דרוש מידע חשבון סטודנט בנק הפועלים

GTV

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נשמע מעניין, איפה הנפילה?
מלבד שוק ההון יש עוד משהו שלא קיים באונליין?

A B

משתמש מקצוען
נקפוץ על עניין פועלים-
יש פה עוד משהו שלא נתנו לו בפועלים לקבל גישה לאתר?
ולמה עזכנתי שאני סטודנט- אם כל הטפסים והכל ויש עמלה?

A052

משתמש סופר מקצוען
יש פה עוד משהו שלא נתנו לו בפועלים לקבל גישה לאתר?
אני כיום לא בפועלים, אבל אין אפשרות כזו בכלל.
הבנק יפטר עובד שלא יסכים למישהו לתת גישה לאתר, כל האסטרטגיה של כל הבנקים זה, שכל הפעולות יעברו לדיגיטל.
ולמה עדכנתי שאני סטודנט- אם כל הטפסים והכל ויש עמלה?
מנכ"ל בנק הפועלים לא זמין כרגע בפרוג.
מומלץ שתדבר עם הסניף שלך או בפועלים בטלפון.
(כמובן שהפטור מעמלות זה רק על עמלות פקיד וערוץ ישיר.)

קצרה

משתמש מקצוען
בנק הפועלים הוא בנק נוקשה שמתנהל לפי כללים וחוקים יבשים.
הם אף פעם לא מסתכלים על חשבונות של אנשים קטנים ואומרים ההתנהלות שלכם בסדר ויש פה משכורת קבועה ופלוס קבוע אז תקבלו משהו (משכנתא בתנאים טובים יותר או הטבת עמלות)
את חשבון הסטודנט שלהם הם מאשרים עד גיל 35 או עד 9 שנים ב-3 הארכות. יש להם סמכות לעוד הארכה אחת - אם ממש בא לפקיד בטוב עליך .
(בסניפים החרדיים ממש עקשנים בנוגע להארכות לאברכים רק אחרי שכבר העברתי את כל הפעילות לבנק אחר שהתעניין בהחלט במשכורת הקבועה שלי ובגובהה- ונתן לי חשבון ללא עמלות על סמך המשכורת - וכשבאתי לסגור את החשבון פתאום איזה פקידה חילוניה "הצליחה" לאשר ואז התברר לי שיש כזה נוהל. אני כבר סגרתי את החשבון עדיף הטבה לפי משכורת ללא הגבלת זמן . ופקיד שיש לו יכולת ורצון להסתכל לך בעיניים ולאשר הטבות ותנאים . מאשר הארכות זמניות ופקידים רובוטיים )

עוגת בוקר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אוטומציה עסקית
בבנק יהב אין עמלות למעבירי משכורת

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ולמה עדכנתי שאני סטודנט- אם כל הטפסים והכל ויש עמלה?

גם אני כשיצרתי את החשבון ירדו לי הרבה עמלות גם על הכרטיס, והתברר שהיתה להם טעות והחשבון לא הוגדר כסטודנט.
אחרי שהם סידרו את זה, בהתחלה לא רצו להחזיר לי את העמלות למרות שזו היתה טעות שלהם, אלא רק אחרי שהתעקשתי איתם.

פררו רושה

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
להכנס לסניף, לדבר עם המנהל,
לבקש להמשיך את הסדר העמלות
להכין מראש איום (במידה ולא אני עוברת לפפר / בנק איגוד שמציע לי X Y )
כמובן שהאיום צריך להיות אמיתי, גם אם הוא לא רלוונטי (המנהל בנק לא צריך לדעת שאין לך סמארטפון )

פעמים רבות זה מצליח.
במידה ולא - לשקול מעבר לפועלים אונליין (אפשר להעביר את החשבון הקיים )
למה זו אופציה אחרונה?
מה המגרעות של זה?

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
מה זו אופציה אחרונה?
מה המגרעות של זה?
החסרון הגדול בעיני הוא שהמענה הקולי (האוטומטי ) לא זמין ללקוחות פועלים אונליין ,
למי שיש אינטרנט זמין כל היום , אני לא רואה חסרון .
על כל הפעולות באינטרנט ובמכונות לא משלמים , ואם צריך פקיד בסניף - משלמים רק על זה.
זה שווה מאד.
אבל אישית אני משתמשת הרבה גם במענה הטלפוני האוטומטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה