עזרה חרמונית לתינוקת

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
אני רוצה לקנות את המעיל המצורף. האתרים חסומים לי ואני ממש לא מתמצאת בדברים האלה, מישהו יכול לתת לי מידע מהיכן מעיל זה ואיך אוכל לתקשר איתם לא דרך האתר? (טלפונית או במייל, או שמישהו מוכן לעשות לי טובה ולהזמין עבורי).
בתודה מראש!!!

קבצים מצורפים

• 995382100-1.jpg
    995382100-1.jpg
    KB 61 · צפיות: 22

דרגה טובה

משתמש מקצוען
אני רוצה לקנות את המעיל המצורף. האתרים חסומים לי ואני ממש לא מתמצאת בדברים האלה, מישהו יכול לתת לי מידע מהיכן מעיל זה ואיך אוכל לתקשר איתם לא דרך האתר? (טלפונית או במייל, או שמישהו מוכן לעשות לי טובה ולהזמין עבורי).
בתודה מראש!!!
אם את רוצה להשתמש בזה העונה הזו, אל תזמיני משם...

אימפריה

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
בתודה מראש!!!
מי יכול לבדוק מאיזה מידה החרמונית הזו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה