובדים
עכשיו רוצים לעשות שינוי ולעבור תוכנה
מה כדאי ?
אשמח לשמוע יתרונות וחסרונות
תודה

פילפלית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
בחברה של כ-200 עובדים
מה כדאי ?
תודה
פריוריטי שכר

אמא של נפתלי :)

משתמש מקצוען
למה אתם עוזבים את שיקלולית?
מכפל ושיקלולית יושבות יחסית על אותה משבצת (דעתי האישית שקלולית לוקחת בגדול)
אבל תוכנות שמתאימות להמון חברות, ויש להכניס את הנתונים בדיוק מירבי עם שינויים בין חברה לחברה.
לעומת תוכנות כמו חילן, פריוריטי שכר ועוד שניתן לאפיין על החברה הספציפית הזאת.

סופר חיובי

משתמש מקצוען
מישהי מכירה הר גל או מירב ?
היי
אני עבדתי על הרגל היא נחשבת תוכנה חכמה מבית חילן,
היום אני עובדת על חילן ואותה אני אוהבת יותר, הרגל נחשבת תוכנה מעולה הדבר היחיד שהפריע לי זה שצריך מאוד להיזהר איתה כשעובדים עם העכבר כי אם עושים שינוים בטעות היא לא מתריעה עליהם.

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בחברה של כ-200 עובדים
מה כדאי ?
תודה​
עובדת על מיכפל. היא דיי דומה לשיקלולית.
יש גם בשיקלולית וגם במיכפל באג שקשור לפיצוי שווי...
הייתי עוברת לחילן אבל היא יקרה רצח ושווה רק למדורגים וכו​

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
את מתכוונת לגילום? הבנתי.
מה בדיוק הבעיה איתו?​
שהפיצוי שווי יוצא יותר גבוה מהשווי עצמן ואז עלויות המעסיק הן גבוהות וזה לא תקין בכלל. מדובר במשכורות עם מדרגות מס גבוהות. בחילן זה לא יוצא ככה למשל​

ברברוג

משתמש פעיל
שהפיצוי שווי יוצא יותר גבוה מהשווי עצמן ואז עלויות המעסיק הן גבוהות וזה לא תקין בכלל. מדובר במשכורות עם מדרגות מס גבוהות. בחילן זה לא יוצא ככה למשל​
לא הבנתי מה הקשר. פיצוי שווי הוא בא לפצות את העובד על התשלום שהוא שילם וכמובן שזה משתנה מעובד לעובד לפי מדרגות המס. וכן, יתכן שיהיה תשלום מאוד גבוה

חיה לנדאו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא הבנתי מה הקשר. פיצוי שווי הוא בא לפצות את העובד על התשלום שהוא שילם וכמובן שזה משתנה מעובד לעובד לפי מדרגות המס. וכן, יתכן שיהיה תשלום מאוד גבוה​
יש קשר
פיצוי השווי בא להגן על הנטו. ולפצות. יש כמובן עלות מעסיק. אבל היא לא אמורה לעלות כל חודש יותר. וכן, הפיצויי שוי אמור להיות בסכום של השווי המגולם ולא מעבר לזה.

שלמה 55

משתמש רשום
לכל הנמצאות
אולי אתן צריכות בעבודה חשבת שכר
אני חשבת שכר ומחפשת עבודה

גרש

משתמש רשום
היי
אני עבדתי על הרגל היא נחשבת תוכנה חכמה מבית חילן,
היום אני עובדת על חילן ואותה אני אוהבת יותר, הרגל נחשבת תוכנה מעולה הדבר היחיד שהפריע לי זה שצריך מאוד להיזהר איתה כשעובדים עם העכבר כי אם עושים שינוים בטעות היא לא מתריעה עליהם.
גם אני על הרגל. מעולה.
לגבי שינויים - באמת צריך להזהר, אבל מאוד נוח שאפשר לראות לוג עם היסטוריה של כל שינוי (ומי שינה....)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה