מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

המצפה לישועה

משתמש צעיר
אמרו לי לפני חודש בחברת ניהול של המחיר למשתכן שרק עוד 8 חודשים בערך אפשר
לבחור דירה אבל כמובן שהתפילות עזרו וזה הוקדם בזמן יקר

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בגלל שעדיין לא התאכלס בפועל קשה לדעת.
נראה שיהיה מגוון (בגלל הזוכים במחיר למשתכן, שהגיעו מכל הזרמים) עם נטיה לעולים חדשים (ארה"ב, דרום אפריקה, אנגליה) דתיים לאומיים/חרדים, שקנו בשוק החופשי.
בקיצור, כרגע נראה די דומה לרמה א', אבל נדע באמת רק בעוד מספר חודשים כשיהיה אכלוס משמעותי
תסלחו לי, אבל ברמה א' אין קהילה של אנשי היישוב הישן, תולדות אהרן וכדו'. בשונה מרמה ה' שיש ולא מעט.
אז נכון, יהיו גם דתיים וגם אמריקאים וגם חרדים מודרניים.
אבל רמה א' פחות חרדית מרמה ה'

המצפה לישועה

משתמש צעיר
שאלתי אותם במייל והם ענו לי שזה יהיה בחמישי הבא וכן ראשון שני בשבוע אחר כך
הם שלחו כנס זוכים במייל ועוד פרטים

haimn

משתמש פעיל
תסלחו לי, אבל ברמה א' אין קהילה של אנשי היישוב הישן, תולדות אהרן וכדו'. בשונה מרמה ה' שיש ולא מעט.
אז נכון, יהיו גם דתיים וגם אמריקאים וגם חרדים מודרניים.
אבל רמה א' פחות חרדית מרמה ה'
ברמה ה' אין קהילה בכלל, אתה מדבר על העתיד, בדור שלנו אין נביאים, אי אפשר לדעת מי יגור בפועל ואיפה, גם אם היו תולדות אהרן שזכו, אולי הם יגורו בסוף ואולי לא (אל תסמוך על פשקווילים ומודעות להקמת קהילה, אי אפשר לדעת אם זה בכלל נכון או נסיון לעצב את המציאות).
לכן במקום לנחש, נחכה כמה חודשים ונראה.

די

משתמש סופר מקצוען
תסלחו לי, אבל ברמה א' אין קהילה של אנשי היישוב הישן, תולדות אהרן וכדו'.
לא צודק. יש ברמה א' שתי קהילות של אנשי היישוב הישן (אשכנז פרושים) (בנחל קישון ובנחל נועם).
יש ברמה א' הרבה קהילות מכובדות מאוד של ליטאים (בני תורה) וחסידים ולכן לא מובן למה אתם קוראים לרמה א' "פחות חרדית".
כמובן שיש ברמה א' גם הרבה דת"ל, וכמו שברמה א' כולם חיים יחד בשלווה כך זה אפשרי גם ברמה ה'.

נערך לאחרונה ב:

Michel1990

משתמש רשום
492 - פרוייקט נאות אביב
(או בשמו השני, "הפרוייקט שלידו קרס קיר תמך")

בשורה משמחת לדיירים, החלו העבודות בפרויקט ליציקת יסודות

קבצים מצורפים

• IMG_20211006_160535.jpg
    IMG_20211006_160535.jpg
    2.9 MB · צפיות: 43
  • IMG_20211006_160531.jpg
    IMG_20211006_160531.jpg
    3 MB · צפיות: 41

אדם קדמון

משתמש פעיל
האם למשהו יש מושג בנמדר מה קורה עם ה15% פחת שהקבלן אמור להשאיר מהריצוף? האם השאירו? והיכן נמצאים האריחים שנשארו?
זה נתון מאוד חשוב במידה ונשברת מרצפת וכו' שיהיה במה להחליף.

פנטזיה 3D

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
ברמה ה' אין קהילה בכלל, אתה מדבר על העתיד, בדור שלנו אין נביאים, אי אפשר לדעת מי יגור בפועל ואיפה, גם אם היו תולדות אהרן שזכו, אולי הם יגורו בסוף ואולי לא (אל תסמוך על פשקווילים ומודעות להקמת קהילה, אי אפשר לדעת אם זה בכלל נכון או נסיון לעצב את המציאות).
לכן במקום לנחש, נחכה כמה חודשים ונראה.
לא קשור לנביאות.
קהילה שיש להם כמות מספקת של זוכים, אין שום סיבה למה שלא ילכו לגור, וברמה ה' כמו ברמה ד' יש הרבה זוכים מכל גווני הקשת, כולל תולדות אהרן שזכו, ויפתחו קהילה וילכו לגור.

haimn

משתמש פעיל
לא קשור לנביאות.
קהילה שיש להם כמות מספקת של זוכים, אין שום סיבה למה שלא ילכו לגור, וברמה ה' כמו ברמה ד' יש הרבה זוכים מכל גווני הקשת, כולל תולדות אהרן שזכו, ויפתחו קהילה וילכו לגור.
אם יש קהילה - נכון.
מי אמר שיש מספיק ויש קהילה? יש לך מספרים? אני אשמח לדעת (לא משפט כמו "זכו המון", אלא מספר אמיתי, או לפחות קירוב).
עד עכשיו שמעתי בעיקר הכרזות באוויר (מכל המגזרים), אבל אף אחד לא מגיע מגובה במספרים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק ד

א לַמְנַצֵּחַ בִּנְגִינוֹת מִזְמוֹר לְדָוִד:ב בְּקָרְאִי עֲנֵנִי אֱלֹהֵי צִדְקִי בַּצָּר הִרְחַבְתָּ לִּי חָנֵּנִי וּשְׁמַע תְּפִלָּתִי:ג בְּנֵי אִישׁ עַד מֶה כְבוֹדִי לִכְלִמָּה תֶּאֱהָבוּן רִיק תְּבַקְשׁוּ כָזָב סֶלָה:ד וּדְעוּ כִּי הִפְלָה יְהוָה חָסִיד לוֹ יְהוָה יִשְׁמַע בְּקָרְאִי אֵלָיו:ה רִגְזוּ וְאַל תֶּחֱטָאוּ אִמְרוּ בִלְבַבְכֶם עַל מִשְׁכַּבְכֶם וְדֹמּוּ סֶלָה:ו זִבְחוּ זִבְחֵי צֶדֶק וּבִטְחוּ אֶל יְהוָה:ז רַבִּים אֹמְרִים מִי יַרְאֵנוּ טוֹב נְסָה עָלֵינוּ אוֹר פָּנֶיךָ יְהוָה:ח נָתַתָּה שִׂמְחָה בְלִבִּי מֵעֵת דְּגָנָם וְתִירוֹשָׁם רָבּוּ:ט בְּשָׁלוֹם יַחְדָּו אֶשְׁכְּבָה וְאִישָׁן כִּי אַתָּה יְהוָה לְבָדָד לָבֶטַח תּוֹשִׁיבֵנִי:
נקרא  22  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה