מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

LK

משתמש רשום
זוכי אופק שלי,
אשמח אם מישהו כאן יודע לכתוב לי את גודל הכיורים שהוצעו לבחירה:
הכיור המפוצל והכיורים הנפרדים שניתן לקחת מהם 2
אם מישהו יודע לכתוב רוחב כיורים אשמח מאד
תודה מראש
malkyk214 gmail.com

ברוס

משתמש פעיל
אגב, מישהו יודע לגבי המעקות בנמדר אם הם זכוכית או מתכת. אני באופן אישי מעדיף מתכת
עיינו בתמונה הזאת בפוסט הזה
אכן היה טעות , ואני הוא שצלמתי את התמונות האלו בקיץ שעברה !!! והיה בלבול , וכוונתי היה שבנמדר כבר גם התחילו להתקין מעקות - והמעקות הם מברזל.

די

משתמש סופר מקצוען
קו 23 יכנס לרמה ה' בשבועות הקרובים!
קוים חדשים.png

ברוס

משתמש פעיל
מה שמות הרחובות ברמה ה' סופית ?
בעיקר רחוב העונות ורחוב אלול ורחוב רימון.

עיניים לשמים

משתמש חדש
יש לך רעיון איך אפשר לזרז אותם?
שבוע שעבר הייתי שם, דיברתי קצת עם מנהל העבודה (מוחמד) לדבריו דבר ראשון את בנינים 1,2,3,4 מכינים כבר לטופס 4 אפשר לראות הם שמו גדר בין הבנינים, והסיבה היא א. את הבנינים האלה הם כבר סיימו או כמעט, והם יותר קרובים לפרויקט של עיר דוד ככה שאפשר לחבר אותו לשאר הבנינים של הפרויקט ההוא, לשאר הבנינים עדיין לא סיימו את בנייתם(עבודות פנים כמובן) והם משוייכים לכיוון הצד השני , ובנוגע לתשתיות לטענתו העיריה, משרד בשיכון והבינוי, וחברת החשמל, מתגוששות ביניהם כל אחד מפיל על השני את העבודות או חלקם ומה לפני מה וכו' , רק תפילות!!!!

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
למי יש אפשרות לתת מידע על הקאנטרי קלאב ברמה ה'
האם מתאים למשפחה חרדית לגור מול זה?
האם יתכן שיהיה שם רעש ומטרד?
מה אמור להיות שם בדיוק?

עגיחדלשךםפ כו

משתמש רשום
למי יש אפשרות לתת מידע על הקאנטרי קלאב ברמה ה'
התפרסם השבוע שה"קאנטרי" המדוברת ברמה ה' תקוע, מאז ההנחת אבן הפינה שהייתה עם ראש העיר לפני יותר מ3 שנים! אין שום התקדמות בבניה, כי יש שם קברים וארגון אתרה קדישא לא נותן לבנות, וגם לא נראה שיבנה בקרוב,
אפשר להיות רגוע...

ברוס

משתמש פעיל
התפרסם השבוע שה"קאנטרי" המדוברת ברמה ה' תקוע, מאז ההנחת אבן הפינה שהייתה עם ראש העיר לפני יותר מ3 שנים! אין שום התקדמות בבניה, כי יש שם קברים וארגון אתרה קדישא לא נותן לבנות, וגם לא נראה שיבנה בקרוב,
אפשר להיות רגוע...
איפה זה התפרסם ? ואשמח אם תוכלו לפרסם זאת.
(מה שאני כן מקווה שלא ימצאו כנ"ל מתחת מקומות שמיועדים לבניה לציבור החרדי.)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה