עזרה חרדת טסטים

• פותח הנושא SHB
  • פורסם בתאריך

imac100

משתמש מקצוען
נראה לי שצריכים לעשות כמו בקופת חולים
הנבדק זכאי לנוכחות אדם נוסף בחדר....
ואז יהיה לנו ביטחון
וגם הטסטר עצמו ירגיע קצת..

אני רואה שהרבה פה לא יודעים אז אסביר את השינוי שעושים בטסטים
נראה לי שכבר נכנס לתוקף ואם לא אז ממש בקרוב.

הבוחן נכנס לרכב הוא לא יודע מי התלמיד עד הרגע.
ברכב יש 2 מצלמות מצלמה קדמית שמצלמת את הדרך ומצלמה אחורית שמצלמת את חלל הרכב.
ברכב מחכה לנהג טאבלט עם פרטי התלמיד ומסלול נסיעה שהמחשב בחר.
כל הנסיעה היא לפי המחשב.
בסיום הטסט הטסטר מסמן בטאבלט לפי פרמטרים קבועים.
תוך חצי שעה יש תוצאה משוקללת של המחשב (אני לא יודעת איך בדיוק. הוא משתמש במידע שהטסטר סימן אבל גם במצלמה)
אם התוצאה לא מוצאת חן בעייני התלמיד או המורה ניתן לעבור על כל הטסט ולהוכיח שהטסטר טעה.

דבר נוסף גם אם התלמיד נכשל זמן ההמתנה קצר מאד מטסט לטסט.

123770

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עד עכשיו היתה אפשרות שגם המורה יצטרף לטסט, אבל לא תמיד זה עושה טוב לטסטר.
אני לא יודעת מה לגבי זה לאחר תחילת הרפורמה

Elisheva

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
אני אמורה בעז"ה לעבור טסט בשבוע הקרוב (שלישי במספר, כשהשניים הקודמים היו לפני כשש שנים ואז פג תוקף התאוריה...)
הבעיה היא שרק מלחשוב על הטסט נהיה לי דופק מהיר יחד עם דריכות ומתח בלתי נסבלים, לא רוצה לחשוב איך אני ירגיש ב"רגע האמת"... אני יודעת שאף אחד כמעט לא נשאר שלו ורגוע בטסטים, אבל אשמח לשמוע בכל זאת עצות שעזרו מנסיון אישי...

ועוד שאלה, הנהיגה שלי באופן כללי לפי דעתו של המורה נהיגה ומורים שעשו החלפות היא ממש טובה, הבעיה היא שבכל שיעור יש כמה דברים קטנים שמספיקים כדי לפסול את הטסט. (התחלתי לסוע מוקדם מידי בעצור, חיכיתי יותר מידי בעצור, לא נצמדתי לימין וכו') ואגב, גם שתי הטסטים הקודמים היו חלקים ונפלו על טעויות טיפשיות, איך אפשר להימנע מהם????
בתור אחת שעברה בטסט ה... [לא נציין כמה אבל מספר מכובד..]
גם לי בכל טסט היה משהו קטן ממש שהכשיל אותי.
אבל לפחות על הלחץ הצלחתי להשתלט כבר באזור הטסט השלישי.
לפני כל טסט, בעלי עשה לי שיחת מוטיבציה ולא הפסיק להחדיר בי את העובדה שה-כ-ל משמים!
לא הטסטר, ולא איך שאת נוהגת, ולא שום דבר יגרום לזה שתעברי. רק אלוקים.
תדמייני את הטסטר כבובה על חוט שלא קובעת שום דבר..
ואולי בכלל לא טוב לך עכשיו לעבור? את עושה את ההשתדלות שלך וזהו.
אני מכירה גם כאלה שנגעו להם בהגה או בלמו אותם בזמן הטסט והם עברו..
וגם- לא יודעת למה רק בטסט האחרון נפל לי האסימון להבטיח תרומה לקופת העיר ולקבל קבלה טובה :)

זושא כץ

משתמש מקצוען
1. תשאלו את הטסטר אם אתם מוכנים לטסט.
הרבה פעמים אתם יודעים לנהוג מצוין אבל לטסט צריך דיוק מלא.
2.תפילה צדקה ואמונה נותנת כח לכל יהודי בכל מצב.
לא צריך כמנין טסט וכד' מספיק גם 1.8 ש"ח.
3. כדאי לא לספר לאף אחד על הטסט
זה מרגיע מהלחץ ש..הנה, עוד רגע כולם מתקשרים לשאול:נו,..

• תודה
Reactions: SHB

יאיר דהאן

משתמש רשום
עיצוב גרפי
כל האמור לקמן הוא בקטע ההישתדלותי, התפילות הזכרו לעיל...
פשוט להיות מאה אחוז ל20 דקות (אצלי זה היה 50 דקות אבל עדיין אפשרי)
פשוט להכניס את כל מה שלמדתם עד עכשיו לראש לנסות את זה בשיעור חימום לא לאט מידי (כן בטסטים פוסלים גם על התעכבות מוגזמת) הטסטר הוא בסה"כ עובד שהתפקיד שלו לבחון אין מה לחוש יראת כבוד לפניו או לחץ מיותר פשוט לעלות לראות שכולם חגורים (לפעמים יש לטסטרים קטע לחגור ברגע האחרון) לחכות להוראה ממנו ויאלה יוצאים, גם אם קרה שבתחילת הטסט נכבה הרכב (בידני כמובן אם הצלחתם לכבות את הרכב באוטומט כדי לחפש חניה קרובה ולרדת...) אין מה לחשוש (מכיבוי הרכב) כי זה דבר שקורה להמון אנשים בתחילת הטסט וזה לא מעיד על חוסר מיומנות וכו'

• תודה

הארז

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
ועוד משהו, לפני הטסט אמרה לי מישהי שהיא תמללה את כל מה שהיא עשתה (דהיינו: "צריך להשתלב.. אני מסתכלת במראות.. אני נותנת לו לעבור... פנוי... עברתי. וכד'). שמעתי, צחקתי, אבל זה מה שעזר לי בטסט! תמללתי את עצמי, כמובן לא בצורה חופרת ומעצבנת מידי, אבל הוא בלם אותי, והעיר לי, ובגלל שהסברתי את עצמי לדעתי הוא העביר.

שמעתי את השיטה הזו ממורה נהיגה עם המון נסיון!! ואני מכיר כמה וכמה שזה עזר להם

• תודה

הפוך על הפוך

משתמש מקצוען
אם תקחי את העצות של כל המשתתפים באשכול הזה,
תגיעי בלי נשימה לטסט...
לקחת רסקיו
לנשום עמוק
להתפלל
לתרום לצדקה כמנין טסט וכמנין טסט 1 וכמנין..
לתמלל
להגיע רגוע
להיות מושלם
לא לספור את הבוחן
וכו' וכו' וכו'...
לטובתך, קחי רק את העצות שאת חשבת שמתאימות לך
וגם אחרי שהחלטת מה את עושה,
אל תקחי את זה כ'תורה מסיני',
אלא כטיפים נחמדים.
חבל שבסוף דווקא העצות והסגולות הם אלו שיגרמו לך להיכשל חלילה..
בהצלחה!

איש מצליח

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
יש סגולה שאני עשיתי!

פשוט נסעתי כמו שצריך! ועברתי מייד ובלי לעשות חנייה תוך 10 דקות!!!

המון בהצלחה!

• תודה

תגובתי

משתמש מקצוען
אם חוני המעגל היה מתעורר עכשיו לאחר 70 שנות שינה היה תמה מה הקשר טסט לנשים אולי טוסט :):)

• תודה

להרגיש בבית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני מתביישת לכתוב כמה טסטים עשיתי וזה היה לפני שנים..
כשעוד חילקו טסטים בצורה נורמלית.
לא עזר רגיעון ולא רגיעה ולא רסקיו. נאדה.
רק חסדי שמים שבטסט שכן עברתי פשוט לא היו בעיות מיוחדות.
אין לי עצה בשבילך רק שתדעי שאת לא היחידה שנלחצת מאוד לפני.
תבשרי בשורות טובות!

• תודה

SHB

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני אמורה בעז"ה לעבור טסט בשבוע הקרוב (שלישי במספר, כשהשניים הקודמים היו לפני כשש שנים ואז פג תוקף התאוריה...)
הבעיה היא שרק מלחשוב על הטסט נהיה לי דופק מהיר יחד עם דריכות ומתח בלתי נסבלים, לא רוצה לחשוב איך אני ירגיש ב"רגע האמת"... אני יודעת שאף אחד כמעט לא נשאר שלו ורגוע בטסטים, אבל אשמח לשמוע בכל זאת עצות שעזרו מנסיון אישי...

ועוד שאלה, הנהיגה שלי באופן כללי לפי דעתו של המורה נהיגה ומורים שעשו החלפות היא ממש טובה, הבעיה היא שבכל שיעור יש כמה דברים קטנים שמספיקים כדי לפסול את הטסט. (התחלתי לסוע מוקדם מידי בעצור, חיכיתי יותר מידי בעצור, לא נצמדתי לימין וכו') ואגב, גם שתי הטסטים הקודמים היו חלקים ונפלו על טעויות טיפשיות, איך אפשר להימנע מהם????

תודה לכולכם על האיכפתיות והעצות! באמת אימצתי כמה מהן ושמחה לבשר שהלא יאומן קרה וממש עכשיו קיבלתי הודעה שעברתי את הטסט!!!!!

מהודר!

סופר מקצוען באינדיזיין!!!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  24  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה