דרוש מידע חריגי גיל לגן עירוני

yafafafa

משתמש צעיר
אם יש למשהו מידע מה העלות של גן עירוני לילד שנולד אחרי ה1/1 ונחשב לחריג בעיריית ירושלים יעזור לי מאוד.
העניין דחוף מאוד.
תודה מראש.

yafafafa

משתמש צעיר
וכמה צהרון עולה?
יש מצב להנחה בכל אופן?
אתה יודע מניסיון?

yafafafa

משתמש צעיר
יש למשהו מידע לגבי צהרון, כמה עולה בלי ספסוד?

yafafafa

משתמש צעיר
גם אם הוא חריג בגיל ולא מקבל הנחה על הגן עצמו?

יעל שמש

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
הזכיין שמפעיל את הצהרון בודק אם הוא רשום באוטומציה של הגן, אם הוא רשום לא אמור להיות בעיה

יעל שמש

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
כנראה ישאר כמו שנה שעברה- 50 לחודש.
אין עדיין תשובה סופית מהעיריה וממשרד החינוך

חיה.

משתמש מקצוען
וכמה צהרון עולה?
יש מצב להנחה בכל אופן?
אתה יודע מניסיון?
לי פעם אישרו בוועדת חריגים בעיריית ירושלים להעלות ילד שנולד אחרי ה-1/1.
הפקידה רשמה לי במייל שהמחיר המלא באזור 900, אבל אפשר לקבל הנחה בהתאם לגובה ההכנסה - צריך להציג תלושים וכו', כמו שהיה פעם לפני שגילאי 3-4 הפכו לחינמיים.
בפועל לא שלחתי בסוף את הילד.

יעל שמש

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
לי פעם אישרו בוועדת חריגים בעיריית ירושלים להעלות ילד שנולד אחרי ה-1/1.
הפקידה רשמה לי במייל שהמחיר המלא באזור 900, אבל אפשר לקבל הנחה בהתאם לגובה ההכנסה - צריך להציג תלושים וכו', כמו שהיה פעם לפני שגילאי 3-4 הפכו לחינמיים.
בפועל לא שלחתי בסוף את הילד.
בעבר בשביל לקבל סבסוד היה צריך להציג תלושים וכ (כמו דרגה במעון)
היום כולם זכאים להנחה באותו גובה

חיה.

משתמש מקצוען
בעבר בשביל לקבל סבסוד היה צריך להציג תלושים וכ (כמו דרגה במעון)
היום כולם זכאים להנחה באותו גובה
החל מלפני 7 שנים אין המדינה משלמת את מלוא שכר הלימוד של גילאי 3-4 וההורים לא משלמים בכלל.
אבל - מי שנולד אחרי 1/1 ומעוניין בכל זאת שילדו יכנס לגן גיל 3, עליו לשלם את המחיר המלא כמו שהיה פעם, וכמו שרשמתי - אמרו שלי שילדים כאלו יוכלו לקבל הנחות מדורגות, כמו שהיה פעם.

יעל שמש

משתמש מקצוען
בוגר/תלמיד פרוג
החל מלפני 7 שנים אין המדינה משלמת את מלוא שכר הלימוד של גילאי 3-4 וההורים לא משלמים בכלל.
אבל - מי שנולד אחרי 1/1 ומעוניין בכל זאת שילדו יכנס לגן גיל 3, עליו לשלם את המחיר המלא כמו שהיה פעם, וכמו שרשמתי - אמרו שלי שילדים כאלו יוכלו לקבל הנחות מדורגות, כמו שהיה פעם.
התכוונתי לסבסוד על צהרון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה