מחיר למשתכן חרדים לנווה שמיר

אכלוהו היום

משתמש רשום
למה כל הודעה כאן באשכול שקשורה לפרוייקטים היוקרתיים החדשים - וולפסון, נתיב וכו' - נמחקת אחרי כמה שעות? האם זה לא מידע שאמור לעניין את הגולשים? מה בדיוק הבעיה בזה?
באמת לא ברור מה הפשט...
זה מידע רלוונטי

האברך ממיר

משתמש מקצוען
לא אחזתי שזה כבר ישן. אולי אפשר לבקש מההנהלה.
אין צורך. אני לא מפחד מיאכנעס.
לא אחזתי שזה כבר ישן. אולי אפשר לבקש מההנהלה.

אם לא מפחיד, אז בסדר.
אבל אם כן למה הוא הסתיר אותם?:unsure:
אני לא אמור להשתטח ברשות הרבים לעיני כל העם, לספר מי אני ואיפה אני גר.
אבל מי שזה מאוד חשוב לו לדעת, שיחטט. לא גנבתי כלום מאף אחד.

אכלוהו היום

משתמש רשום

קבצים מצורפים

• Screenshot_20230625-101411_Simple PDF Reader.jpg
    Screenshot_20230625-101411_Simple PDF Reader.jpg
    KB 300 · צפיות: 54

ארררר

משתמש חדש
האם מישהו מכיר קבוצה של דירות להשכרה לציבור שלנו שאני יכול לפרסם שם את הדירה שלי להשכרה?
או יש מישהו שמכיר מישהו שמעוניין לשכור דירת 3 חדרים בשכונה?
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה