מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

שרה רות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
אכן, בזמן הבחירות היה רוב חרדי. אבל, עם איכלוס המהיר עכשיו, זה משתנה. ובכל מקרה, מה שלא הוגן הוא, שאתם תוקפים את ראש העיר למרות שהיא אמרה את האמת כבר מהתחלה. ובכל מקרה, ״ראש עיר שבראש שלו חרדים לפני הכול״, מועל בתפקידו.
ראש עיר אמור לדאוג לכלל התושבים במידה שווה
בשכונת רמה ה' התושבים החרדים לא מקבלים כלום!
ומה שהם דואגים לעצמם, היא תוקעת מקלות בגלגלים

גם אני מצטרף למילים שלך!!!
מה שצודק צודק
גם אני זכיתי ב"ה בהגרלה של מחיר למשתכן ובעזרת השם מתכנן להגיע לגור בשכונה כשהדירה תהיה מוכנה בעוד כחצי שנה
אחוזי התושבים החרדיים בשכונה רק גודלים וחייבים לתת להם את השירותים שמגיע לאזרח
אם העירייה פועלת בניגוד לחוק, נעמיד אותם לדין ע"י עורכי דין מנוסים בתחום שאוהבים לעזור לדברים אלו
מי שמצדיק עירייה שפועלת נגד החוק הוא רק טומן את ראשו בחול בגלל שנאת חרדים שיש לו

שרה רות

משתמש מקצוען
אוטומציה עסקית
כאזרחית ישראל החיה בדמוקרטיה יש לי את הזכות להתגורר איפה שאני בוחרת ורואה לנכון
לשמחתי זכיתי בהגרלה של מחיר למשתכן בדירה ברמה ה' וזכותי להתגורר בה
כמוני זכו עוד חרדים רבים וזכותם המלאה להתגורר בשכונה!
תפקידה של עירייה היא לדאוג לתושבים לצרכים שלהם, היות והתושבים בשכונה ברובם חרדים העירייה מחוייבת לדאוג לצרכים שלהם כמו גנים, בתי כנסת וכו'
זה ממש לא משנה למי השכונה מיועדת, משנה מי גר בשכונה
עפ"י חוק אין שום אפשרות להחליט שבשכונה מסויימת יגורו רק חרדים או רק חילונים
עירייה שפועלת כך פועלת בניגוד לחוק
אנחנו לא מתלוננים, אנחנו דורשים את המגיע לנו בצדק וכחוק
ומי שאמור לקבל בקשת סליחה הם תושבי השכונה החרדים שלא מקבלים את צרכיהם

(נסה לדמיין מה היה קורה אילו הייתה נבנית שכונה בעכו שמותר רק ליהודים להתגורר בה ולא לערבים...)
ובנוסף לא רק שעליזה לא יכולה להחליט מי יגור ואיפה
עליזה בלוך הגיעה בסוף הסיפור!!!! אחרונה (ולא חביבה)
עליזה והצהרותיה הגיעו
1. אחרי שתושביה החרדים זכו בדירות
2. והכי חשוב הגיעה אחרי שכבר שכונת רמת בית שמש ה' תוכננה לפרטי פרטים, וכמבוא לתב"ע של השכונה, תב"ע שתוכננה עם אופי שכונה חרדית!
עם מבני ציבור רבים, הקצאות, בתי כנסת, גני ילדים , ועוד ועוד

וממילא אף אחד לא צריך ולא התרגש מהצהרותיה הנהדרות וממניעה הפולטיים

אגב, נציגי הליכוד שהיו שנים רבות לפניה בפוליטקה בעיר והם אלו שהובילו את המאבק בהתחלה נגד החרדים
כבר מזמן השלימו עם המצב, וכמעט לא תשמע אותם מדברים על העניין, כי הם רואים שהחרדים באו בהמוניהם ומאידך הציבור שלהם שהשקיעון כ"כ הרבה זמן אנרגיה וכספים מהעירייה ומהממשלות הקודמות וקמפיינים ענקיים לא הוכיחו את עצמם והציבור שלהם לא בא לשכונה
ונציגי הליכוד אומרים היום שהם מבינים בהחלט את המציאות ומבינים שצריך להקצות לתושבים את כל המשאבים
רק עליזה היחידה עם האופי של הבת יענה שלה שטומנת את הראש בחול לא מסתכלת למציאות בשכונה ומכחישה כו טיפשה את המציאות
עד שבית משפט יחייב אותה דבר דבר, גנים, כפי הנדרש, בתי כנסת, הכל בכל מכל

ברוס

משתמש פעיל
ובנוסף לא רק שעליזה לא יכולה להחליט מי יגור ואיפה
עליזה בלוך הגיעה בסוף הסיפור!!!! אחרונה (ולא חביבה)
עליזה והצהרותיה הגיעו
1. אחרי שתושביה החרדים זכו בדירות
2. והכי חשוב הגיעה אחרי שכבר שכונת רמת בית שמש ה' תוכננה לפרטי פרטים, וכמבוא לתב"ע של השכונה, תב"ע שתוכננה עם אופי שכונה חרדית!
עם מבני ציבור רבים, הקצאות, בתי כנסת, גני ילדים , ועוד ועוד

וממילא אף אחד לא צריך ולא התרגש מהצהרותיה הנהדרות וממניעה הפולטיים

אגב, נציגי הליכוד שהיו שנים רבות לפניה בפוליטקה בעיר והם אלו שהובילו את המאבק בהתחלה נגד החרדים
כבר מזמן השלימו עם המצב, וכמעט לא תשמע אותם מדברים על העניין, כי הם רואים שהחרדים באו בהמוניהם ומאידך הציבור שלהם שהשקיעון כ"כ הרבה זמן אנרגיה וכספים מהעירייה ומהממשלות הקודמות וקמפיינים ענקיים לא הוכיחו את עצמם והציבור שלהם לא בא לשכונה
ונציגי הליכוד אומרים היום שהם מבינים בהחלט את המציאות ומבינים שצריך להקצות לתושבים את כל המשאבים
רק עליזה היחידה עם האופי של הבת יענה שלה שטומנת את הראש בחול לא מסתכלת למציאות בשכונה ומכחישה כו טיפשה את המציאות
עד שבית משפט יחייב אותה דבר דבר, גנים, כפי הנדרש, בתי כנסת, הכל בכל מכל
אכן דברים בסיגנון כאלו שמעתי ממועמד הליכוד שטרית !!!!! ( לו שאנו צריכים את האישור שלו... )
ורק המרושעת עליזה בלוך שר"י נשארה בעמדתה המטופשת שרמה ה' הינה רק לחילונים.

Zvibrunner

משתמש פעיל
כאזרחית ישראל החיה בדמוקרטיה יש לי את הזכות להתגורר איפה שאני בוחרת ורואה לנכון
לשמחתי זכיתי בהגרלה של מחיר למשתכן בדירה ברמה ה' וזכותי להתגורר בה
כמוני זכו עוד חרדים רבים וזכותם המלאה להתגורר בשכונה!
תפקידה של עירייה היא לדאוג לתושבים לצרכים שלהם, היות והתושבים בשכונה ברובם חרדים העירייה מחוייבת לדאוג לצרכים שלהם כמו גנים, בתי כנסת וכו'
זה ממש לא משנה למי השכונה מיועדת, משנה מי גר בשכונה
עפ"י חוק אין שום אפשרות להחליט שבשכונה מסויימת יגורו רק חרדים או רק חילונים
עירייה שפועלת כך פועלת בניגוד לחוק
אנחנו לא מתלוננים, אנחנו דורשים את המגיע לנו בצדק וכחוק
ומי שאמור לקבל בקשת סליחה הם תושבי השכונה החרדים שלא מקבלים את צרכיהם

(נסה לדמיין מה היה קורה אילו הייתה נבנית שכונה בעכו שמותר רק ליהודים להתגורר בה ולא לערבים...)
אני בטוח שיקצו מוסדות ציבוריים גם לחרדים היקרים. אבל מדוע להתלונן אם מגזר אחר מקבל משהו? לכן הגבתי.

Zvibrunner

משתמש פעיל
ראש עיר אמור לדאוג לכלל התושבים במידה שווה
בשכונת רמה ה' התושבים החרדים לא מקבלים כלום!
ומה שהם דואגים לעצמם, היא תוקעת מקלות בגלגלים
אני לא בטוח שזה נכון… אבל אם כן, זה לא בסדר. מגיע לחרדים מוסדות ציבור כמו לכולם. אני הגבתי על צרות העין כאשר מגזר אחר מקבל משהו ואתם יורדים על ראש העיר.

Zvibrunner

משתמש פעיל
אכן דברים בסיגנון כאלו שמעתי ממועמד הליכוד שטרית !!!!! ( לו שאנו צריכים את האישור שלו... )
ורק המרושעת עליזה בלוך שר"י נשארה בעמדתה המטופשת שרמה ה' הינה רק לחילונים.
אז מדוע היא נותנת מוסדות ציבור לדתיים? אנו כמה ימים לפני יום הדין……. נא לחשוב לפני שאתה כותב….

goaty

משתמש פעיל
@Zvibrunner המציאות הכואבת כיום בשכונה היא שתושבי השכונה, דת"ל וחרדים (גם אלו שהצביעו לה) לא קיבלו שום הקצאה לבית כנסת, מייעדים את שטחי הציבור שבשכונה למוסדות משאר חלקי העיר וילדי השכונה הקטנטנים מיטלטלים באוטובוסים לשכונות מרוחקות, לגנים שנפתחו בבתים הוציאה העירייה צווי סגירה והעירייה עצמה פוגעת בתושבי השכונה.
ואני בכלל לא מדבר על הקיצוניים.

avi11

משתמש פעיל
ראש העיר ציינה בפניכם המון פעמים שנווה שמיר מיועדת לציבור לא חרדי ורמה ד מיועדת לציבור חרדי. אתם ניסיתם בכח (גם על ידי גוזמאות) לטשטש את העובדות ולהכריז על השכונה כשכונה חרדית - מה שלא נכון. אני גם ציינתי כך הפוסטים קודמים. ראו את כל הדיירים החדשים בשכונה. אז למרות שראש העיר אמרה לכם את האמת, עכשיו אתם מתלוננים. מגיע לה בקשת סליחה.
1. אתה טועה באחוזי החרדים כפי שמשתקף מתוצאות הבחירות.
2. אז מה אם ראש העיר אמרה שהשכונה מיועדת לציבור לא חרדי?! וכי השכונה שייכת לה באופן פרטי?! היא מחליטה? השכונה שייכת לתושביה ולכל מי שרוצה לגור בה ואין לה כל זכות להתערב מי יגור שם.
3. אחרי שגרים שם חרדים היא מחוייבת לתת להם שירותים כפי שהיא נותנת לכל תושב אחר במיוחד שהוא לא מיעוט זניח שניתן לתרץ שאין מספיק ילדים כדי לפתוח כיתות, אין מספיק מתפללים כדי לפתוח בית כנסת וכו' וכו'.
4. לא ברור מה גורם לך שוב ושוב להגן על ראשת העיר....

avi11

משתמש פעיל
אגב , סתם מעניין מישהו יכול להסביר לי את ההיגיון שיש הרבה מוסדות בד' שאין להם מבנה עדיין
ודווקא הממ"ח החסידי שיש להם 17 תלמידים ולא כולם מד' קיבלו כבר מבנה ענק!
ככה זה בכל הארץ... גם בירושלים שראש העיר הוא 'שלוחא דרבנן'.. הממ"ח קיבל מתחמים גדולים ומרכזיים שכל מוסד אחר היה חולם עליו!

האברך ממיר

משתמש מקצוען
ראש העיר ציינה בפניכם המון פעמים שנווה שמיר מיועדת לציבור לא חרדי ורמה ד מיועדת לציבור חרדי. אתם ניסיתם בכח (גם על ידי גוזמאות) לטשטש את העובדות ולהכריז על השכונה כשכונה חרדית - מה שלא נכון. אני גם ציינתי כך הפוסטים קודמים. ראו את כל הדיירים החדשים בשכונה. אז למרות שראש העיר אמרה לכם את האמת, עכשיו אתם מתלוננים. מגיע לה בקשת סליחה.
ברוך הבא למדינת היודן ריין.
ראש העיר הצהירה.
אז היא הצהירה. קנינו דירות במיטב כספנו, וזה ממש לא משנה אם עליזה בלוך מרשה או לא מרשה. הקרקעות בארץ ישראל שייכים לחרדים בדיוק כמו דתיים. אף אחד לא יגיד לנו איפה לגור ואיפה לא.
גם בתל אביב מנסים לסלק בכח את יצחק ווסרלאוף, כי האף שלו, הנשרי, היהודי, לא מוצא חן בעיניהם.
וביידן לא אוהב שדתיים בונים ומתגוררים ביהודה ושומרון, השטחים ה"כבושים".
מגיע לראש העיר לכרוע ברך ולהתנצל בפני אותו רוב מוצק כולל חלק ניכר מאוד מאותם תושבים חדשים שנודדים כל בוקר עם ילדיהם למוסדות חינוך מחוץ לשכונה, העיקר שמבנה בית הספר יישאר ריק, כי אין מספיק חברה משלכם למלאות אותו. בבית כנסת שלכם מתפללים בערך עשרים איש כולל אורחים. (כן יצא לי הרבה להתפלל איתכם, וזה המספר) אבל כל המתפללים בשכונה יצטופפו במקומות מאולתרים, העיקר שאתם תפלשו בצורה לא חוקית באישור גברת ברוך למבנה שאנחנו מימנו מכספנו את בנייתו.
מה שעליזה בלוך עשתה, זה טרנספר. הצרחה חד צדדית בכח, שאי ההצלחה שלו רק הוכיחה עד כמה כולנו זלזלנו בגחמות המטופשות שלה.
זה כל כך לא צודק, לנסות לסלק מהמקום אנשים שחתמו חוזים לפני ארבע וחמש שנים, לטובת אלו שיבואו וירכשו שלוש שנים אחריהם. כי ראש העיר מעוניינת ביקרם.
עובדה, שכל הנאיביים שהשתכנעו מהקמפיין שהיא עשתה וקנו דירות בשכונה, תולשים את שערות ראשם ומתחרטים על הטעות. וכולם מכירים מצויין את כל אלו שמכרו את הדירות שלהם בשכונה.
המציאות בשטח מוכיחה.
רמה ה' היא שכונה היא 70% אוכלוסיה חרדית מוצהרת. כוחות השטח כבר קבעו. המלחמה אבודה.
אז למרות שראש העיר אמרה לכם את האמת
ראש העיר שיקרה ומשקרת ביודעין.
לפני האכלוס היא השתדלה לציין בכל מקום אפשרי שהחרדים שרכשו דירות בשכונה הם חרדים שרוצים להתגורר ביחד עם חילונים. כשהשקר התגלה, היא עברה לפמפם סיפורים מסוג חדש. של שכונה רב גונית מכל גווני האוכלוסיה.
רק למען האמת והדיוק.
השכונה מעולם לא הוכרזה כשכונה לציבור הדתי לאומי.
משה שטרית הכריז עליה כמיועדת לציבור החילוני. לציבור הדת""ל אין שום זיקה למקום יותר מהחרדים.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אכן, בזמן הבחירות היה רוב חרדי. אבל, עם איכלוס המהיר עכשיו, זה משתנה. ובכל מקרה, מה שלא הוגן הוא, שאתם תוקפים את ראש העיר למרות שהיא אמרה את האמת כבר מהתחלה. ובכל מקרה, ״ראש עיר שבראש שלו חרדים לפני הכול״, מועל בתפקידו.
מה שמשתנה, זה שחילונים לא באים לגור בכלל בשכונה.
ובאים יותר ויותר חרדים, אחרי שחיי הדת התבססו יותר ויותר.
מצטער. לשקרים שלך אין רגליים. המציאות בשטח מוכיחה הפוך.

האברך ממיר

משתמש מקצוען
אני בטוח שיקצו מוסדות ציבוריים גם לחרדים היקרים. אבל מדוע להתלונן אם מגזר אחר מקבל משהו? לכן הגבתי.
אז מדוע היא נותנת מוסדות ציבור לדתיים? אנו כמה ימים לפני יום הדין……. נא לחשוב לפני שאתה כותב….
צר לי. אבל אם הקצאת המבנה הציבורים לקהילה הדלי"ת הקטנטנה מתעכבת, זה רק בגלל ההתעקשות של ראש העיר לא להקצות בשום אופן שטח לקהילות החרדיות הרבות.
אני לא בטוח שזה נכון… אבל אם כן, זה לא בסדר. מגיע לחרדים מוסדות ציבור כמו לכולם. אני הגבתי על צרות העין כאשר מגזר אחר מקבל משהו ואתם יורדים על ראש העיר.
איפה צרות עין?
אנחנו נלחמים בכח מול כוחות אדירים, בשביל לקבל את צרכינו המינימליים.
ראש העיר מעכבת בכח את חיבור השכונה בתחבורה ציבורית לשכונות סמוכות בהם ילדינו לומדים. העיקר שלא תהיה תחב"צ מהשכונה לשכונות חרדיות.
צרות עין, זה לראות את החרדים גרים בעוד מקום בארץ ישראל, ולנסות לגרש אותם.

ה' אוהב אותך

משתמש פעיל
אגב , סתם מעניין מישהו יכול להסביר לי את ההיגיון שיש הרבה מוסדות בד' שאין להם מבנה עדיין
ודווקא הממ"ח החסידי שיש להם 17 תלמידים ולא כולם מד' קיבלו כבר מבנה ענק!
ברור כי הם הסכימו להיות תחת משרד החינוך...
מה שרוב תלמודי התורה מתנגדים בתוקף

ה' אוהב אותך

משתמש פעיל
הנקודה העיקרית שש"ס רצים בנפרד לכאורה ע"מ להפיל את גרינברג וזה הסיכום שלהם עם עליזה ואם הרבנים של הספרדים יתמכו בזה אז באמת יש לה סיכוי...
ככה השמועות אומרות ויש הגיון רב...

האברך ממיר

משתמש מקצוען
הנקודה העיקרית שש"ס רצים בנפרד לכאורה ע"מ להפיל את גרינברג וזה הסיכום שלהם עם עליזה ואם הרבנים של הספרדים יתמכו בזה אז באמת יש לה סיכוי...
ככה השמועות אומרות ויש הגיון רב...
חבל לסחוף את האשכול למחוזות פוליטיים. בשביל זה יש אשכול ייעודי בפורום חדשות ועדכונים.
אבל לכאורה, נראה את אחד המועמדים החרדיים מנצח בסיבוב ראשון, או בסיבוב שני בהתמודדות בין שני מועמדים חרדיים.
הליכודניקים יעשו כל צעד אפשרי שברוך לא תעלה שוב לשלטון.
וזה אומר, תמיכה באחד המועמדים החרדיים. או תמיכה אקטיבית, או התמודדות עצמאית לראשות העיר.
כל אחד מהם מהמועדים החרדיים מגיע עם בסיס של קולות, מהמגזרים שלהם, שהם בערך כפול מבסיס התמיכה של ברוך.
ביחד עם הליכוד, הם מגיעים לכ-40% הנדרשים לנצח בסיבוב ראשון, ולכל היותר, במקרה שמשה שטרית יתמודד עצמאית, יעלו שני המועמדים החרדיים לסיבוב שני. אז ילך הליכוד עם אחד הצדדים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  12  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה