עזרה חשבתי על רעיון למציאת מוישי קליינרמן היקר כנסו-

מצב
הנושא נעול.

מוישה 0

משתמש צעיר
שלום וברכה
מה אתם אומרים?
אינני חוקר ואין לי נסיון בתחום,
אבל הענין מאוד תופס אותי ואני חושב עליו הרבה,
ונפל לי איזה רעיון חשבתי לשתף אותו לשמוע מה אתם אומרים,
אם בפעם האחרונה שראו אותו היה במירון...
אז כל אחד מבין ששם אמורים להתמקד,
וכפי איך שאני מבין (מהראיון של מפקד המשטרה במודיעין עילית ברדיו היום) שם אכן מתמקדים,
אז פשוט אפשר לקחת את התמונה שלו להסתובב שם בציון,
ולשאול את כולם ובעיקר את ההומלסים שמסתובבים שם כל היום...
האם הם מכירים או יודעים איזה קצה חוט,
לפעמים האנשים האלו יודעים יותר ממה שאתה חושב...
ופשוט לשאול את כולם לא לפספס אף אחד,
אולי יש בזה איזה שהוא קצה חוט?
הכול זה רק השתדלות,
אז בתור השתדלות מה אתם אומרים על הרעיון?
אם יש בזה משהו אולי שמישהו פה יפנה את זה לגורמים הרלוונטיים.

שמעון גוטליב

משתמש מקצוען
אני הייתי במירון לפני שבועיים
ופגשתי נער חרדי שעובר בחיים
וסיפר לי שהוא היה גר בבני ברק עד כמה חודשים
והוא החליט לגור ליד מירון
שאלתי אותו איפה הוא גר
והוא ענה לי שגר באיזה אוהל ביער
לך תדעו אם מוישי לא נמצא בכזה מקום

הר סיני

משתמש פעיל
יהונתן גוטליב: ‏הבלוגר דניאל עמרם נסע לישיבה של הרב יואל ראטה, שנחשב לאחרון שראה את הנער מוישי קליינרמן, ושמע ממנו על המפגש איתו. "כשהיינו בישראל הוא רץ אחרינו, הוא קפץ לאוטובוס ואמרנו לו שאין מקום אז הוא קפץ לתא המטען"

M&MB

משתמש פעיל
לאן נעלם הנער מוישי קליינרמן?
החכי״ם מש"ס ומיהדות התורה, מיכאל מלכיאלי, יעקב טסלר ואוריאל בוסו ביקרו כעת יחד עם הפעילים החברתיים אריאל אלחרר ויעל צין שמלווים את הסיפור בתקשורת בבית משפחת קליינרמן במודיעין עילית שבנם מוישי נעדר 85 יום. החכ"ים שמעו על המחדלים הרבים שיש בסיפור הזה מצד המשטרה והגורמים הרלוונטים, החכ"ים הבטיחו לא להרפות מהסיפור ולהפעיל כל גורם אפשרי עד להימצאותו של מוישי :

*חדשות

קבצים מצורפים

• IMG-20220619-WA0060.jpg
    IMG-20220619-WA0060.jpg
    KB 173.5 · צפיות: 84

פצצת תאורה

משתמש מקצוען
לאן נעלם הנער מוישי קליינרמן?
החכי״ם מש"ס ומיהדות התורה, מיכאל מלכיאלי, יעקב טסלר ואוריאל בוסו ביקרו כעת יחד עם הפעילים החברתיים אריאל אלחרר ויעל צין שמלווים את הסיפור בתקשורת בבית משפחת קליינרמן במודיעין עילית שבנם מוישי נעדר 85 יום. החכ"ים שמעו על המחדלים הרבים שיש בסיפור הזה מצד המשטרה והגורמים הרלוונטים, החכ"ים הבטיחו לא להרפות מהסיפור ולהפעיל כל גורם אפשרי עד להימצאותו של מוישי :

*חדשות
אוריאל בוסו מלכיאלי וטסלר.
מי עוד בתמונה?

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

המגזין הבינלאומי Ami מפרסם כי קיבל מידע על כך שייתכן והנעדר מוישי קליינרמן נצפה בקרסטעיר, הונגריה, בתאריך 4.5​

נשמע מוזר שהוא יצא מהארץ ולא יכלו לבדוק את זה ברישומים (למרות שלי כבר תקופה ארוכה נדמה שהוא בכלל לא באזור מירון)

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
אני רק יכול לומר שהוא בחור צדיק ויקר, נסעתי לציון הרמב"ם בתחילת החורף האחרון ונתקעתי איפשהו באזור טבריה - והוא גם כן היה שם, הוא מצידו חיכה לטרמפ - אבל כשהגעתי שמה עם עוד כמה חברים - הוא מיד הזמין מונית על חשבונו והעלה אותנו עד לציון קנה לנו שתיה והכל בשמחה ורוחב לב, טייערע ייד!
אז גם שמעתי ממנו דיבורי אמונה ושאיפה להתקרבות וכו' - מרומם! ילד עם השגות והבנות שכאלו!!!
נמשיך להתפלל בכל הכח!!!!

מנוי פרימיום

מהמשתמשים המובילים!
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
יוצרי ai
האם אין צילומי פנים של כל היוצאים והנכנסים לארץ?
אם יש, כמה זמן נשמר הצילומים?
ואם הצילומים נשמרים - מי בכלל יכול לקבל גישה אליהם?
ומי אמר שאדם עם צלקת לא מנסה להסתיר אותה לפני שהוא עובר בתנב"ג עם דרכון מזויף?
ומי אמר שלא נסחפנו עם התיאוריות כאן...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...